Mám věřit kartám?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.19 20:35
Mám věřit kartám?

Holky nějak jsem si tady početla pár diskuzí a nedalo mi to našla jsem si jak vykládat z karet. Jasně že jsem to hned vyzkoušela a to co mi vyšlo bylo docela devastující i toho lituji. Měla jsem jedinou otázku myslela jsem na ní, promíchala karty rozložila a vtáhla si doslova sex, pozor, konec. Což je prakticky odpověd na mojí otázku kterou nechci říkat protože jak jsem zde četla nenosí to zrovna štěstí. Ani nevím proč to píšu ale máte někdo zkušenost? Taky po večerech děláte blbosti jako já? Uklidněte mě prosím jsem na nervy :,(

Reakce:
cecetka
Echt Kelišová 7867 příspěvků 30.01.19 20:50

Tak pokud s vykladanim karet nemas zkusenosti a jen tak jsi to zkousela, pak bych tomu zadnou velkou vahu neprikladala.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.19 20:56

Nechci tomu moc význam přikládat protože jak jsem ted hledala tak ty karty pokaždé znamenají něco jiného. Ale kdyby tomu někdo rozuměl tak to byli 9 srdcová, 10 žaludová a 10 kulová :think:

Lalelale
Závislačka 3492 příspěvků 30.01.19 21:01

Já na výklady neveřím. Na emiminu najdeš plno diskuzí, kdy holky byly u kartářky a bud dostaly totálně obecnou předpověd nebo to nevyšlo. A nebo od úžasné kartářky dostaly super předpověď typu potrat, smrt atd… Pokud tomu budeš věřit, tak si to špatné přitáhneš. Jsou to karty a i kdyby na tom něco bylo, jako začátečnice sis velice těžko vyvěštila budoucnost ;) upřímně, kdyby karty opravdu předpovídaly budoucnost, tak se učí povinně věštit každý generál na světě

Náměsíčná
Závislačka 4235 příspěvků 30.01.19 21:29

Dostala jsem karty. Dlouho jsem na ně nesáhla a pak jsem si jednou řekla,že si teda vyložím přečetla jsem si návod. A v návodu bylo nevykládejte karty sobě. Pak jsem googlila proč a dočetla se,že si vyložíš právě to čeho se bojíš. Takže pokud jsi položila otázku Podvádí mě manžel tak ti karty vyložili toto. Nevím co je na tom pravdy . Mám je doma nepoužívám je.

Crumb
Stálice 81 příspěvků 30.01.19 23:45

Vyrozuměl jsem, že jste věštila z mariášek. Nevím, jakou jste položila otázku, ani podle jakého návodu jste karty vykládala. Ta série pojmů „sex, pozor, konec“ mi ale na karty „9 srdcová, 10 žaludová a 10 kulová“ nějak nesedí. Podle tradičních výkladů mariášek je srdcová devítka vnímána většinou pozitivně, např. jako štěstí, radost, věrná láska, harmonie, milostné naplnění. Žaludská 10 je někdy vykládána jako neblahé znamení hádek, svárů apod., ale většinou se vztahuje na nějakou cestu, na to, že je něco na cestě k vám apod., ohlašuje také nečekané dobro a vztahuje se i k dědictví. K dědictví se vztahuje i kulová desítka, která věští materiální úspěch, zisk, příchod peněz, peníze na cestě a také neočekávané dědictví. Navíc kombinace karet „srdcová 9 + žaludská 10“ znamená zažehnanou mrzutost a naději na úspěch, na výhru. Takže já bych tu trojici karet vnímal pozitivně - jako zažehnání nějaké mrzutosti, jako úspěšné vyřešení problému apod.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >