Náušnice - kruhy pro miminko

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Amour_Kitten
Zasloužilá kecalka 783 příspěvků 08.03.18 15:07
náušnice - kruhy pro miminko

Zajímá mě vás názor na to ze 3 měsíční miminko bude nosit jako první náušnice kruhy. já sama mám jinou představu o prvnich nausnickach ale tchýně koupila malé náušnice bez toho aby se se mnou poradila a já ji na to řekla že kruhy bude nosit až bude větší ze třeba až v roce bohužel vznikla hádka ze nejsem normální. já mám ale strach ze tak malé miminko si tu kruhovou náušnici strhne.. je to možné nebo se zbytečně bojím???

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

vertunka
Závislačka 4143 příspěvků 08.03.18 15:09

Zalezi jak vypadaji. Pokud jsou malinke tak si je nestrhne.

Ale aby mi tchyne rikala co mam a nebo nemam davat svymu diteti do usi :nevim:.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 17704 příspěvků 08.03.18 15:09

Samozřejmě, že je nesmysl dát miminu kruhy.

anonymni_prezdivka
Kecalka 345 příspěvků 08.03.18 15:10

@Amour_Kitten Kruhy?? To jako nějaké větší opravdu kruhy?? To snad nemůže nikdo myslet vážně.

kaceenka811
Povídálka 46 příspěvků 08.03.18 15:11

Asi záleží i jaké kruhy? velikost, tlouštka..pod tím pojmem si toho lze představit více..i když třeba pro mě už ten samotný název-kruhy příjde u miminka divný :mrgreen:

aleba
Ukecaná baba ;) 1301 příspěvků 55 inzerátů 08.03.18 15:18

Asi něco takového? https://www.goldstore.cz/…ad412964.htm

Amour_Kitten
Zasloužilá kecalka 783 příspěvků 08.03.18 15:20

No nejsou asi moc velké průměr cca 1cm a jsou takové silnější. ani neříkám že nejsou hezky ale nepřijde mi to vhodné a štve mě že jsem já ta špatná, já chápu že z toho měla radost ale nevidím důvod proč by se nemohli schovat a vytáhnout až malé bude aspoň rok

Enicka
Zasloužilá kecalka 700 příspěvků 08.03.18 15:20

To bych Teda asi nedala…

Alyss1
Závislačka 2740 příspěvků 08.03.18 15:20

Pokud jsou malinke proc ne. Strhnout by si mohl jakoukoliv nausnicku. Pokud jsou nejake velke tak no comment.

rena621
Zasloužilá kecalka 967 příspěvků 08.03.18 15:20
@Amour_Kitten píše:
Zajímá mě vás názor na to ze 3 měsíční miminko bude nosit jako první náušnice kruhy. já sama mám jinou představu o prvnich nausnickach ale tchýně koupila malé náušnice bez toho aby se se mnou poradila a já ji na to řekla že kruhy bude nosit až bude větší ze třeba až v roce bohužel vznikla hádka ze nejsem normální. já mám ale strach ze tak malé miminko si tu kruhovou náušnici strhne.. je to možné nebo se zbytečně bojím???

Nam prepychovala Dr usi a moje mala dostala nausnice zdravotne. Vybrali sem ho zo vzorkovniku. Po 6tyd. Jsme mohli vymenit za nausnice co nase mala dostala do krtu. To uz bylo jedno jake takze klidne i kruhy muzete mit. Kdyz detatku vadit nebudou.

Amour_Kitten
Zasloužilá kecalka 783 příspěvků 08.03.18 15:22

@aleba jojo něco takoveho

Petruna21
Echt Kelišová 9688 příspěvků 08.03.18 15:25

Fotka? :)

aleba
Ukecaná baba ;) 1301 příspěvků 55 inzerátů 08.03.18 15:29
@Amour_Kitten píše:
@aleba jojo něco takoveho

Tak za mě klidně, že si ji vytrhne bych se nebála  :)

Daenerys91
Kecalka 308 příspěvků 08.03.18 15:37

Udělej jak uznáš za vhodné TY a nenech si do ničeho kecat od tchýně, je to tvoje dítě…

Uživatel je onlineMarkéta80
Hvězda diskuse 38255 příspěvků 08.03.18 15:38

@Amour_Kitten záleží jaké jsou, já je nechtěla tak jsme koupili berušky, nic horšího jsme nemohla udělat, neustále se to zachytávalo za tykadla tak nakonec v 6ti m jsme koupili kroužky a bude jí 6 let, ani jednou žádný problém.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

10 důvodů, proč nejezdit do Řecka: Tzatzikáři, tohle nečtěte!

Chorvatsko to sice není, i tak se Řecko mezi českými turisty těší velké... číst dále >

Jaromír Bosák je youtuber! Komentátor nemusí konce fotbalu na ČT litovat

Dlouhé roky byl Jaromír Bosák (53) považován za nejlepšího sportovního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Reklama