Maminka - Brandýs nad Labem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
KatrinKatrin
Povídálka 29 příspěvků 22.10.14 07:53
Maminka z Brandýsa nad Labem

Ahoj Maminky,

nenašla by se mezi Vámi nějaká stejně „osamělá“ maminka z Brandýsa nebo Staré Boleslavi, která nemá parťáka na procházky? Bydlím v Brandýse krátce a téměř nikoho tu neznám. Mám teprve 6týdenního syna a snažím se chodit dost na procházky na vzduch, jenže to tu neznám, tak je to občas legrace, když kufrujeme :D

Těším se na seznámení!

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
mejdylko
Extra třída :D 11341 příspěvků 22.10.14 08:51

Ahoj, já asi nejsem vhodnej kandidát. Prckovi budou za pár dní 2 roky. :) ale žiju tu od narození s pár pauzama, takže to tu znám. Jak dlouho tu bydlíš a kde přesně?

KatrinKatrin
Povídálka 29 příspěvků 22.10.14 10:31

Ahoj,

tak ma malemu vse nejlepsi k narozkam :kytka:

Bydlime tu teprve od cervna, takze necelych pul roku, a to na Kralupske vedle Junaka. Chodime na prochazku dozadu k rybniku a pak Brandysem na namesti a domu, nevim kam jinam mimo silnice… :( A kdyz jsem to zkusila minule na druhou stranu domeckama k Martinovske, tak me malem kleplo z kvality „chodniku“ - sama dira, prcek sebou neuveritelne hazel v kocaru.

mejdylko
Extra třída :D 11341 příspěvků 22.10.14 10:58

@KatrinKatrin jo tady je to někdy fakt super… byla jsi u Labe na cyklostezce? ta je moc krásná, ale spíš na jaře. Nebo v Panský, či do Starý Boule do Houšťky ke koníkům, ale to mimino stejně bude bavit až příští tok :) já bydlím u Nemocnice, hned naprotiv v bytovkách. Takže to máme k sobě kousek, tam k junáku chodíme na hřiště občas, ale už je na to teď ošklivo. Bydlíte v těch dodělaných nových bytech co?

KatrinKatrin
Povídálka 29 příspěvků 22.10.14 11:16

Na cyklostezce jsme byli ted o vikendu s pritelem, je to tam fajn, ale jeste casto kojim, takze na ty denni prochazky je to dost daleko. A Houstka taky :( Ale pristi rok to pujde urcite ;) A co je ta Panska prosim? To neznam.
A ano, bydlime v tech novych bytech, z balkonu koukam na koleje a celou hodinu mi hlasi troubici vlak ;)

mejdylko
Extra třída :D 11341 příspěvků 22.10.14 11:20

@KatrinKatrin no já bych tam bydlet nechtěla… i proto, že dřív ty byty byla roky jen hrubá stavba a neměli povolení, takže bůhví jak to tam po letech bude vypadat :?: já vlaky slyším až tady na balkoně, když si jdu zakouřit. Panská je u zámku, je to park na procházky i s prolejzačkama. U toho parku jsem bydlela asi 10 let :)

KatrinKatrin
Povídálka 29 příspěvků 22.10.14 11:21

Jj vime, ze to tu bylo roky nedostavene. Ted to ale stoji a nam se tu bydli dobre, tak snad to bude jeste chvili stat ;)
Za tip na Panskou diky!

mejdylko
Extra třída :D 11341 příspěvků 22.10.14 11:33

@KatrinKatrin jj tak určitě to nějakou dobu stát bude, to je jasný :D jen je škoda, že ač je to nové, tak ta hrubá stavba je už přes 10 let stará. Takže tím se stáří stavby navyšuje. Ale zas je tam klid, jsem koukala, že je tam ještě hodně bytů na prodej. my bydlíme v nájmu, takže jsem ráda, že vůbec bydlíme :lol:

KatrinKatrin
Povídálka 29 příspěvků 22.10.14 11:43

My jsme zatim take jen v podnajmu - neco je tu prodane a neco na podnajmy, ale melo by to za nejaky cas jit koupit, tak snad to vyjde… Relativni klid tu je, to souhlasim.
Stari domu nejak neresim, bydlela jsem temer 30 let v panelaku v Praze, takze jsem zvykla na dost ;)

mejdylko
Extra třída :D 11341 příspěvků 22.10.14 11:47

@KatrinKatrin no já nemám šanci ani něco koupit, takže to vidím po zbytek života na nájem :D no hlavně, že je vůbec kde bydlet.. moje babi má byt tady v Brandu, ale chce ho nechat otci, kterej má 2 baráky, takže mám zase po srandě. :D

KatrinKatrin
Povídálka 29 příspěvků 22.10.14 13:05

Njn, prarodiče někdy zlobí… JHa si na svou babičku naštěstí stěžovat nemůžu!

mejdylko
Extra třída :D 11341 příspěvků 22.10.14 15:55

Tak on je otec jedináček, vždy preferovanej. Takže jsem to čekala. No hold to budem do budoucna muset nějak vymyslet. Přítel je navíc Rumun, takže bez trvalýho pobytu a pořádnýho příjmu nam nedaj ani hypo. :-/ a já mám naspořených nějakých 120 tisíc a z toho se nekoupim ani nový auto :lol:

Devil-princes
Stálice 76 příspěvků 22.10.14 16:16

Ahoj, my bydlíme ve Staré Boleslavy od ledna, takže tu taky nikoho neznám, mám skoro 4-letého chlapečka a 3.12. termín, pak budu s kočárem běhat denně, tak bych parťáka na procházky ocenila ;)

KatrinKatrin
Povídálka 29 příspěvků 22.10.14 19:13

Ahoj princezno ;) Do Boule to mam pesky z kopecka kousek, tak se urcite muzeme potkat. V prosinci uz bude nas maly vetsi a nebude to s krmenim snad tak narocne jako ted…
Odkud jsi puvodne?

Devil-princes
Stálice 76 příspěvků 22.10.14 19:58

To by bylo fajn :D Úplně prapůvodně pocházím od Přerova. Bydlíme úplně na začátku Boleslavy, skoro hned za mostem. A vy jste se sem stěhovali z Prahy? Jak se ti tu líbí?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

Kdo byl Jack Rozparovač? Britští vědci prý potvrdili, že vraždil polský přistěhovalec

Největší záhada kriminální historie je možná definitivně rozluštěna.... číst dále >

Slováček s Gelemovou řádí v Egyptě, Patrasová vyhlíží jaro a trpí v Česku

Aprílové počasí s sebou sice může přinést příjemné jarní teploty, na velkou... číst dále >