Nemocný novorozenec

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Emma9697
Kecalka 161 příspěvků 1 inzerát 11.03.18 22:36
nemocný novorozenec

Ahoj obracím se, zda nemáte někdo zkušenost. Mám syna starýho dva týdny od narození mi přišlo, že dýchá přes nos, ale setřičky mi tvrdili, že je to ok to stejný doktorka minulý týden na poradně… ale rýma se mu za poslední dva dny zhoršila nebo já nevím, zda je to rýma dýchá trochu pře nos, ale hlavně chrčí bohužel většinou nic neodsaju (jen po teplé koupeli, ale to je minimum) i když prokápaváme libenarem poslední dva dny když začne chraptět se k tomu přidalo i zvracení a to velký pozvracel si celou postýlku :,( :,( Teplotu, ale nemá :nevim: Nevím zda to nemuže být i reflux? Máte zkušenost co mlžu udělat do zítřka, aby bylo líp mužu mu vubec nějak podložit hlavičku? 8o

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Laurie
Kecalka 342 příspěvků 1 inzerát 11.03.18 22:38

Zkus podložit matraci, já tam dávala knihu :)
jinak jsme první dva měsíce měli mimipostýlku, která je polohovatelná, což je super, když mimča ublinkávaj :)

tereza12345
Echt Kelišová 7843 příspěvků 6 inzerátů 11.03.18 22:42
@Emma9697 píše:
Ahoj obracím se, zda nemáte někdo zkušenost. Mám syna starýho dva týdny od narození mi přišlo, že dýchá přes nos, ale setřičky mi tvrdili, že je to ok to stejný doktorka minulý týden na poradně… ale rýma se mu za poslední dva dny zhoršila nebo já nevím, zda je to rýma dýchá trochu pře nos, ale hlavně chrčí bohužel většinou nic neodsaju (jen po teplé koupeli, ale to je minimum) i když prokápaváme libenarem poslední dva dny když začne chraptět se k tomu přidalo i zvracení a to velký pozvracel si celou postýlku :,( :,( Teplotu, ale nemá :nevim: Nevím zda to nemuže být i reflux? Máte zkušenost co mlžu udělat do zítřka, aby bylo líp mužu mu vubec nějak podložit hlavičku? 8o

podlož celou postýlku, (pod přední nohy postýlky jsem naskládala půl knihovny :-)) nebo polohovací klín do postýlky..
reflux to být asi může.. podlož postýlku a pokud se to nezlepší určitě to zase řekni pediatře..

Russet
Kelišová 6723 příspěvků 11.03.18 22:42
@Laurie píše:
Zkus podložit matraci, já tam dávala knihu :)
jinak jsme první dva měsíce měli mimipostýlku, která je polohovatelná, což je super, když mimča ublinkávaj :)

Matraci ne! Celou postýlku. Podložili jsme nohy prkýnkem.

Martina712
Stálice 89 příspěvků 11.03.18 22:45

Nas malej taky v noci hrozne chrcel a chroptel. Chce to podlozit postylku, vlhcit vzduch a rekla bych spis neodsavat, kdyz to nejde. Doktorka nam tenkrat rikala, ze ma v nosiku neco „nedodelanyho“ ( uz si presne nepamatuju co..) ale casem se to spravilo.

Emma9697
Kecalka 161 příspěvků 1 inzerát 11.03.18 22:47

@Russet @tereza12345 Celou postýlku nepodložím jestli to chápu správně mám ji na kolečkách není jiný zpusob krom klínu, který ted neseženu? :( Jinak malýho samozřejmě dávám na bok kdyby nýhodou, ale přijde mi, že to vubec nepomáhá, když se začně vždy dávit :oops:

Russet
Kelišová 6723 příspěvků 11.03.18 22:52
@Emma9697 píše:
@Russet @tereza12345 Celou postýlku nepodložím jestli to chápu správně mám ji na kolečkách není jiný zpusob krom klínu, který ted neseženu? :( Jinak malýho samozřejmě dávám na bok kdyby nýhodou, ale přijde mi, že to vubec nepomáhá, když se začně vždy dávit :oops:

Tak novorozence nemůžeš podložit jinak :zed: Kolečka odšroubovat a podložit. Syn mi blinkal a toto mi doktorka řekla. Žádný klín.

tumpach
Kelišová 5730 příspěvků 11.03.18 23:00

@Russet souhlasím, kupte obyč postýlku a podložte, stejně je nejlepší, ta jde podložit, občas to tak novorozenci mají, že blinkají, a ten nosík nemusí být dodělaný, neodsávala bych, ale zvlhčovala vzduch, plenami zavěšenými nad postýlkou a na topení,
PS: POkud by se to zhoršovalo, volala bych mudře :)

Reflex
Ukecaná baba ;) 1636 příspěvků 11.03.18 23:03

Nebo se dá šikovně vypodložit matrace.

berua13
Ukecaná baba ;) 1657 příspěvků 11.03.18 23:07

@Russet Proč ne klín… jestli se můžu zeptat?

Anonymní  11.03.18 23:07

Asi jsem blba ale muzu se zeptat co ma za efekt podlozit postylku? 8o

Beata.xy
Povídálka 38 příspěvků 164 inzerátů 11.03.18 23:07

Můj syn blinkal denně do půl roku, byl při spaní vždy podložený, dávala jsem hodně na bok, byla jsem z toho ze začátku dost vystrašená, doktorka řekla, že musí dostatečně odříhávat, jenže za celý půlrok si odříhnul tak třikrát, a to jsme ho ze začátku nosili i hodinu po jídle, než jsme pochopili, že to nemá smysl. Ani na bříško jsem ho moc dávat nemohla, vždycky se při tom poblinkal, a to jsem dávala striktně až před kojením, co nejpozději po jídle.
To chropění u miminek může být nedovivinutou přepážkou, ale to se časem zlepší samo.

Beata.xy
Povídálka 38 příspěvků 164 inzerátů 11.03.18 23:08

Podložit postýlku jen na jedné straně.

Russet
Kelišová 6723 příspěvků 11.03.18 23:09
@berua13 píše:
@Russet Proč ne klín… jestli se můžu zeptat?

Tak si zkus na tom spát…

Russet
Kelišová 6723 příspěvků 11.03.18 23:11
@Anonymní píše:
Asi jsem blba ale muzu se zeptat co ma za efekt podlozit postylku? 8o

Pod hlavou. Hlavu pak bude mít nepatrně výš než nohy a o gravitaci už si něco počti…

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Královská svatba: Proč byli mezi hosty Clooney, Beckhamovi nebo Serena?

O víkendu si královské ano řekli Američanka Meghan Markle (36) a princ Harry... číst dále >

MikeJePán ze Zlaté mládeže očima Arména: Je to největší ostuda mé země!

Na svůj původ by měl být člověk hrdý. Když se mě tedy na něj kdokoliv zeptá,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Reklama