Mama test VS máma test comfort

1895
25.3.16 16:48

Mama test VS máma test comfort

Jaky mate zkusenosti tady těma dvouma testama a který je lepší podle vás? :) :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Catarin
25.3.16 17:41

Mně mamatest comfort ukázal poměrně dobře čitelného ducha nejdříve od všech ostatních testů jiných značek. Obyčejný mamatest (proužky) mi ukázaly opravdu špatně čitelného ducha cca po týdnu - 10ti dnech od testování s mamatest comfort. Řekla bych tedy že mamatest comfort je opravdu hodně citlivý a je lepší než obyčejné proužky, nedokážu ale posoudit jestli čárku neukazuje falešně protože já opravdu těhotná jsem…

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
7722
25.3.16 18:02

Lepší je přece ten, který ukáže 2 čárky, ne? :lol:
Ale vážné, nevím, nemám zkušenost. Možná některý z nich ukazuje dřív rané těhotenství, ale co tady pročítám, tak kolikrát je lepší testovat později, než být potom zklamaná, že přišla menstruace a odešlo to s ní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JayLee
25.3.16 19:34
@Martiinka píše:
Jaky mate zkusenosti tady těma dvouma testama a který je lepší podle vás? :) :mavam:

mamatest ;)

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
1895
25.3.16 22:25

@JayLee @Catarin Děkuji :) Já to mela dostat včera a zatím nic dneska odpolko test a byl slabounkej a test byl lady max

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Catarin
25.3.16 22:28
@Martiinka píše:
@JayLee @Catarin Děkuji :) Já to mela dostat včera a zatím nic dneska odpolko test a byl slabounkej a test byl lady max

S tímhle testem zkušenost nemám, ale každopádně velká gratulace :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
1895
25.3.16 22:32

Přikládám foto :) @Catarin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Catarin
25.3.16 22:35
@Martiinka píše:
Přikládám foto :) @Catarin

Takhle přes foto těžko říct, možná tam je možná ne, uvidíš za pár dní zkus testnout znovu :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
1895
25.3.16 22:42

@Catarin no podle známí je tam vidět dušík testovat budu v pondělí a koupím ten mama test comfort :srdce: jinak Já už jednoho ďáblíka mam jsou mu dva roky a čtvrt ☺☺ jenom sem nějak vyšla ze cviků :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Catarin
25.3.16 22:47
@Martiinka píše:
@Catarin no podle známí je tam vidět dušík testovat budu v pondělí a koupím ten mama test comfort :srdce: jinak Já už jednoho ďáblíka mam jsou mu dva roky a čtvrt ☺☺ jenom sem nějak vyšla ze cviků :D

Tak pak dej vědět jak ti testík vyjde! :hug:
Tak to už máš doma roubíře, já už se moc těším až si budu moct s mrňouskem hrát a učit ho co se dá.. Ty 2 roky už jsou pěkný :palec:
Do toho se určitě zase dostaneš, věřím tomu :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
1895
25.3.16 22:49

@Catarin no to taky doufám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1895
25.3.16 22:54

A v kolikatym jsi týdnů? :) no jsem zvědavá a to jsme se ani nesnažili :lol: :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Catarin
25.3.16 22:59

Jsem asi tak v 4-5tt, dr. mi to ještě není schopná říct, protože tam ještě nic nevidí, zatím mám jen dutinku :oops: ve čtvrtek jdu na další UTZ a krev tak doufejme že už bude gestační váček nebo černá tečka :dance:

Ono to někdy stačí i jednou jedinkrát a povede se  :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
1895
25.3.16 23:29

@Catarin jo takhle :) tak držím palce Já bych podle poslední MS mela bejt ve 4+0tt a můžu se zeptat od kud jsi? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Catarin
25.3.16 23:40
@Martiinka píše:
@Catarin jo takhle :) tak držím palce Já bych podle poslední MS mela bejt ve 4+0tt a můžu se zeptat od kud jsi? :)

tak to jsme skoro stejně 8) určitě, jsem z Trutnova :)
a odkud jsi ty? :)

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat