Maminky Nová Paka

9079
17.6.11 21:58

maminky Nová Paka

Ahoj holky.
Jsou tu nějaké maminky na kočárkování?
Moc dlouho tu nebydlím a nikoho tu neznám. Mam 8 měsíční holčičku a nerada jezdím ven sama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9079
20.6.11 11:28

Škoda, že tu nikdo není :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.1.12 20:54

Ahoj :D
ja jsem z Nove Paky (mesto) :D

• Citovat
  • Upravit
9079
12.1.12 17:33

Ahoj a jak máš velké mimi. Nám už je rok a 3 měsíce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.1.12 17:54

Malemu je 6mesicu a pul :D a uz ses tu zabydlela?

• Citovat
  • Upravit
9079
13.1.12 20:02

jo jo. Začali jsme chodit do Stonožky, tak doufám, že tam někoho potkám a malá je mezo dětmi.
A copak umí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.1.12 10:23

Na facebooku je taky klub maminek a miminek z Nove Paky tak jsem se tam zrovna nedavno ptala jestli je ve stonozce neco pro pulrocni deti (treba jako v JC decke centrum- schazi se tam stejne stare deticky a cvici se tam nebo basnicky,hry a tak) psala mi pani co tam chodi s 8 mesicni holcickou ale ja radej jeste pockam nez Davidek zacne alespon chodit kolem nabytku :D

• koukam ze kdyz jsi sem davala tento prispevek tak ja mela tyden do porodu :D
  • Citovat
  • Upravit
9079
15.1.12 00:24

Chodí tam i maminky co mají 9,5 msíční děi. Jen v pondělí mi příjde, že je to pro větší děti. Středa a pátek pro jákékoliv. Dám si tam kávičku, pokecám a malá si hraje a je mezi dětmi. Alespoň získá drobek imunitu. Asi by jsem taky raději počkala? A to je tvoje první mimi? Já jsem ze sídliště.

To ani nevím, že to na FB je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.1.12 10:27

Je to skupina:

• Maminky (i budoucí) Pačandy (i bývalé) :-D
  • ano to je nase prvni miminko bydlime ve meste na sidliste chodim za rodici a uz se tesim az budu v lete s Dadou chodit na piskoviste :D uz aby bylo aspon jaro :?

S tou stonozkou pockam az bude alespon trosku chodit ted kdyz tam nejsou zadne stejne stare deti tak to nema cenu.

• Jeste me napadlo ze je tam skupina

Bazárek pro děti z Jíčínska(i maminky a těhulky)
tam se dobre nakupuje i prodava :palec:

• Citovat
  • Upravit
9079
15.1.12 21:12

Teď v zimě se nedá s tak malýma dětma nic dělat. Taky se těším na léto. Ale zimu mam taky ráda. Jen pak nesnáším to bláto když taje sníh

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
28.8.14 08:44

Ahoj já jsem z Paky jsem 33tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
329
21.10.14 11:50

Ahoj maminky, najde se tu někdo, kdo je z Nové paky a měl by občas náladu kočárkovat nebo děcka nechat společně vyhrát? Bydlím tu asi dva roky a neznám tu nikoho s mimčem. Mám 14měsíční holčičku a chtěla bych aby byla více ve společnosti dětí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9079
21.10.14 21:47
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
28.10.14 07:51

Ahoj ja jsem z Nové Paky ze sídliště a mam 14 denního chlapecka rada vyjdu nekam na prochazku s kocarkama :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
19.1.15 13:55

mamky Nová Paka

Ráda bych se seznámila s mamkou z Nové Paky na kočárkovaní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama