Maminčini závisláčci :-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dendule4
Závislačka 4660 příspěvků 15.12.16 20:21
maminčini závisláčci :-)

Ahoj holky potřebuju taky rady. Mám doma dvě totálně kontaktní dětičky. 4letou dceru a 6měsíčního synka. Dcera je šikovná, společenská, hrozně ráda chodí do školky, taky umí zlobit to ne že ne, ale podle mě prostě ještě hodná :-D Ale co mě trápí je, že na mě děsně visí. Doma jí mám věčně u nohy. Vše dělá se mnou, vaří se mnou, uklízí se mnou, pomáhá mi s miminkem a pak mi pořád říká, jak mě strašně miluje, furt mě objímá a líbá a já mám prostě pocit, že jí něco chybí. Přitom jí taky pořád mazlím, jak jen to jde. A ted ještě syn, ten se musí taky neustále chovat, mazlit, pořád mě musí mít na očích. No a já ted nevím koho nosit dřív. Miluju je oba, jsou to zlatíčka a vím, že můžu být ráda zato, jací jsou :-) ale je to někdy neskutečně ubíjející. Nemám prakticky chvilku, kdybych byla prostě jen já SAMA :-D Asi to zní sobecky…Tatínek nám jezdí domů jen na víkendy. Vlastně ani nevím, co byste mi mohly poradit…spíš jsem si chtěla ulevit.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Sphynx Lady
Kecalka 377 příspěvků 15.12.16 20:27

A nemáš babičky, ktere by pohlidaly? Je jasne přirozené, že potřebuješ vydechnout. :)

Sphynx Lady
Kecalka 377 příspěvků 15.12.16 20:29

Jinak určitě nejsi sobecká, podle toho co píšeš právě naopak. :-)

dendule4
Závislačka 4660 příspěvků 15.12.16 20:34

@Sphynx Lady Babičky máme, dcerku mi pohlídají, ale syna ne, jakmile se od něj vzdálím spustí šílený řev.

zuzouš
Extra třída :D 10365 příspěvků 15.12.16 20:35

Mimino vyroste a deti se zabavi ;)

peta81
Ukecaná baba ;) 2099 příspěvků 15.12.16 20:37

@dendule4 tak radu na to nemam, ale mam to velmi podobne ;) synove, 3 a 1 rok. porad se mnou, porad! do skolky starsi jeste nechodi, tatinek hodne pracuje v zamestnani i doma na baraku, babicky nefunkcni. nemuzu se hnout ani na krok, vsechno delaji oba se mnou :lol: a tulivi jsou moc. starsi pouziva desetkrat denne vetu „maminko, chci se pomazlit!“ pribehne i prcek, mazlime se porad :lol: a taky mi rika, jak me ma rad a jsem jeho zlato a poklad…
ja nevim, mne tohle nevadi. vadi mi, ze uz tri roky jsem nebyla ani chvilicku sama, ale co, hlavne, ze se mame radi! :srdce:

cecetka
Kelišová 7367 příspěvků 15.12.16 20:37

Uzivej si to. Ted je to narocne, ale pockej v puberte (jejich samozrejme), jak ti to bude chybet ;)

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.16 20:39
@dendule4 píše:
Ahoj holky potřebuju taky rady. Mám doma dvě totálně kontaktní dětičky. 4letou dceru a 6měsíčního synka. Dcera je šikovná, společenská, hrozně ráda chodí do školky, taky umí zlobit to ne že ne, ale podle mě prostě ještě hodná :-D Ale co mě trápí je, že na mě děsně visí. Doma jí mám věčně u nohy. Vše dělá se mnou, vaří se mnou, uklízí se mnou, pomáhá mi s miminkem a pak mi pořád říká, jak mě strašně miluje, furt mě objímá a líbá a já mám prostě pocit, že jí něco chybí. Přitom jí taky pořád mazlím, jak jen to jde. A ted ještě syn, ten se musí taky neustále chovat, mazlit, pořád mě musí mít na očích. No a já ted nevím koho nosit dřív. Miluju je oba, jsou to zlatíčka a vím, že můžu být ráda zato, jací jsou :-) ale je to někdy neskutečně ubíjející. Nemám prakticky chvilku, kdybych byla prostě jen já SAMA :-D Asi to zní sobecky…Tatínek nám jezdí domů jen na víkendy. Vlastně ani nevím, co byste mi mohly poradit…spíš jsem si chtěla ulevit.

no proto ja jsem hrozne moc rada, ze prcky od jejich narozeni mame malokdy na vikendy s manzelem ;) od konce sestinedeli si je s sebou brali na chalupu v patek vyzvednou a v nedeli vrati a my bud se pridame a jedeme s nima nebo mame svuj program s manzelem ;) delaji to spotnate a proto ze sami chteji nikdy jsem je o to nezadala ale uzivaji si jeden druheho navzajem a my s manzelem taky sebe ;) a dkyz chceme nebo mame sve plany tak jsou s nami pres vikend a vzdy neco vymyslime spolecnyho jako termaly a koupani nebo vlety do zoo či brusleni lyzovani atd ;) takze zkus vyuzit v rodine babicky tety dedy sourozence nebo si zaplat chuvu ;) ten cas samana sebe taky potrebujes a uprimne ja si nedokazu ani predstait to co pises, ze bych mela kdy zazit :nevim: spis te obdivuju zeto davas ;)

angelivanka84 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.16 20:39

To je krásné, mám to stejně..
Jsem ráda když je večer a můžu se jen tak natáhnout, sednou a vrátit si pořady co jsem neviděla a nic nedělat.
I když máme tátu doma, stejně jde malý víc za mnou a malé jsou 4měsíce tak si s ní táta moc nepohraje :)

belladonna
Závislačka 2610 příspěvků 15.12.16 20:41

@dendule4 já to mám stejně s jedním dítětem, 11 měsíců, závislák jen na mě. Bojácný nesamostatný. Malinečko se to lepší, ale vše je dost způsobené tím, že mi nikdo nechce hlídat, ani s ním nějak extra nikdo jiný netráví čas. Snad se otrká časem. Ale taky už jsem z toho celá psychicky umordovaná..

dendule4
Závislačka 4660 příspěvků 15.12.16 20:46

@JayLee No věř mi, že jsou chvíle, kdy už to moc nedávám. Pak už jen sedím, čumím na sebe do zrcadla a říkám si, že ted už jsem vlastně jen máma. Zní to hrozně. Už jen jak to po sobě čtu, tak se stydím. Já své děti miluju nadevšechno na světě, ráda se s nima mazlím, ráda se vedle nich probouzím, užívám si každé obejmutí, každé zatahání za vlasy :-D Ale někdy si říkám, že jsem prostě ztratila to svoje „Já“.
Ted jsem třeba chtěla si během RD dodělat Vš, ale manžel se na to moc netvářil, bojí se, že bych to vše s dětma nezvládla. Což mě vlastně taky moc psychicky nepomohlo…No nezbývá, než si jich užívat a věřit v „lepší“ zítřky :mrgreen:

mahdalka
Neúnavná pisatelka 16560 příspěvků 15.12.16 20:49

Mám doma takovýho tříletýho syna.Do školky ještě nechodí a taky ho mám neustále za zadkem, jde za mnou i na záchod, nebo aspoň stojí za dveřma :roll: Když jdu mýt nádobí, přisune si svojí židličku a aspoň kouká. Když hlídá tatínek, tak je schopnej se i během poledního spánku vzbudit a brečí že chce maminku. Spíme spolu a než usne, tak mě hladí a objímá, říká mi že mě má rád, že mě miluje. Říká mi to i přes den, několikrát. Když je s tátou, tak se ho pořád ptá kde je maminka, kdy už přijdu, je schopnej tát půl hodiny u okna a vyhlížet mě. Když kamkoli musím jít bez něj, většinou brečí. Je hodně mazlivej a citlivej, brečí když si třeba kapu kapky do nosu, aby mě to prej nebolelo, brečí když se zmíním, že jdu k doktorovi.Je to můj mazánek :srdce: Já si to užívám, ale je fakt, že někdy toho mám plný brejle

Any83
Kelišová 6235 příspěvků 15.12.16 20:51

Máme to také tak a užívám si to :srdce: brzy už budu jen trapná matka :mrgreen: ranné dětství mých dětí je příliš krátké na to, abych se o něj snažila ochudit. Je to o úhlu pohledu :) bude to pryč rychleji, než se člověk naděje a pak mu zůstane „jen“ jeho společenský život, takže proč si ten krátký čas (v poměru k délce života) nevyhradit pro malé špuntíky a jednoduše si to vychutnat, zvlášť, když máš to štěstí a máš kontaktní děti :* Času na sebe budeš mít ještě fůru a myslím, že většině maminek je to nakonec i líto a cítí se pak nějakou dobu osaměle, když je jejich děti přestanou vyhledávat a toužit po jejich blízkosti. Ne, že by to nebylo osvobozující, o tom žádná :mrgreen: ale přesto, tohle období se už nikdy nevrátí. To ostatní má člověk k dispozici i pak, třeba koníčky atd.

Příspěvek upraven 15.12.16 v 20:54

dedrichov
Závislačka 2900 příspěvků 15.12.16 20:53
@dendule4 píše:
chápu to, také jsem už vypruzená, když roky pořád chodím „šejdrem“ 1 nebo 2 dítě pod nohama, stále :lol:
Ale to mazlení, to praktikujeme až s mladší. Starší se bránil, nechtěl, až asi ve 4 a půl to odkoukal ve školce.

Lanna
Zasloužilá kecalka 879 příspěvků 15.12.16 20:54

Tak pokud mas moznost hlidani, davej casteji, kazda preci potrebujeme i cas pro sebe :) moje dcerka je taky mazliva, nekolikrat denne se chodi pritulit a rika mi jak me ma rada, miluju to :srdce: ale stejne tak jsem strasne rada, kdyz si ji vezme na noc babicka a ja mam klid, cas na sebe, na manzela.
Musim ale napsat, ze jsem ji zvykala byt beze me uz opravdu od malinka, takze nikdy nebyl problem a nejaka separacni uzkost u nas nikdy nebyla.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Vémola porazil Rimbona. Jeho silikonová Lela se mezitím mění v živou Barbie

Vyhrál nad velice těžkým soupeřem, přesto byl ale nespokojený. Karlos Vémola... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >