Mám strach. Příznaky něčeho vážného?

Anonymní
15.5.20 12:35

Mám strach. Něco vážného?

Ahoj všem. Omlouvám se za anonym, ale je to celkem pro mě citlivé téma. Občasná bolest uší, velká únava, nestabilnost rukou (cítím, že jsou hodně slabé), v noci mě dva dny dost brní a pobolívají ruce a lehce i nohy. Mám strach, že by to mohlo být něco vážného. Kdyby mi tu nějaký chytrák chtěl psát, proč si nezajdu k dr., tak zajdu, jenom bych chtěla vědět, jestli má někdo podobné zkušenosti. Četla jsem spoustu věcí.. Že to může být od krční páteře, ale také nádor míchy. Což mě trošku vyděsilo. Spíš hodně vyděsilo. Tak bych se vás chtěla zeptat, jestli nemáte podobné zkušenosti. Děkujuu.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4216
15.5.20 12:45

Ano, může to být i přesně to co jsi napsala… Pomůže ti jen doktor. Zbytek jsou spekulace

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3708
15.5.20 13:06

Muze to být i nedostatek hořčíku a železa. Je třeba bez hořčíku nemůžu vůbec fungovat a vereu ho denně od té doby, co mám děti. Jinak se mi. Mota hlava, brni mi lýtka, mám roztresene ruce a jsem hodně podrážděná

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35641
15.5.20 14:49

Mám zkušenosti, denně léčím lidi s podobnými potížemi. Téměř jistě ti nic není, jsi jen přepracovaná, vystresovaná, potřebuješ se vyspat a dá si do pořádku soukromý či pracovní život, začít více sportovat a případně si najít psychoterapeuta.
Navštívit lékaře je rozumné, ale je dobré se po prvním vyšetření uklidnit, nevyžadovat jiná vyšetření, než doporučená lékařem na základě objektivního vyšetření, negooglit a neptat se na rady na internetu. Možná lékař doporučí slabá antidepresiva.
Prakticky jistě nemáš ALS, RS ani nádor (momentálně nejoblíbenější diagnózy u laiků, takže se ti první vyhledají).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.5.20 14:50

Tetanie to může být.

• Nahlásit
  • Citovat
171
15.5.20 17:11
@Anonymní píše:
Ahoj všem. Omlouvám se za anonym, ale je to celkem pro mě citlivé téma. Občasná bolest uší, velká únava, nestabilnost rukou (cítím, že jsou hodně slabé), v noci mě dva dny dost brní a pobolívají ruce a lehce i nohy. Mám strach, že by to mohlo být něco vážného. Kdyby mi tu nějaký chytrák chtěl psát, proč si nezajdu k dr., tak zajdu, jenom bych chtěla vědět, jestli má někdo podobné zkušenosti. Četla jsem spoustu věcí.. Že to může být od krční páteře, ale také nádor míchy. Což mě trošku vyděsilo. Spíš hodně vyděsilo. Tak bych se vás chtěla zeptat, jestli nemáte podobné zkušenosti. Děkujuu.

Neboj, budeš určitě v pořádku, žádná rakovina! Baštíš vitamíny? Tělo ti tímhle může dávat vědět, že mu nějaký schází, nebo prostě potřebuješ relax, můžou to být i nervy. Určitě si k tomu praktikovi dojdi, ono když má člověk sám o sebe strach a ještě čte na netu ty šílenosti, to ti také nepřidá :roll: Znám to :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama