Matrika, možná mám dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.18 06:34
Matrika-možná mám dítě

Dobrý den,
Jak se stalo to, že můžu mít někde dítě asi popisovat nemusím. Jde mi o to, že matka tvrdí, že není moje, ale dost věcí hraje opačně. Hloda mě to a nemůžu být díky tomu v klidu..Udajné jméno i datum narození znám (které kdyby bylo pravdivé potvrdilo, že moje opravdu neni)..lze nějak ověřit, jestli se toto dítě opravdu v ten den narodilo? Nahlédnutí do matriky nebo něco podobného?
Děkuji za odpovědi

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

xacxa
Zasloužilá kecalka 815 příspěvků 09.03.18 06:40

Pokud máte podezření, tak požádejte o testy otcovství. Pokud odmítne, lze to řešit soudně. S nahlédnutím do matriky nevím, ale obávám se, že pokud nejste rodinný příslušník, tak vás nahlédnout nenechají. :nevim:

MalinkaMil
Kecalka 121 příspěvků 09.03.18 06:49

Datum narození asi neprokazuje otcovství, dítě se mohlo narodit předčasně, nebo naopak trochu později… :nevim: :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.18 06:53

Rozdíl by měl být 5 měsíců a to už je dost..

beruska9
Extra třída :D 10700 příspěvků 09.03.18 06:56

Myslim, ze ne…navic doufam pocitas s tim, ze datum narozeni ti nemusi rict, kdy bylo pocato…resp. rozdil tam klidne.muze byt mesic a mozna i mirne vic, takze pokud to mas nejak hodne natesno, tak ti to nemusi prokazat nic :think:

beruska9
Extra třída :D 10700 příspěvků 09.03.18 07:00

@MalinkaMil : mely jsme stejnou myslenku :mrgreen: Ale 5 mesicu uz je dost, to uz jo :mrgreen:

mau-mau
Závislačka 3191 příspěvků 09.03.18 07:07

Bych jí normálně řekla, ať mi ten rodný list ukáže, ne? :nevim: A že pak dám konečně pokoj :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.18 07:11

@beruska9
Kdy bylo pocato vím, bylo to jen jednou..

@mau-mau
No jo, ale i ten není přece těžký zfalšovat :think:

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1402 příspěvků 09.03.18 07:16

A k čemu by ti bylo vidět rodný list, ty v něm nejsi, pokud jsi nepodepsal souhlasné prohlášení o otcovství a ani neproběhl soud.

vertunka
Závislačka 4642 příspěvků 09.03.18 07:18

Pokud jsi mel nechraneny styk, tak ano dite mit muzes.

Ale jedinou pravdu o DNA toho ditete ti reknou testy otcovstvi.

vertunka
Závislačka 4642 příspěvků 09.03.18 07:19
@Adelka951 píše:
A k čemu by ti bylo vidět rodný list, ty v něm nejsi, pokud jsi nepodepsal souhlasné prohlášení o otcovství a ani neproběhl soud.

Ale je tam datum narozeni.

Tonick19
Zasloužilá kecalka 840 příspěvků 09.03.18 07:27

No…

Knihomyš
Extra třída :D 10538 příspěvků 09.03.18 07:36
@Anonymní píše:
Rozdíl by měl být 5 měsíců a to už je dost..

Nechci ti brát iluze, ale málokterá žena v plodném věku souloží jen 1 x za 5 měsíců :think:

Tichošlápek
Extra třída :D 10472 příspěvků 09.03.18 07:38

Do matriky te nahlédnout nenechají. Šlo by to pokud bys potřeboval podklady pro soudní řízení, ale i tam je to omezeno.

XYZ1234
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 09.03.18 07:41
@Tichošlápek píše:
Do matriky te nahlédnout nenechají. Šlo by to pokud bys potřeboval podklady pro soudní řízení, ale i tam je to omezeno.

8o To jsem překvapená. Myslela jsem, že do matriky nahlídnout lze (zkoušela jsem jednu dobu sestavit rodokmen, ale šla jsem jen po starších datech lidí, kteří už nežijí). Na druhou stranu dává smysl to, co píšeš, už jenom kvůli ochraně osobních údajů.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >