Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Ahoj všem, nechci být vyplasena ale od včera mám průjem a dnes večer už i teplotu. Byla jsem na vyšetření ale řekli mi ze vše ok. Mám to řešit nebo počkat co zítra?
Děkuji za odpovědi. 34 tt Dvojčata
Ta teplota jde srazit? Dokazes dost pit abys nebyla dehydratovana?
Teplota 37,5. Průjem porad stejny… 2 krát za hodinu.. snažím se hodně pít.
Ahoj, já mám od včera to samé a jsem ve 14tt.
Ještě jsem si k tomu usmyslela, že mám určitě listeriózu
. Tak doufám, že to přejde.
Ahoj, manžel má od pondělí průjem, dneska ráno se k tomu přidala teplota do 38,5 C. Oba máme dovolenou, jsme doma, já jsem v 18tt, dvojčata a modlím se, abych to nechytila. Je možné, že to má jen z jídla nebo je to střevní chřipka. Byla jídla, která jedl on a já ne. Myslíte, že to jde chytit, jestli se má izolovat? Kdy vás to přešlo, pokud jste měli něco podobného?
@Anonymní píše:
Ahoj, manžel má od pondělí průjem, dneska ráno se k tomu přidala teplota do 38,5 C. Oba máme dovolenou, jsme doma, já jsem v 18tt, dvojčata a modlím se, abych to nechytila. Je možné, že to má jen z jídla nebo je to střevní chřipka. Byla jídla, která jedl on a já ne. Myslíte, že to jde chytit, jestli se má izolovat? Kdy vás to přešlo, pokud jste měli něco podobného?
U nás se takhle teď projevuje covid, děti taky teploty a průjmy, já teplotu a zvracim. Ale může to být cokoliv, nějaká viróza, střevní chřipka, otrava jídlem ![]()
Moje děti mají teď taky covid, obě mají teplotu a průjem. My teda zatím nic. ![]()
@Anonymní píše:
Ahoj, manžel má od pondělí průjem, dneska ráno se k tomu přidala teplota do 38,5 C. Oba máme dovolenou, jsme doma, já jsem v 18tt, dvojčata a modlím se, abych to nechytila. Je možné, že to má jen z jídla nebo je to střevní chřipka. Byla jídla, která jedl on a já ne. Myslíte, že to jde chytit, jestli se má izolovat? Kdy vás to přešlo, pokud jste měli něco podobného?
Ne není to z jidla. Může to být střevní chřipka i kovid. Ano, můžeš to chytit kapenkovym přenosem. At si koupi enterol, endiaron nebo smectu, pokud zvazujete samolecbu. Takova horecka uplne normální není ani pri normální střevní chřipce. Zvažte lékaře, jinak kovid taky potrebuje pár dní aby kvalitně vykvetl a dal se natestovat, muzete testy opakovat. Běžně se ted do populace vrací.
Kdyby to byla střevní chřipka, nebo z jídla, tak nemá teplotu. Může to být nějaká viróza a nebo průjem s teplotou nesouvisí ![]()
@vokishka píše:
U strevni chripky muze byt teplota, staci zagooglit.
Aha, tak to se omlouvám. Já ji měla v životě aspoň 30× a nikdy jsem teplotu neměla.
@Kolicek95 píše:
Moje děti mají teď taky covid, obě mají teplotu a průjem. My teda zatím nic.
Kašel, rýmu, nic? Jen tu teplotu a průjem mají?