Maminky samoživitelky, našly jste partnera?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.18 22:38
Maminky samoživitelky, našly jste partnera?

Milé maminky, mohla bych se zeptat, jak se odvíjel Váš život po partnerské stránce, po tom, co jste zůstaly samy s dětmi?…Já jsem teď ve velmi vážné vztahové krizi. Pokud by to nakocec vyústilo v rozchod, přemýšlím, nad milionem věcí, od toho, jak budeme s malým trávit Vánoce, po to, jestli bych někdy byla schopná navázat další vtah. Zatím si to vůbec neumím představit a jen spekuluji do budoucna. Mám ještě hodně malého synka (1 rok) a vůbec si neumím představit, že bych od něho šla někam na rande. Nynější vztah mě asi poměrně hodně pocuchal (alkohol, gambling, ze strany partnera). Vlastně si říkám, že bych měla dokázat být sama a že nám tak třeba se synkem bude nejlíp. Přála jsem si velkou rodinu, takový ten mumraj…Teď stále miluji svého muže, ale asi to nepůjde dál, nevím…Někdy podléhám nějaké iluzi, že třeba potkám nějakého prince, ale spíš si myslím, že zůstanu s malým sama…Toho se také bojím, nevím, jaké to je pro kluka vyrůstat bez táty. Já bez táty vyrostla a bylo to pro mě moc smutné…Jediné, co mě drží nad vodou je chlapeček, jsem šťastná, že je na světě, ale jinak vážně nevím…Děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
nika1988
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 18.08.18 22:41
@Anonymní píše:
Milé maminky, mohla bych se zeptat, jak se odvíjel Váš život po partnerské stránce, po tom, co jste zůstaly samy s dětmi?…Já jsem teď ve velmi vážné vztahové krizi. Pokud by to nakocec vyústilo v rozchod, přemýšlím, nad milionem věcí, od toho, jak budeme s malým trávit Vánoce, po to, jestli bych někdy byla schopná navázat další vtah. Zatím si to vůbec neumím představit a jen spekuluji do budoucna. Mám ještě hodně malého synka (1 rok) a vůbec si neumím představit, že bych od něho šla někam na rande. Nynější vztah mě asi poměrně hodně pocuchal (alkohol, gambling, ze strany partnera). Vlastně si říkám, že bych měla dokázat být sama a že nám tak třeba se synkem bude nejlíp. Přála jsem si velkou rodinu, takový ten mumraj…Teď stále miluji svého muže, ale asi to nepůjde dál, nevím…Někdy podléhám nějaké iluzi, že třeba potkám nějakého prince, ale spíš si myslím, že zůstanu s malým sama…Toho se také bojím, nevím, jaké to je pro kluka vyrůstat bez táty. Já bez táty vyrostla a bylo to pro mě moc smutné…Jediné, co mě drží nad vodou je chlapeček, jsem šťastná, že je na světě, ale jinak vážně nevím…Děkuji
klidne mi napis soukromou zpravu,prozivam hodne podobnou situaci,muzem se podporit-ja syn 4 roky a rozvod nejspis na krku
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.18 22:44

Strach nemej, dopadne to tak, jak má… mě partner opustil jestě v tehotenstvi a ten můj princ si mě našel sám, krátce před porodem a do dneska se o mě a malou krásně stará 8) :*

nika1988
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 18.08.18 22:51
@Anonymní píše:

jinak jestli je v tom alkohol a jeste k tomu gambler,co nejrychleji nohy na ramena-tohle mi v dectvi delal nevlastni otec a dost me to poznamenalo z pozice ditete.Ver mi,jednou ta laska prejde v nenavist a budes litovat toho,ze tomu prihlizel syn.Tak muze mit oba rodice a vyrustat v klidu.Ja se tehdy modlila aby se rodice rozvedli(to mi bylo asi nejakych 8 let)

mrav
Neúnavná pisatelka 19764 příspěvků 18.08.18 22:59

Já jsem tatínek samoživitel,rok po smrti ženy, s tříletou holčičkou. Zatím partnerku hledám.

B4RC3LON4
Zasloužilá kecalka 733 příspěvků 18.08.18 23:04
@mrav píše:
Já jsem tatínek samoživitel,rok po smrti ženy, s tříletou holčičkou. Zatím partnerku hledám.

tak to je hodne smutne

nika1988
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 18.08.18 23:13

@mrav to je mi te lito,urcite jsi hodny a schopny chlap,ja mela na partnery smulu,vypada to,ze nase manzelstvi skonci rozvodem-manzel neni do urcite miry rodinny typ,coz ja jo,chtela jsem vzdycky vic deti a je mi z toho smutno.Drz se

srpen89
Ukecaná baba ;) 1923 příspěvků 19.08.18 00:23

Po smrti manzela jsem zustala sama se synem, tehdy mu bylo 5 let a nejak me ani nenapadlo nekoho hledat. Ale asi osud tomu chtel, ze jsem po 4 letech nekoho potkala a zamilovala se na prvni pohled. Uz je to 8 let. ;)

elena.78
Zasloužilá kecalka 794 příspěvků 19.08.18 01:10

Sama urcitě nezůstaneš. Jsou přece i chlapi, kteří si prošli něčím podobným a taky nechtějí zůstat sami. Podle Tvého projevu nejsi žádná blbka, jsi racionálně uvažující ženská, která cítí odpovědnost za své dítě a je dobře, že to chceš řešit. Když se kolem sebe podívám, je až zarážející kolik lidí žije samotných (35+) a nemyslím si, že to všichni takhle chtějí. Podle mne za to, že se lidi neseznamují, může lenost, ostych, sociální sítě (lidi spolu osobně nemluví), strach z dalšího zklamání, málo volnýho času (starost o domácnost), uspěchaná doba. Já se musím přiznat, že bych se styděla oslovit chlapa, jestli by se mnou šel na rande :) jsem ráda, že už tohle seznamování mám za sebou :lol: zakladatelko, drž se! :hug:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29297 příspěvků 19.08.18 02:03

@mrav
smekám.Drž se :srdce:

andelka83
Generální žvanilka 20223 příspěvků 19.08.18 06:05

Teď určitě není vhodná doba přemýšlet nad novým vztahem. Akorát by sis zas naběhla. Až budeš připravená,tak přijde ten čas.
Já jsem byla sama s dvěma dětmi,a před pár týdny jsem se podruhé vdala,na podzim to bude 4 roky od rozvodu s prvním manželem.

Uživatel je onlineLama Lama
Hvězda diskuse 49588 příspěvků 5 inzerátů 19.08.18 08:24

Osobně jsem v této fázi takle vůbec nepřemýšlela. byla jsem ráda, že se ho zbavim a mám klid.
Jinak twn způsob položení otázky na mě působí nějak zvláštně. JNa jednu stranu píšeš o partnerství , vztahu, do toho motáš samoživitelství, coč je spíš sociokekonomický pojem. Skoro jako kdyby to měla být hlavní rovina a důvod vztahu. Plus to na mě dělá dojem jakéhosi chudinkovství, sebelítosti, povitu méněcennosti. A v takovém rozpoložení to chlapy moc nenaláká.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 11:41

Jsem se třemi dětmi pět let sama. Nejdřív jsem byla na mateřské, teď pracuju v ženském kolektivu na plný úvazek. Asi bych mohla hledat přes seznamky, ale popravdě ani nevím, kdy bych randila, navíc jaký šílenec by si chtěl nabrnknout ženskou se třema dětma…
Hlídání na večery nemám, ex přestal postupem času zcela fungovat.
A stejně jak píše Lama, po definitivním rozchodu to byla úleva, že ho mám z krku.
A mám to vlastně doteď, kdykoli vlezu na seznamku a čtu inzeráty, tak to pak zase rychle zavřu, protože si nesmírně vážím toho rovnovážného stavu, ve kterém teď jsem a bojím se ho narušit nějakými pokusy o vztah.
Ještě jsi asi nedosáhla vztahoveho dna, každý má tu hranici nastavenou jinde. Taky mi to trvalo dlouho, nechtěla jsem rozbíjet rodinu, bála jsem se, jak to zvládnu finančně. A pak to do sebe po určitých událostech definitivně zapadlo, a najednou bylo všechno lepší než to, v čem jsem žila.

Ebbi77
Kecalka 449 příspěvků 19.08.18 22:03
@mrav píše:

Máš můj obdiv :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Ebbi77
Kecalka 449 příspěvků 19.08.18 22:05

Pokud do toho jablka kousneš bude to ze začátku dost těžké. Ale nic není sladší než svoboda. A jakmile si pročistíš hlavu i srdce ten pravý si tě najde raz dva. :hug:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Těžkej Pokondr zuří kvůli údajné cenzuře. Ředitelka Supraphonu: Ondráček je uražený lhář!

Miloš Pokorný (54) a Roman Ondráček (52) z hudebního dua Těžkej Pokondr... číst dále >

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >