Mám problém usnout co dál?

Anonymní
6.7.20 23:13

Mám problém usnout co dál?

Ahoj chci se zeptat jak usnout.
Předem se omlouvám za anonym ale to pochopíte v průběhu čtení
Jsem hodně unavená jsem po noční a domů jsem se vrátila okolo 8 hod ráno ale mám dvojčata(kluky mají 6 let)takže si umíte představit že jsem nemohla jít spát a už od 20:25 se pokouším usnout ale nejde mi to prášky doma mám ale neberu je protože se mi po nich dělá špatně a od doktora nemám nic předepsaného protože nic nenašli takže jestli nemáte něco přírodního na to spaní doma jsem si dělala med a mléko také jsem zkoušela teplé mléko jinak mě nic nenapadlo. :zed:
PS. omlouvám se pokud jsou tam pravopisné chyby ale jsem vážně unavená ale nejde mi usnout. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

84
6.7.20 23:16

Uvarte si medunku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
112
6.7.20 23:30

Problém je ze jsi to přetáhla, teď už to bude těžké. Proč děláš s malými dětmi noční? Jinak tohle fakt není zdravé, pokud to jen trochu jse, změň Práci… Na tohle meduňka nepomůže ani nic jiného, to je proste přetažení, taky se mi to párkrát stalo a je to hrozny, nic nepomohlo, jen proste padnout únavou :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
MaM
164
6.7.20 23:39

Můžeš zkusit melatonin („hormon spánku“), je to přírodní látka, tělu přirozená. Na mě zabírá knížka, usínám po první stránce, a nebo třeba audiokniha.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
971
7.7.20 00:19

Paradoxně je nejlepší vstát a jít něco dělat, než se trápit v posteli a myslet na to

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
650
7.7.20 01:07

Na me skvěle zabírají ASMR videa z YouTube na navození spánku.

Jinak měla bys jít spát hned, jak prijdes z prace. Já jsem padla do postele vždy po tom, co se za mnou zaklaply doma dveře. Co partner, hlídá?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5092
7.7.20 01:24

Zkus melatonin. Já na moji insomnii musela brát léky, protože už ten deficit se začal hodně projevovat na mých kognitivních funkcích.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
427
7.7.20 05:13

@Gabiiinka přesně, vykašli se na noční a najdi si něco normálního, pokud můžeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8611
7.7.20 06:26

Já kdysi někde četla, že si člověk, který je takhle přetažený, má dát slabou kávu. Prý kofein nastartuje spánkové,, senzory".

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
895
7.7.20 19:25

Jaké máš prášky? Za mě Melatonin, je to spankovy hormon, není navykovy a po probuzení nejsem prastena palicí. Jo a mě po něm špatně nebylo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.7.20 20:03

Souhlasím s tím ASMR videem. Zkus to. Nebo si zkus pustit nějaké zvuky na youtube jako zvuky deště a různých relaxačních zvuků. Možná bych poradila u nějakou lehkou jógu nebo meditaci, kterou můžeš provozovat těsně před spaním rovnou v posteli a pak jen zalehnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama