Reklama

Mamina z Bohnic

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PapuskaS
Nováček 4 příspěvky 11.04.18 20:53
Mamina z Bohnic

Ahoj holky, v červnu se stěhujeme do Bohnic, hledám parťačku na procházky, kafčo, pokec, mám 2 letého syna a nechceme trávit čas sami:-)

Reklama

Reakce:

admin
Extra třída :D 10892 příspěvků 13.04.18 13:38

Dobrý den,
napište uživatelce @2017Lucka, která tu nedávno také sháněla místní kamarádku v diskusi:)

Případně koukněte na vyhledávání maminek na eMimino.cz - našla jsem tu několik, které bydlí v Praze 8 Bohnicích. Stačí kouknout na profil, vybrat sympatickou a napsat jí soukromou zprávu.

Monika :mavam:

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama