Náušnice - kruhy pro miminko

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Amour_Kitten
Zasloužilá kecalka 783 příspěvků 08.03.18 15:07
náušnice - kruhy pro miminko

Zajímá mě vás názor na to ze 3 měsíční miminko bude nosit jako první náušnice kruhy. já sama mám jinou představu o prvnich nausnickach ale tchýně koupila malé náušnice bez toho aby se se mnou poradila a já ji na to řekla že kruhy bude nosit až bude větší ze třeba až v roce bohužel vznikla hádka ze nejsem normální. já mám ale strach ze tak malé miminko si tu kruhovou náušnici strhne.. je to možné nebo se zbytečně bojím???

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

vertunka
Závislačka 4642 příspěvků 08.03.18 15:09

Zalezi jak vypadaji. Pokud jsou malinke tak si je nestrhne.

Ale aby mi tchyne rikala co mam a nebo nemam davat svymu diteti do usi :nevim:.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18567 příspěvků 08.03.18 15:09

Samozřejmě, že je nesmysl dát miminu kruhy.

anonymni_prezdivka
Kecalka 365 příspěvků 08.03.18 15:10

@Amour_Kitten Kruhy?? To jako nějaké větší opravdu kruhy?? To snad nemůže nikdo myslet vážně.

kaceenka811
Stálice 55 příspěvků 08.03.18 15:11

Asi záleží i jaké kruhy? velikost, tlouštka..pod tím pojmem si toho lze představit více..i když třeba pro mě už ten samotný název-kruhy příjde u miminka divný :mrgreen:

aleba
Ukecaná baba ;) 1317 příspěvků 57 inzerátů 08.03.18 15:18

Asi něco takového? https://www.goldstore.cz/…ad412964.htm

Amour_Kitten
Zasloužilá kecalka 783 příspěvků 08.03.18 15:20

No nejsou asi moc velké průměr cca 1cm a jsou takové silnější. ani neříkám že nejsou hezky ale nepřijde mi to vhodné a štve mě že jsem já ta špatná, já chápu že z toho měla radost ale nevidím důvod proč by se nemohli schovat a vytáhnout až malé bude aspoň rok

Enicka
Zasloužilá kecalka 844 příspěvků 08.03.18 15:20

To bych Teda asi nedala…

Alyss1
Závislačka 2819 příspěvků 5 inzerátů 08.03.18 15:20

Pokud jsou malinke proc ne. Strhnout by si mohl jakoukoliv nausnicku. Pokud jsou nejake velke tak no comment.

rena621
Ukecaná baba ;) 1262 příspěvků 08.03.18 15:20
@Amour_Kitten píše:
Zajímá mě vás názor na to ze 3 měsíční miminko bude nosit jako první náušnice kruhy. já sama mám jinou představu o prvnich nausnickach ale tchýně koupila malé náušnice bez toho aby se se mnou poradila a já ji na to řekla že kruhy bude nosit až bude větší ze třeba až v roce bohužel vznikla hádka ze nejsem normální. já mám ale strach ze tak malé miminko si tu kruhovou náušnici strhne.. je to možné nebo se zbytečně bojím???

Nam prepychovala Dr usi a moje mala dostala nausnice zdravotne. Vybrali sem ho zo vzorkovniku. Po 6tyd. Jsme mohli vymenit za nausnice co nase mala dostala do krtu. To uz bylo jedno jake takze klidne i kruhy muzete mit. Kdyz detatku vadit nebudou.

Amour_Kitten
Zasloužilá kecalka 783 příspěvků 08.03.18 15:22

@aleba jojo něco takoveho

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 08.03.18 15:25

Fotka? :)

aleba
Ukecaná baba ;) 1317 příspěvků 57 inzerátů 08.03.18 15:29
@Amour_Kitten píše:
@aleba jojo něco takoveho

Tak za mě klidně, že si ji vytrhne bych se nebála  :)

Daenerys91
Kecalka 360 příspěvků 08.03.18 15:37

Udělej jak uznáš za vhodné TY a nenech si do ničeho kecat od tchýně, je to tvoje dítě…

Markéta80
Hvězda diskuse 40019 příspěvků 08.03.18 15:38

@Amour_Kitten záleží jaké jsou, já je nechtěla tak jsme koupili berušky, nic horšího jsme nemohla udělat, neustále se to zachytávalo za tykadla tak nakonec v 6ti m jsme koupili kroužky a bude jí 6 let, ani jednou žádný problém.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >