Reklama

Maminky z Tábora-prosím o radu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jessinka
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 25.03.09 08:40
Maminky z Tábora-prosím o radu

Ahoj holky.Nevěděla jsem,kam mám napsat,tak jsem to vlepila sem.Doufám že to nevadí :?
Mám jeden dotaz ohledně ultrazvuku v nemo v Táboře.
Jedná se mi o ten 3D.
Já jsem na něm byla v Písku v nemocnici a tam mi docela sklapla čelist.Čekala jsem totiž úplně něco jiného. :cry:
Za prvé,pan doktor velice příjemný a ochotný :twisted:
Za druhá,záznam a vyšetžení tak na 5 minut.
Za třetí,celé vyšetření a záznam je uděláno normálně.Černo­bíle.Jediný záznam co je 3D,tak to je fotka obličejíčku.
Chtěla jsem vědět pohlaví,tak tam kouknul a prý zrovna teď není nic vidět.Tim bylo pátrání po pohlaví ukončeno.
Já jsem myslela,že celé vyšetření proběhne v tom 3D.Proto jsem na to šla,jelikož jsem z toho viděla fotky a krása.
Tak mě zajímá,jestli v Táboře je to stejné.
Akorát nevim,jestli je ten 3D omezen nějak týdnama.Já jsem teď 28+5
Tak vám moc děkuji za případnou odpoveď.
Moc jsem z toho zklamaná.Jak z přístupu,tak z ultrazvuku.

Reklama

Reakce:

Kubinka
Ukecaná baba ;) 1130 příspěvků 25.03.09 10:04

Jessinko myslím, že Táboře 3D ultrazvuk vůbec není, teda pokud ho nemá nějaký soukromník. Já rodila před dvěma lety a když jsem se na něj ptala tak mě odkázali na Budějice. A od nikoho jsem zatím v TA neslyšela, že by měla 3D tady odsud.

eviska22
Ukecaná baba ;) 2011 příspěvků 25.03.09 10:52

Jessinko, v Táboře 3D opravdu není, ale je v Č.Budějovicích. Byla na něm kamarádka a chválila si ho.

Danuška23
Kelišová 5732 příspěvků 25.03.09 18:21

Ahoj.tak to já nevím,že by byl v Budějovicích…v ne­mocnici měli jen ten obyčejný…a to jsem rodila před půl rokem.Že,byho měli novej?To by bylo super až budu čekat druhý… :D

Kubinka
Ukecaná baba ;) 1130 příspěvků 26.03.09 19:59
Danuška23 píše:
Ahoj.tak to já nevím,že by byl v Budějovicích…v ne­mocnici měli jen ten obyčejný…a to jsem rodila před půl rokem.Že,byho měli novej?To by bylo super až budu čekat druhý… :D

V Budějovicích je už dlouho, nevím teda přesně kde, ale už před těma dvěma rokama co jsem čekala druhé mimi mi ho tam nabízeli. :) Myslím, ale že mě posílali k nějakému soukromníkovi, který to dělá, nemocnice to nebyla.

kuba
Zasloužilá kecalka 908 příspěvků 30.03.09 08:48

Ahoj holky,narazila jsem náhodou na tuhle diskuzi.3D utz má nově i Dr. Šmrhová.Teda dělala mi z něj jednou fotku :wink:
Přeji krásný den

Kubinka
Ukecaná baba ;) 1130 příspěvků 30.03.09 21:08
kuba píše:
Ahoj holky,narazila jsem náhodou na tuhle diskuzi.3D utz má nově i Dr. Šmrhová.Teda dělala mi z něj jednou fotku :wink:
Přeji krásný den

Ale ta ho prý má jen pro svoje klientky, co jsem se tak pídila. :)

pavluša
Echt Kelišová 9534 příspěvků 01.04.09 07:59

jessinko nebyl to náhodou pan dr. Kolář????

Jessinka
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 01.04.09 08:32

Opravdu nevím,jak se jmenoval.
Pan doktor Neumann to nebyl.Toho jsem měla u ultrazvuku ve 20tt.
Tenhle byl takový mladý,vyšší,tak 30-35 let.
Vlasy na krátko,myslim světlí.
Proč,máš stejnou zkušenost :evil:

pavluša
Echt Kelišová 9534 příspěvků 03.04.09 13:42

Ano a s tímto panem doktorem nejen já jak jsem zjistila už na něj bylo podáno snad i několik stížností. naštěstí už tam na ultrazvuk nemusím má ho v ordinaci můj dr.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >