Reklama

Maminka z Dobřan

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kajcatko
Kecalka 227 příspěvků 09.08.18 16:45
Maminka z Dobřan

Ahoj holky, najde se tu maminka z Dobřan (Plzeň jih) či okolí, která by chtěla občas vyrazit na procházku či pokec nad kávou? Mám 4 měsíční holčičku a v Dobřanech žijeme krátce :)

Reklama

Reakce:

admin
Extra třída :D 10888 příspěvků 10.08.18 14:57

@Kajcatko Přidejte se do skupin podle místa, které tu fungují. :) Našla jsem třeba Maminky z Plzně a okolí. Případně zkuste vyhledávání maminek podle místa (dole na stránce), jestli se tu nenajde nějaká maminka přímo z Dobřan.

Držím palce, :palec:
Monika

Kajcatko
Kecalka 227 příspěvků 11.08.18 11:12

@admin dekuji za rady, omrknu to :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama