Mamtest sílí, ale Dr.Max ne

340
8.9.21 08:47

Mamtest sílí, ale Dr.Max ne

Ahoj holky, žádnou takovou diskuzi jsem tu nenašla, tak třeba tu bude mít někdo obdobnou zkušenost..nevím, co si o tom myslet, jsem docela v rozpacích…testuji jak Mamatest, tak Dr.Max…Mamtesty vypadá, že sílí…Ale Dr. Max vůbec…Mamatesty jsou ty nahoře, a Dr.Max ty dole…nepotřebuji komentáře, proč netestuji jenom jedním atd…měla jsem doma ještě obě značky z prvního těhotenství, mám jich opravdu hodně (dostala jsem od známé), tak můžu testovat do aleluja :mrgreen: chtěla jsem vidět porovnání obou dvou značek…ale znepokojuje mě to, že duch na Maxovi je pořád stejný…po 3 dnech bych čekala, že čárka trochu zesílí 8o přitom Mamatest docela pěkně sílí…nemá někdo prosím podobnou zkušenost? Děkuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
8.9.21 08:52

Já měla kdysi koupenej test z Benu, asi ten jejich nevím přesně. No já si teda dělala jenom dva. A čárka se mi zdála na tom druhém ještě slabší jak na prvním, přitom jsem ten den šla na krev a měla jsem již skoro 900 jednotek HCG, tak jsem si koupila Mamatest a tam už byla dálnice jako blázen. Takže já si myslím, že dost asi záleží na kvalitě testu. Kdo ví, jak je to s kvalitou toho Maxe.

• Citovat
  • Nahlásit
32774
8.9.21 08:56

Podle mě sílí oba. Nejspíš má jeden má víc barviva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11504
8.9.21 09:00

Testuj az ti vynechá menstruace a nemusíš se stresovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
340
8.9.21 09:01
@JancaS84 píše:
Testuj az ti vynechá menstruace a nemusíš se stresovat.

Já mám po prvním porodu bohužel rozházené cykly, a ani nevím, kdy má MS přijít..ale ano, jsem nedočkavá :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
340
8.9.21 09:02
@Fiducia píše:
Podle mě sílí oba. Nejspíš má jeden má víc barviva.

Jo? já se na toho Maxe snažím koukat ze všech úhlů, jestli nesílí, ale asi je opravdu brzo na to, aby nějak víc zesílil no…zítra to bude víc vypovídající…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
340
8.9.21 09:04
@Anonymní píše:
Já měla kdysi koupenej test z Benu, asi ten jejich nevím přesně. No já si teda dělala jenom dva. A čárka se mi zdála na tom druhém ještě slabší jak na prvním, přitom jsem ten den šla na krev a měla jsem již skoro 900 jednotek HCG, tak jsem si koupila Mamatest a tam už byla dálnice jako blázen. Takže já si myslím, že dost asi záleží na kvalitě testu. Kdo ví, jak je to s kvalitou toho Maxe.

Děkuji moc za příspěvek :srdce: no já si u prvního těhu dělala jen toho Maxe a to mi přišlo, že to tak nějak sílilo i ze začátku…tak uvidíme..kdybych je aspoň neměla doma :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32774
8.9.21 09:18
@Margery31 píše:
Jo? já se na toho Maxe snažím koukat ze všech úhlů, jestli nesílí, ale asi je opravdu brzo na to, aby nějak víc zesílil no…zítra to bude víc vypovídající…

Rozhodně, vždyť ty první čárky jsou sotva vidět. Doporučuju míň testovat :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
340
9.9.21 08:59

Holky, tak možná ty testy od Maxe to vyhodnocovaly správně, když nesílili..dnes nezesílil ani Mamatest…tak teď můžu doufat, že to bude jen biochemko…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4360
10.9.21 09:41

@Margery31 testovala si ještě dneska? taky se mi některé dny zdálo, že nesílí, ale když si pak člověk k sobě dá testy co testuje obden, tak je to na něm hezky vidět.. mužeš mít třeba jen jinak naředěnou moč atd…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
594
10.9.21 09:52

Mne testy od maxe silily… jestli chces jistotu, zkus v pondeli clear blue s ukazatelem tydnu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
594
10.9.21 09:53
@Margery31 píše:
Holky, tak možná ty testy od Maxe to vyhodnocovaly správně, když nesílili..dnes nezesílil ani Mamatest…tak teď můžu doufat, že to bude jen biochemko…

myslim, ze rozdily najdes spis pri testovani ob den

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
340
12.9.21 19:15
@JitulkaJ píše:
Mne testy od maxe silily… jestli chces jistotu, zkus v pondeli clear blue s ukazatelem tydnu

Už sílí, Clear Blue ukazuje 2-3 týdny :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
340
12.9.21 19:15
@baru-ska píše:
@Margery31 testovala si ještě dneska? taky se mi některé dny zdálo, že nesílí, ale když si pak člověk k sobě dá testy co testuje obden, tak je to na něm hezky vidět.. mužeš mít třeba jen jinak naředěnou moč atd…

Ano testuji každý den, a nepatrně, ale sílí, takže super…už mešká i MS :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
594
12.9.21 22:08
@Margery31 píše:
Už sílí, Clear Blue ukazuje 2-3 týdny :andel:

gratuluji :srdce: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit