2 prsty neustále v puse u ročního dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

1Anička1
Zasloužilá kecalka 675 příspěvků 1 inzerát 10.03.18 09:14
2 prsty neustále v puse - roční

Ahoj holky. Prosím o radu. Mám holčičku, které bude za chvíli rok, je chytrá, učenlivá. Od mala nechtěla dudlík, asi jen prvních pár dní, pak vždy odmítala. Pokud si nehraje, stále si cucá dva prstíky, ukazováček a prostředníček levé ruky. A zdá se mi, že čím dál častěji, než aby to ustupovalo. Přeš den i před usnutím. Máte prosím nějaké rady nebo vlastní postřehy? Díky.

Reklama

Reakce:

Tamtama
Extra třída :D 11216 příspěvků 10.03.18 10:25

Nerostou jí zuby? Mně to teď dělá šestiletý, viklají se mu obě horní jedničky. :lol:

Uživatel je onlineVčelička992
Závislačka 3140 příspěvků 10.03.18 10:25

U nas kluk si cuca palec hodne casto a holka mene casto, ale taky si cuca. Budou mit 15 mesicu. Podle doktora to nemam zatim resit, ted to stejne nepochopi a cim vic jim to budu zakazovat, tim vic to budou delat, ani zadne drasticke ovazovani a peprovani prstu, abych jim nezpusobila nejakou neurozu z toho. Dite by stim melo prestat kolem 2 roku zivota prirozene samo, pokud ne, tak az pak to budu resit. Co se tyce zubu, tak hold budou nosit rovnatka a kdo vi, treba ani nebudou muset. Ja to zas tak nehrotim, ale to je pouze jen muj pohled na tuto vec. Ostatni at si mysli co chteji. :)

AnastazieB
Echt Kelišová 8103 příspěvků 10.03.18 11:35

A čemu to vadí?

Soňa Zacharová
Závislačka 2999 příspěvků 10.03.18 11:39

@1Anička1 To budou spíš zuby moje 2 letá má prsty, hračky v puse furt neřeším

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Už jsou zase svoji! Bývalí tenisté Štěpánek s Vaidišovou se podruhé vzali

Budou spolu, nebudou spolu? Bývalí tenisté Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová... číst dále >

1/42 aneb Marešovo spamování sítí leze na nervy celému internetu

Moderátor Leoš Mareš (42) je v posledních dnech na sociálních sítích opravdu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Reklama