Mám strašný strach. Nemusím?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Volfelova
Povídálka 19 příspěvků 30.03.19 13:08
Mám strašný strach. Nemusím?

Dobrý den jsem 6 týden a trošku spinim na to mi můj gynekolog dal užívat gynprodyl.. A můžu se zeptat jestli je možné že ještě na ultrazvuku nevidí plod? Řekl mi že nemůže říct jestli je to dobrý nebo špatný protože nevidí zatím plod ani miminko mám neskutečný strach bude to mé první dítě a moc si ho z přítelem přejeme..

Přečtěte si článek: Jak probíhá 6. týden těhotenství?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Sl.Kockova
Kecalka 235 příspěvků 30.03.19 13:13

Ahoj, je brzo a záleží jak má citlivý utz..nic divného, muže videt jenom gestacni a žloutkový vacek.. a nevim jak myslis ani plod ani miminko ;)

Kriss Tina
Echt Kelišová 9493 příspěvků 30.03.19 13:16

Miminko ani vidět nemůže, může vidět tak maximálně váček, ale pokud by bylo těhotenstvi trochu mladší neuvidi ani ten. Krev ti brali na hodnotu hcg??

lachtanice86
Echt Kelišová 7627 příspěvků 30.03.19 13:18

Jak myslíš miminko? A v 6tt nemusí vidět nic. @Volfelova

Sl.Kockova
Kecalka 235 příspěvků 30.03.19 13:20

@Kriss Tina byla jsem 5+4tt a embryo videla, ale citlivý utz v car a náhoda, ze se ukázalo…

Volfelova
Povídálka 19 příspěvků 30.03.19 13:22

@Kriss Tina

Omlouvám se blbě jsem to napsala… Vacek samozřejmě viděl. Ano braly mi krev výsledky se dozvím na příští kontrole.. Takže se nemusím bát že tam ještě nic není vidět? Říkám jsem těhotná poprvé tak strach mám

Kriss Tina
Echt Kelišová 9493 příspěvků 30.03.19 13:22

@Sl.Kockova já ho taky měla vidět, ale já už teď vím že to těhotenství odpovídalo tomu 6tt, ono stačí když není tak staré jako podle ms, zpozdi se o pár dní ovulace a těhotenství je mladší a není vidět nic.

Kriss Tina
Echt Kelišová 9493 příspěvků 30.03.19 13:23
@Volfelova píše:
@Kriss TinaOmlouvám se blbě jsem to napsala… Vacek samozřejmě viděl. Ano braly mi krev výsledky se dozvím na příští kontrole.. Takže se nemusím bát že tam ještě nic není vidět? Říkám jsem těhotná poprvé tak strach mám

Tak jestli byl vidět váček tak víc teď čekat nemůžeš, srdíčko tak za týden možná bude, a na zbytek máš ještě čas…

Sl.Kockova
Kecalka 235 příspěvků 30.03.19 13:25

@Kriss Tina ja to vím prave taky, pze je to z ivf, ale přesne tak takhle je to plus minus týden ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.19 13:31
@Volfelova píše:
@Kriss TinaOmlouvám se blbě jsem to napsala… Vacek samozřejmě viděl. Ano braly mi krev výsledky se dozvím na příští kontrole.. Takže se nemusím bát že tam ještě nic není vidět? Říkám jsem těhotná poprvé tak strach mám

V tomto tydnu tak brzy ani vic videt nemuze nez jen vacek. Ale jak to dopadne, to nikdo nevi predem, je to 50:50. Kdy jdes na dalsi kontrolu?

Volfelova
Povídálka 19 příspěvků 30.03.19 13:37
@Anonymní píše:
V tomto tydnu tak brzy ani vic videt nemuze nez jen vacek. Ale jak to dopadne, to nikdo nevi predem, je to 50:50. Kdy jdes na dalsi kontrolu?

Na další kontrolu jdu příští týden v pátek…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.19 13:43
@Volfelova píše:
Na další kontrolu jdu příští týden v pátek…

Tak aspon nebudes cekat dlouho. Znam lidi, co meli dalsi kontrolu naplanovanou za 2-3 tydny. Tak drzim palce, at to dobre dopadne, ale jak rikam, dopredu Ti nikdo nemuze rict, jak se bude tehotenstvi dal vyvijet. Hodne stesti

Sl.Kockova
Kecalka 235 příspěvků 30.03.19 13:46

Tohle ti nikdo neřekne, ja videla srdíčko a za týden už nebilo..je to buď a nebo…

Uživatel je onlinestinga
Kelišová 5878 příspěvků 3 inzeráty 30.03.19 13:47

@Volfelova a jinak, strach budeš mít pořád až do porodu a pak zase, jestli je miminko v pořádku - ale neměla by ses nechat tím strachem ovládat, stres teda vývoji miminka vůbec nesvědčí

Uživatel je onlinestinga
Kelišová 5878 příspěvků 3 inzeráty 30.03.19 13:48
@Sl.Kockova píše:
Tohle ti nikdo neřekne, ja videla srdíčko a za týden už nebilo..je to buď a nebo…

přesně tak, v těchto začátcích těhotenství je to hop nebo trop, nijak to neovlivníš, je-li těhotenství špatně založené, odejde samo
a má-li to být dobré, dobré to bude

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama