Mamky s dětmi samy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.02.18 21:24
Mamky s dětmi sami

Ahoj, jdu se k Vám upřímně vyzpovídat a vyzjistit, zda to zmáknu.. Zmáklo nás to už tolik, co? :srdce:
Nějak tak rozumně jsem si to v sobě už ujasnila, vyřídila, ale spíš řeším tu finanční stránku věci.
My s dětmi zůstaneme v mém bytě, platím tu necelých 5.000,–, pak klasické běžné věci, paušál, školka, běžné potřeby, jídlo, atd.

Řeknete mi prosím, klidně anonymně, jak to zvládáte finančně?
Mám děti 6 a 1,5 roku. Od září půjde malá do školy.
Ex manžel jezdí s kamionem, bere 40.000 +- pár tisíc.
Na smlouvě má sice 11.000,–, ale mám schované obálky s výplatnicemi a vyfocené obálky s napsanou částkou. (tuto situaci jsem očekávala, proto jsem si nechala).
Jaké alimenty Vám platí?

Děkuji mnohokrát všem. :srdce:

Reakce:
TinaAn
Ukecaná baba ;) 1010 příspěvků 18.02.18 21:37

Cca 10tis., pokud mu prokáží těch 40tis.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.02.18 21:41

A on má tu skutečnou mzdu těch 40 tis.+- na výplatnici nebo jen napsanou na obálce? Nechápu tu situaci, je to trochu nepřehledné. Je to manžel nebo ex?

wendy
Zasloužilá kecalka 743 příspěvků 18.02.18 22:18

Predpokladam, ze ten rozdil je dany tim, ze jakozto ridic ma tzv. diety. V otazce vyzivneho pak obecně soudy vychazi z platu a obcas (jak ktery soud) zohlednuji stravne. Cestovne se naopak obecne nezohlednuje. Takze v tvem pripade bych odhadla vyzivne tak na 2000 na starsi a 1500 na mladsi, oboje +- 500 kc.

welovefashion
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 101 inzerátů 18.02.18 23:06

A ještě můžeš uplatnit vyživné na sebe, pokud máš menší příjem než on ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >