Maminky z Libčic nad Vltavou

Anonymni
12.2.09 21:40

Maminky z Libčic nad Vltavou

Ahoj holky,

najdu tady nějakou maminku z Libčic nad Vltavou? Nedávno jsme se přistěhovali a skoro nikoho tu ještě neznám. Mám 3 měsíční holčičku a hledáme nějaké kamarádky na pokec a společné procházky. Najde se tu někdo?
Ahoj Evča (27let) a Natálka (3měs.)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2349
12.2.09 22:15

Ahoj Evčo,
tak mi jsme v Libčicích bydleli v podnájmu cca do roku 2007 (to jsem byla ve 3M) a pak jsme koupili byt v Praze. Ale moc krásně se nám tam bydlelo. Příroda jen co jsi vylezla z baráku. Ale nikoho extra dobře odtud neznám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.2.09 22:37

Jo, jo, máš pravdu, je to tu pěkný. Hlavně procházky u vody nebo posezení v Saigonu na zahrádce :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35427
13.2.09 11:11

Ahoj, já budu bydlet ve vesnici přesně přes řeku (přívoz + 3 km procházka), ale stěhovat se mám až tak za půl roku, kdy mám taky TP(jestli všechno dopadne). kdyžtak tě budu pak kontaktovat (snad to tady někde ještě najdu), společnost se každopádně bude hodit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.2.09 19:42

Tak to je super. Tak až se zabydlíte, se ozvi a můžem podniknout nějakou procházku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32
16.2.09 16:01

ahoj, ja jsem z dolan, coz je vesnicka o kosuek dal smerem ke kralupum, mam 8 emsicniho kluka, tak se nekdy muzeme dohodnout a sejit se u jezu:-) my jsme se pristehovali pred rokem, ale v podstate porad nikoho neznam

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.2.09 19:12

Ahojky, tak to je super. Dolany znám. Občas jsme se tam byli projít. Kolem vody je to hezká procházka. A u toho jezu je pěkný posezení - teda spíš v létě :D Určitě se můžem domluvit. Ale vidím to asi až ten sníh trochu opadne, aby nám nezmrzli mimča :lol: Když tak mi napiš na Blahova.Evca@seznam.cz a domluvíme se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.10.17 06:56

Oživuji diskuzi, hledáme kamarády, pro mého 3 letého synka. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.3.18 09:24

Hledám maminku na vzájemné hlídání dětí, mám 3,5 leté dítko a jsme bez babiček, tetiček a atd. Jsem učitelka v mateřské škole, tak se maminky nebojte a hlašte se!!! :)
více info soukromě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama