Zpět na web

  • načítám...

Testování a těhotenský test | Testy pepino a duch

Ahoj holky, včera jsem si dělala test. Dnes je to pátý den co nemám MS, už asi 3 dny mám bolesti v podbřišku což mám až tak necelý den před ms:thinking: včera jsem zvracela, par dnů nevolnosti a zároveň nechutenství :flushed: jak jsem si dělala test pepino vyšel mi tam slabounký duch, ale byl tam. Kamarádka říkala ať si udělám ještě jeden, že taky měla kdysi špatný. Tak jsem to udělala a i přes to tam byl :heart_eyes: viz foto. Je opravdu slaboučký tak si nejsem jista jestli se radovat. Dnes ráno jsem si dělala nový, protože ranní moč je lepší. Koupila jsem si test v lékárně a druhy si dělala pepino. Na obou testech byl duch, ale ještě mnohem slabší než včera. Myslíte, že je šance, že třeba za par dnů tam ty 2 čárky budou? :pleading_face: s přítelem se vyloženě o miminko nepokoušíme, ale oba bychom už chtěla a necháváme tomu volný průběh. Ale on doby co mi 11/2020 práskl cysta na vaječníku (5x6cm) a gynekolog mi řekl, že alespoň pravý vaječník mi jakž takz funguj :oops: e mám strach

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...