Testy pepino a duch

4.9.21 10:06

Testy pepino a duch

Ahoj holky, včera jsem si dělala test. Dnes je to pátý den co nemám MS, už asi 3 dny mám bolesti v podbřišku což mám až tak necelý den před ms🤔 včera jsem zvracela, par dnů nevolnosti a zároveň nechutenství 😳 jak jsem si dělala test pepino vyšel mi tam slabounký duch, ale byl tam. Kamarádka říkala ať si udělám ještě jeden, že taky měla kdysi špatný. Tak jsem to udělala a i přes to tam byl 😍 viz foto. Je opravdu slaboučký tak si nejsem jista jestli se radovat. Dnes ráno jsem si dělala nový, protože ranní moč je lepší. Koupila jsem si test v lékárně a druhy si dělala pepino. Na obou testech byl duch, ale ještě mnohem slabší než včera. Myslíte, že je šance, že třeba za par dnů tam ty 2 čárky budou? 🥺 s přítelem se vyloženě o miminko nepokoušíme, ale oba bychom už chtěla a necháváme tomu volný průběh. Ale on doby co mi 11/2020 práskl cysta na vaječníku (5×6cm) a gynekolog mi řekl, že alespoň pravý vaječník mi jakž takz funguj :oops: e mám strach

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
153
4.9.21 10:55

5 den po MS by už měla být čárka dost viditelná… Zkus za 2 dny znovu test, mohl se ti prodloužit cyklus.. Jaký test sis koupila v lékárně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.9.21 11:08

@Loloj1 z lékárny je to test od dr Maxe. A asi jsem to špatně napsala 5. den mám zpoždění ms😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11452
4.9.21 11:21

Na paty den zpoždění je to vážně slabý. Leda by jsi měla ovulaci o hodně později. Asi bych si zašla opakovaně na krev, jestli HCG stoupá jak má.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.9.21 14:26

Tohle se mi stalo 3× než jsem opravdu otěhotněla… Bylo to jen biochemické těhotenství a vždycky nakonec samo odešlo 😕. Myslím, že z toho nic nebude… 😔 Ale přála bych ti to a budu držet pěsti! Pokud po víkendu pořád nebudeš mít MS, zkusila bych test znovu a pokud bude stále duch, zašla bych na gyndu na hcg…

• Citovat
  • Nahlásit
5.9.21 14:11

Tak teď jsem si dělala další test od dr. Max a čárka je malinko silnější. Ms jsem stále nedostala a návalová bolest v podbřišku stále pokračuje :( Takze si mám zavolat na gyndu a objednat se pro možnost těhotenství?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2940
5.9.21 14:47

No, uprimne…mozne je vsechno, pozdejsi ovulace a tak, ale ciste z me zkusenosti, duch po vynechani ms u me nikdy neznamenal prosperujici tehotenstvi…znacky testu jsou fuk, proste kdyz jsi tehotna, tak jsou pozitivni, tohle je nejasny vysledek a bolest v podbrisku muze znamenat prichazejici krvaceni, nebo taky ne…nezbyva, nez zavolat na gyndu, objednat se za nejakych tech 14 dni a bud do te doby prijde krvaceni, nebo bude srdicko na utz…drzim palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.9.21 22:59

Děvčata tak jsem den pockala. Co myslíte? Můžu se pomalinku začít radovat? :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
940
6.9.21 23:24

Jdi na gyndu a chtěj krev a utz. Prosperující těhu by to bylo v případě, kdyby ovuluce byla opravdu až před začátkem ms. Jinak ta čárka je fakt moc slabá. Takhle dlouho po ms by měla být silná a dobře viditelná. Já měla testovací čárku v první den vynechané ms stejně tmavou jako tu druhou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
940
6.9.21 23:38

Já tedy nevím, ale proč se neobjednáš na gyndu? Když máš pozitivní test vezmou tě hned. Podle hodnoty hcg v krvi bude jasnější jestli je to prosperující těhotenství nebo biochemické. Navíc udělají utz a doktor hned bude vědět, jak je cca plod starý a v případě nejasností ti dá žádanky na týden dopředu a každý den budeš chodit na krev. Podle stoupající (nebo klesající) hladiny hcg se pak rozpozná zda těhu prosperuje nebo ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
916
7.9.21 05:23

A já si myslím, že pokud takto sílí, tak je to na dobré cestě, i kdyby to bylo 5 dní po termínu ms… prostě došlo k oplodnění později. Nepíšeš, jestli máš pravidelnou ms, ale prasklá cysta atp… řekla bych, že jde o normálně posunutou ovulaci. Na gyndu bych se objednala nejdřív 14 dni od pozitivniho testu, ktery bych vyhodnotila jako pozitivní az ten posledni a do te doby zkousela co dva dny test, jestli spravne sílí. A hotovo :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
940
7.9.21 12:25
@Bubllenka píše:
A já si myslím, že pokud takto sílí, tak je to na dobré cestě, i kdyby to bylo 5 dní po termínu ms… prostě došlo k oplodnění později. Nepíšeš, jestli máš pravidelnou ms, ale prasklá cysta atp… řekla bych, že jde o normálně posunutou ovulaci. Na gyndu bych se objednala nejdřív 14 dni od pozitivniho testu, ktery bych vyhodnotila jako pozitivní az ten posledni a do te doby zkousela co dva dny test, jestli spravne sílí. A hotovo :lol:

Pěkná blbost co radíš. U mimoděložního jsem to tak měla. A mudra mi týden vkuse brala krev kvůli hodnotám hcg. Také jsem měla tu druhou čárku slabší. To embrio strašně rychle roste a u mimoděložního to může znamenat pořádné komplikace, tam se musí jednat rychle. U druhého prosperujícího jsem měla čárku normálně tlustou. Takže ano, mohla být posunuta ovulace a je to ok, ale taky to klidně může být mimoděložní a proto ta slabá čárka. Jako pokud vím, na gyndu se má jít hned po pozitivním testu. Jako radit 14 dní čekat je teda síla, to se nezlob 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
916
7.9.21 19:51
@nototo píše:
Pěkná blbost co radíš. U mimoděložního jsem to tak měla. A mudra mi týden vkuse brala krev kvůli hodnotám hcg. Také jsem měla tu druhou čárku slabší. To embrio strašně rychle roste a u mimoděložního to může znamenat pořádné komplikace, tam se musí jednat rychle. U druhého prosperujícího jsem měla čárku normálně tlustou. Takže ano, mohla být posunuta ovulace a je to ok, ale taky to klidně může být mimoděložní a proto ta slabá čárka. Jako pokud vím, na gyndu se má jít hned po pozitivním testu. Jako radit 14 dní čekat je teda síla, to se nezlob 8o

Taky jsem měla mimoděložní, prasklo, NPB a akutně mě operovali. V 9.tt, carka byla taky slabá a pokud si dobre vzpominas, tak sílí velmi, velmi pomalu…. Embryoroste rychle, ale ne za tyden. Trochu hysterie …. Tohle strašení lidi… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
940
7.9.21 20:51
@Bubllenka píše:
Taky jsem měla mimoděložní, prasklo, NPB a akutně mě operovali. V 9.tt, carka byla taky slabá a pokud si dobre vzpominas, tak sílí velmi, velmi pomalu…. Embryoroste rychle, ale ne za tyden. Trochu hysterie …. Tohle strašení lidi… :roll:

Tak to bych chtěla vidět, opravdu. Z toho co jsi napsala, se mi tomu těžko věří. takhle k tomu moje mudra přistupovala a já jí za to cením, na nic nečekala a hned vše sledovala abych co nejdříve podstoupila laparoskopii. Strašení? Na co by měla čekat 14 dní, prosím tě? Fakt mi to vysvětli. Každý příčetný doktor tě při pozitivním testu okamžitě přijme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
940
7.9.21 20:53
@Bubllenka píše:
Taky jsem měla mimoděložní, prasklo, NPB a akutně mě operovali. V 9.tt, carka byla taky slabá a pokud si dobre vzpominas, tak sílí velmi, velmi pomalu…. Embryoroste rychle, ale ne za tyden. Trochu hysterie …. Tohle strašení lidi… :roll:

Apropo píšeš že ti mimoděložní prasklo. No to sis trochu naběhla. Taky jsi čekala 14 dní? Právě aby neprasklo je potřeba to řešit co nejdříve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat