Maminky z Tábora-prosím o radu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jessinka
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 25.03.09 08:40
Maminky z Tábora-prosím o radu

Ahoj holky.Nevěděla jsem,kam mám napsat,tak jsem to vlepila sem.Doufám že to nevadí :?
Mám jeden dotaz ohledně ultrazvuku v nemo v Táboře.
Jedná se mi o ten 3D.
Já jsem na něm byla v Písku v nemocnici a tam mi docela sklapla čelist.Čekala jsem totiž úplně něco jiného. :cry:
Za prvé,pan doktor velice příjemný a ochotný :twisted:
Za druhá,záznam a vyšetžení tak na 5 minut.
Za třetí,celé vyšetření a záznam je uděláno normálně.Černo­bíle.Jediný záznam co je 3D,tak to je fotka obličejíčku.
Chtěla jsem vědět pohlaví,tak tam kouknul a prý zrovna teď není nic vidět.Tim bylo pátrání po pohlaví ukončeno.
Já jsem myslela,že celé vyšetření proběhne v tom 3D.Proto jsem na to šla,jelikož jsem z toho viděla fotky a krása.
Tak mě zajímá,jestli v Táboře je to stejné.
Akorát nevim,jestli je ten 3D omezen nějak týdnama.Já jsem teď 28+5
Tak vám moc děkuji za případnou odpoveď.
Moc jsem z toho zklamaná.Jak z přístupu,tak z ultrazvuku.

Reakce:
Kubinka
Ukecaná baba ;) 1130 příspěvků 25.03.09 10:04

Jessinko myslím, že Táboře 3D ultrazvuk vůbec není, teda pokud ho nemá nějaký soukromník. Já rodila před dvěma lety a když jsem se na něj ptala tak mě odkázali na Budějice. A od nikoho jsem zatím v TA neslyšela, že by měla 3D tady odsud.

eviska22
Ukecaná baba ;) 2011 příspěvků 25.03.09 10:52

Jessinko, v Táboře 3D opravdu není, ale je v Č.Budějovicích. Byla na něm kamarádka a chválila si ho.

Danuška23
Kelišová 5732 příspěvků 25.03.09 18:21

Ahoj.tak to já nevím,že by byl v Budějovicích…v ne­mocnici měli jen ten obyčejný…a to jsem rodila před půl rokem.Že,byho měli novej?To by bylo super až budu čekat druhý… :D

Kubinka
Ukecaná baba ;) 1130 příspěvků 26.03.09 19:59
Danuška23 píše:
Ahoj.tak to já nevím,že by byl v Budějovicích…v ne­mocnici měli jen ten obyčejný…a to jsem rodila před půl rokem.Že,byho měli novej?To by bylo super až budu čekat druhý… :D

V Budějovicích je už dlouho, nevím teda přesně kde, ale už před těma dvěma rokama co jsem čekala druhé mimi mi ho tam nabízeli. :) Myslím, ale že mě posílali k nějakému soukromníkovi, který to dělá, nemocnice to nebyla.

kuba
Zasloužilá kecalka 908 příspěvků 30.03.09 08:48

Ahoj holky,narazila jsem náhodou na tuhle diskuzi.3D utz má nově i Dr. Šmrhová.Teda dělala mi z něj jednou fotku :wink:
Přeji krásný den

Kubinka
Ukecaná baba ;) 1130 příspěvků 30.03.09 21:08
kuba píše:
Ahoj holky,narazila jsem náhodou na tuhle diskuzi.3D utz má nově i Dr. Šmrhová.Teda dělala mi z něj jednou fotku :wink:
Přeji krásný den

Ale ta ho prý má jen pro svoje klientky, co jsem se tak pídila. :)

pavluša
Echt Kelišová 9534 příspěvků 01.04.09 07:59

jessinko nebyl to náhodou pan dr. Kolář????

Jessinka
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 01.04.09 08:32

Opravdu nevím,jak se jmenoval.
Pan doktor Neumann to nebyl.Toho jsem měla u ultrazvuku ve 20tt.
Tenhle byl takový mladý,vyšší,tak 30-35 let.
Vlasy na krátko,myslim světlí.
Proč,máš stejnou zkušenost :evil:

pavluša
Echt Kelišová 9534 příspěvků 03.04.09 13:42

Ano a s tímto panem doktorem nejen já jak jsem zjistila už na něj bylo podáno snad i několik stížností. naštěstí už tam na ultrazvuk nemusím má ho v ordinaci můj dr.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Česko, dílna všech coverů: Další verze hitu Být stále mlád Mareše a Gotta boduje

Jak se dělají hity v Česku? Zrecyklujte úspěšnou zahraniční melodii, dejte jí... číst dále >

Rebel Limberský: Nařkl slávistického bosse Tvrdíka z ovlivňování zápasu

David Limberský (35) opět potvrdil, že je právem označován za největšího... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >