Maminky Praha 7

20
26.5.20 15:58

Maminky Praha 777

Ahoj,

Mám devitimesicni holčičku, která má moc rada ostatní miminka. Bohužel většina mých kamarádek děti nemá, s nebo už dost starší. A občas mi fakt chybí někdo, s kým bych si mohla pokecat o radostech a strastech mateřství a s kým by si malá mohla pohrát.
Hledám tedy maminku (případně maminky ;) ) se kterou bych mohla zajít na dopolední kaficko, teď v létě na deku, nebo na hřiště. Rada taky cvičím jógu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20
26.5.20 16:01

Má to být samozřejmě Praha 7. Stránka to ale nechtěla akceptovat, ze prý už takový název existuje. Přitom ve vyhledávání mi to nic takového nenašlo. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.5.20 23:34

Ahoj odkud přesně si? Já taky z Prahy 7 -troji, mám dvě holčičky Emilku (10mesicu ) a Carmenku (6let) :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
1.6.20 19:46

Ahoj, sice nejsem ze sedmičky, ale že Strašnic mi nepřijde hrozné někam dojet (třeba na Letnou ;). Po roce se vracím bydlet do Prahy a žádná moje kamarádka nemá dítě, takže úplně na dopoledne v parku to nevypadá. Takže pokud nepohrdnes Prahou 10, jsem in. Jinak mám společenského ročního rošťáka. PS. nemusíme se bavit jen o dětech :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama