Máme doma kovida????

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1003
21.10.21 17:34

Máme doma kovida????

Tak kdo má ještě doma dítě Covidem polibene? Nechcete si sdělit vzájemne tipy a rady jak to přežít aniz by dítě jen viselo na telefonu a matka nebyla ze zoufalství na mol?😜

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1213
21.10.21 17:42

:mrgreen: PCR měl pozitivní minulý čtvrtek, antigen doma už v úterý. Tak je zavřený v pokoji už 9.den.
Ale je mu 8, takže střídá tablet, lego, komixy a kreslení. A učení.
My ostatní v pořádku. Dcerka byla na PCR včera a nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20491
21.10.21 17:42

@hulala ve svém vlastním zájmu bych nechala dítě viset na telefonu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7159
21.10.21 17:45

Mi jsme doma s covidem celá rodina tři děti já přítel přítel jde na PCR až zítra ale antigen mu dneska vyšel pozitivní jinak všichni máme PCR pozitivní no je to na palici ale co člověk nadělá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1003
21.10.21 17:48

A je to tedy tak že 14 dní a slus a má půl roku pokoj? Mě totiž jen přišla SMS, jinak pediat nebere, hygiena nevolá a dovolat se jim nedá. Jsem zvědavá, zda to chytla i holka. My jsme naštěstí očkovani, tak aspoň někdo může se psem :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26659
21.10.21 17:50

Já mám doma karanténu. Je naštvaný, že nemůže ven ( PCR negativní, navíc covid před 7 měsíci měl), mladší je ve vedlejší třídě, chodí do školy ( naštvaný, že nemůže být též doma), batole naštvané, že po mně nemůže skákat a že nejdeme ven ( jsem dneska po očkování)..manžel jde z odpolední na ranní, takže ten nepomůže. Ale přežijeme. Karanténa končí v pondělí. Na prázdniny jedou pryč. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14309
21.10.21 17:52

Matka ať si nalije, dokuď může - já to chytla od dcery (včera mi skončila izolačka). @hulala - dítko se nakazilo ve škole? Nejspíš pojedou online - to máš půl dne..A pak záleží podle věku, že :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26252
21.10.21 17:59

Syn teda není pozitivní, ale je v karanténě kvůli někomu pozitivnímu ze třídy :roll: taky paráda no, ráno mají online výuku a zbytek dne se nudí a vymýšlí blbosti. Občas povolil mobil nebo počítač, ale nechci aby u toho seděl 14 dní v kuse. Teď skládá s mladším lego, občas si zahrajeme nějakou deskovou hru, nakoupila sem pisanky na procvičování, takže když mě jo štve, tak ho pošlu psát :mrgreen: navíc jsem těhotná, to si ani nenaleju na nervy :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27019
21.10.21 18:06

A kdo k těm karanticim se dětem ještě pracuje z domova. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14309
21.10.21 18:09

@Svistice - dokud jsem nebyla pozitiv, tak 5 dnů 8 h denně :-D na nemocenské 2-3 h a od dneška zas 8:-D Dr. doporučila nechat doma do konce měsíce - dcera měla ATB.
TO DÁŠ :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27019
21.10.21 18:14

@Králičice Jasně, už skoro končíme. Ale zítra objednávám k obědu pizzu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14309
21.10.21 18:19

@Svistice - já mám doma ještě 3. dítě (muže), takže to většinou vaří :lol: ale 1× týdně taky objednáváme - podporujeme restaurace :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55228
21.10.21 18:38

My taky :zed: :zed: :zed:. Neplánovaná, šoková situace včera. Dítě máme pozitivní. Takových aktivit bylo plánovaných na víkend (pracovních i společenských). Jsem dneska byla honem na testy. Antigen i PCR mi paní dělala. Zítra jsem si vzala volno, než budou výsledky. Zbytek rodiny jde zítra na testy. Máme tady jedno místo, kde není třeba se předem objednat a hned vezmou. Hlavní je, ať to zvládne hladce v průběhu i po. Zatím ji nejvíc trápí bolení hlavy. Já si myslím, že budu ok. Takže se separuji. Ale nevím, kde si zalezu. Ať jeden člen to nechytí a nemusí být v karanténě. Zbytek rodiny bude muset být v karanténě. Nejsou očkování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1003
21.10.21 18:40

@Kelsey a vy dospělí nejste očkovaní? chápu to správně, že po očkování do karanteny nemusím? Pořád se to tak mění, že už nevím, co je aktuální. Separovat se je při dětech nesmysl. Synovi není vůbec, ale vubec nic 8o. Fakt pecka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55228
21.10.21 18:41
@hulala píše:
A je to tedy tak že 14 dní a slus a má půl roku pokoj? Mě totiž jen přišla SMS, jinak pediat nebere, hygiena nevolá a dovolat se jim nedá. Jsem zvědavá, zda to chytla i holka. My jsme naštěstí očkovani, tak aspoň někdo může se psem :P

Naše měla mít původně karanténu do 29.10., mi řekla paní na hygieně do telefonu (to se počítalo od zjištění, že spolužáci jsou pozitivní). A od výsledků jejich testu se počítá její karanténa od nuly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat