Maminky Frýdek-Místek, zajdete na kávu nebo procházku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AppleC
Povídálka 30 příspěvků 12.03.18 11:44
maminky Frýdek-Místek

Zdravím, je tady nějaká mladá maminka z Frýdku-Místku, která by někdy ráda zašla na kávu nebo na procházku? Je mi 23let a mám 2,5 měsíčního syna.

Reklama

Reakce:

Lelio
Kelišová 5724 příspěvků 12.03.18 12:06

Ahoj, ráda bych tady někoho poznala. Mám dvě dcerky, 2letou a 2mesicni.

M-o-n-i-c-a
Nováček 6 příspěvků 27.03.18 23:32

Ahoj, mam taky 2,5 letou holčičku a 3 měsíčního syna… Taky bych rada někoho poznala a pokecala… Co zajit treba na procházku s dětma, jak bude hezké počasí?

Anet1988
Nováček 1 příspěvek 16.04.18 18:17

Ahojky holky, hledám nějakou maminku na mateřské, která by ráda občas zašla na kafe nebo na procházku. Mám 3měsíčního chlapečka :) :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka a jeho skandály neunikly ani zahraničím novinářům, řeší se v Británii

Tomáš Řepka se znovu dostal do britských médií. Tentokrát ale ne kvůli svému... číst dále >

Zlatá mládež 2 v Indii: Xenofob Mike, glosátor Renato i kulturní šok mezi chuďasy

Zlatá mládež, šílený pořad České televize, od něhož nebudete moct odtrhnout... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Znáte britskou královskou rodinu? Otestujte se

Královna, vévodkyně, princezny a také sestry, matky, vnučky... Prohlédněte si... číst dále >

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Reklama