Máme zápal

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MattoniUzNeni
Kecalka 188 příspěvků 28.03.19 10:47
Máme zápal

Ahoj.
V čtvrtek úraz ve školce pád okem na roh stolu, bez vyšetření rentgenu vše v pořádku, v pátek miminko omotaný prstík vlasem na nožičce na chirurgii. V pondělí večer v 19'00 obě děti skoro 39 bez rýmy a kašlu. Okamžitá pohotovost u staršího, jestli není prasklá lebka na chirurgii rentgen, vše ok, byli jsme tam do půlnoci. V úterý oba šílený kašel+ rýma horečky neklesají. Návštěva dětské. U staršího zápal plic, miminko zatím ani né na průduškách tudíž se jí to rozjíždí teprve.
Zítra má starší žádanku na vyšetření po antibiotikách na vyšetření v Thomayerově nemocnici na zápal plic
Posoudí zda tam přes víkend zůstane na pozorování :,( :,(. Jsem z toho špatná, bojím se o oba. Můžou umřít? Nechají si ho tam. Horečky jsou na Houpačkách. Střídáme paralen/nurofen dle dr. Jednou 36,5 podruhé 38,5 děti hoří jak kamna. Jsou divně hodný.
Malý se nejprve těšil do nemocnice, ale na 3 hodiny jsme mu předvedli jak to bude vypadat a už brečí že nechce. Jsou plačtivé. Doktorka tvrdí, že to má malý všude na plicích a průduškách, zapal plic. Mám z strach bojím se. On tam bude sám. Vemou si i malou? Budu tam já nebo manžel s nimi? Mohou rodiče na pokoj! :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
ShadowDancer
Kecalka 307 příspěvků 28.03.19 10:51

Achjo, posílám hodně síly! Uplně je mi z toho popisku hrozný úzko a chtěla bych tě obejmout. :srdce: s dítětem na pokoji být podle mě můžete, když nebude na Jip, je to vaše právo. Ale možná se pletu. Ale hlavně! Přišlo se na to, děti budou léčené a určitě neumřou. :srdce: :srdce: :srdce: :hug:

Anitramm
Ukecaná baba ;) 1283 příspěvků 28.03.19 10:56
@MattoniUzNeni píše:
Ahoj.
V čtvrtek úraz ve školce pád okem na roh stolu, bez vyšetření rentgenu vše v pořádku, v pátek miminko omotaný prstík vlasem na nožičce na chirurgii. V pondělí večer v 19'00 obě děti skoro 39 bez rýmy a kašlu. Okamžitá pohotovost u staršího, jestli není prasklá lebka na chirurgii rentgen, vše ok, byli jsme tam do půlnoci. V úterý oba šílený kašel+ rýma horečky neklesají. Návštěva dětské. U staršího zápal plic, miminko zatím ani né na průduškách tudíž se jí to rozjíždí teprve.
Zítra má starší žádanku na vyšetření po antibiotikách na vyšetření v Thomayerově nemocnici na zápal plic
Posoudí zda tam přes víkend zůstane na pozorování :,( :,(. Jsem z toho špatná, bojím se o oba. Můžou umřít? Nechají si ho tam. Horečky jsou na Houpačkách. Střídáme paralen/nurofen dle dr. Jednou 36,5 podruhé 38,5 děti hoří jak kamna. Jsou divně hodný.
Malý se nejprve těšil do nemocnice, ale na 3 hodiny jsme mu předvedli jak to bude vypadat a už brečí že nechce. Jsou plačtivé. Doktorka tvrdí, že to má malý všude na plicích a průduškách, zapal plic. Mám z strach bojím se. On tam bude sám. Vemou si i malou? Budu tam já nebo manžel s nimi? Mohou rodiče na pokoj! :,(

Určitě máte právo být s dětmi na pokoji, trvala bych na tom. ;) Hodně štěstí :hug:

Regina Hero
Nadpozemská drbna 28390 příspěvků 28.03.19 10:59
@MattoniUzNeni píše:
Ahoj.
Malý se nejprve těšil do nemocnice, ale na 3 hodiny jsme mu předvedli jak to bude vypadat a už brečí že nechce. Jsou plačtivé. Doktorka tvrdí, že to má malý všude na plicích a průduškách, zapal plic. Mám z strach bojím se. On tam bude sám. Vemou si i malou? Budu tam já nebo manžel s nimi? Mohou rodiče na pokoj! :,(

s dítětem do šesti let můžeš být na pokoji běžně, pokud není na JIP, se starším se to platí a jen pokud by bylo místo…
Ale nechápu, proč jste malému předváděli, jak to bude v nemocnici… strašit ho dopředu je podle mě to nejhorší, co jste mu mohli udělat… když už teď předem brečí, že tam nechce, to je fakt medvědí služba…

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1860 příspěvků 28.03.19 11:03

Když jsme poprvé přilítli do Thomayerky s teplotami, zvracením atd. jediné co se nám honilo hlavou bylo: určitě nám umře.

V čekárně byla jiná maminka, slyšela co říkáme na příjmu, s klidem se na nás usmála a řekla, že něco podobného mají už půl roku.

Neuvěřitelně mě to uklidnilo. Nevím kdo byla, ale patří jí obrovský dík.

Vše dobře dopadlo. Postupem času se jízdy na pohotovost staly rutinou. Popravdě, začínáme být nervozní, když už dlouhou nic, čekáme pak kdy to zas přijde. To prostě k rodičovství patří. Hodně štestí.

Příspěvek upraven 28.03.19 v 11:04

MattoniUzNeni
Kecalka 188 příspěvků 28.03.19 11:03

Děkuju holky. Vážím si vašich pusinek a objímání na dálku a soucítění. Dám zítra vědět jak to s námi v nemocnici dopadne. :,( :* :hug: :srdce: :,( :,( :,(

MattoniUzNeni
Kecalka 188 příspěvků 28.03.19 11:04
MattoniUzNeni
Kecalka 188 příspěvků 28.03.19 11:07
@AlphaOmega píše:
Když jsme poprvé přilítli do Thomayerky s teplotami, zvracením atd. jediné co se nám honilo hlavou bylo: určitě nám umře.

V čekárně byla jiná maminka, slyšela co říkáme na příjmu, s klidem se na nás usmála a řekla, že něco podobného mají už půl roku.

Neuvěřitelně mě to uklidnilo. Nevím kdo byla, ale patří jí obrovský dík.

Vše dobře dopadlo. Postupem času se jízdy na pohotovost staly rutinou. Popravdě, začínáme být nervozní, když už dlouhou nic, čekáme pak kdy to zas přijde. To prostě k rodičovství patří. Hodně štestí.

Příspěvek upraven 28.03.19 v 11:04

Půl roku?!?:open_mouth: :open_mouth: Teda co jim je? Každopádně ať se z toho dostanou. Teda vaše poslední věta povzbudí a uklidní :zed: :mrgreen: nechci aby to bylo každodenní. To nechce nikdo z nás. Teď mi to říkejte když nás čeká ještě rozuzlení :roll: :,(

MattoniUzNeni
Kecalka 188 příspěvků 28.03.19 11:12

Ještě nám asi zařídí papír na adhd do školy řekla dětská doktorka i psycholožka malý je mírně hyperaktivní. Proto se i bojím te hospitalizace a jak ho máme pak udržet v posteli? :nevim: tam ho asi spoutají a přivážou :lol: černý humor omlouvám se, ale opravdu je neposeda řekla psycholožka že hyperaktivita se malinko objevila :kytka: :,( tak dám zítra vědět teď už nic nevykoukám a vy také né ikdyby mezi vámi byli zdravotníci tak ho nevidíte křišťálovou koulí, tak nám držte co se dá a zítra pá :mavam:

MattoniUzNeni
Kecalka 188 příspěvků 28.03.19 11:15

Hele u toho miminka bych si to vydupala a vybrečela být tam s nimi přes noc o tom žádná a zkusila bych to i u toho tříletého. Je mu 3 roky a 9 měsíců dceři 9 měsíců proto je tam nechci nechat o samotě.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 13636 příspěvků 28.03.19 11:24

@MattoniUzNeni nemusíš si nic vydupavat ani u starší natožpak u mimina. Normálně na prijmu uvedeš, ze budeš v nemocnici s dítětem. V thomayerce s tím nebyl žádný problém. Ale to lůžkové je tam dost mizerné, nicméně člověk to chvíli vydrží

MattoniUzNeni
Kecalka 188 příspěvků 28.03.19 11:50
A na jaké oddělení mám zítra jít?

Ještě. Zapomněla jsem se Dr. Zeptat zda jít na plicní nebo dětskou pediatrii? Kam v té nemocnici mám tu žádanku? Ještě se juknu zda to tam není

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 13636 příspěvků 28.03.19 11:53

@MattoniUzNeni šla bych na pavilon G2, oni už si tě nasměrují

MattoniUzNeni
Kecalka 188 příspěvků 28.03.19 11:57

Jo je to na zadance G2 pediatrie dětská je to směr k porodnici odbočit v tom parčíku. Vím rodila jsem tam oba takže směrem k místu narození a odbočit v parčíku

MattoniUzNeni
Kecalka 188 příspěvků 28.03.19 11:58
@Tichošlápek píše:
@MattoniUzNeni šla bych na pavilon G2, oni už si tě nasměrují

Už jsem to rozrušila dík

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama