Reklama

Maminky Frýdek-Místek, zajdete na kávu nebo procházku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AppleC
Povídálka 30 příspěvků 12.03.18 11:44
maminky Frýdek-Místek

Zdravím, je tady nějaká mladá maminka z Frýdku-Místku, která by někdy ráda zašla na kávu nebo na procházku? Je mi 23let a mám 2,5 měsíčního syna.

Reklama

Reakce:

Lelio
Kelišová 5873 příspěvků 12.03.18 12:06

Ahoj, ráda bych tady někoho poznala. Mám dvě dcerky, 2letou a 2mesicni.

M-o-n-i-c-a
Nováček 6 příspěvků 27.03.18 23:32

Ahoj, mam taky 2,5 letou holčičku a 3 měsíčního syna… Taky bych rada někoho poznala a pokecala… Co zajit treba na procházku s dětma, jak bude hezké počasí?

Anet1988
Nováček 1 příspěvek 16.04.18 18:17

Ahojky holky, hledám nějakou maminku na mateřské, která by ráda občas zašla na kafe nebo na procházku. Mám 3měsíčního chlapečka :) :)

Dájuschkaa
Nováček 6 příspěvků 27.08.18 11:52

Ahoj, muj chlapecek má skoro čtyři měsíce a radi bychom našli nekoho na procházky s kočárkem:)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama