Maňásci

614
22.7.05 19:00

Maňásci

Ahoj vsichni,
chtěla jsem synovi k svátku koupit maňásky, ale v Praze je to asi nedostatkový zboží :( Nevíte někdo, kde by se dali sehnat? Samozřejmě za nějakou přijatelnou cenu - objevila jsem je jen v Kotvě (Cipísek, Manka, Rumcajs, každý za 500,– :( :roll: ), ale měli skoro 40 cm, takže Kuba by nebyl o moc větší, než jeho hračky a to se mi nelíbí :wink: nehledě na tu cenu…

Sice místo maňásků dostane autíčka na písek, ale ještě budou vánoce, narozeniny a já se toho nápadu nechci vzdávat, když vidím, jak nadšeně pochoduje po bytě s chňapkou na vaření navlečenou na ruce :lol:

Předem moc děkuju za tipy a přeju krásný víkend!!!
Eliška a Kuba (16m)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

56
22.7.05 19:11

My objednávali maňásky přes www.dracek.cz . Jsou krásní.Zkus se podívat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
595
22.7.05 19:45

A co zkusit je vyrobit? Sice to nebude originál, ale není to tak složité a dítě je ocení i když nebudou za pět stovek. Já ušila hada velikosti menšího hroznýše a jak se líbí. A to mě vůbec nic nestál. Všechno bylo ze zbytků. :lol: Maňásky jsme naštěstí podědili, ale moc si s nima nehrajem. :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
862
23.7.05 12:22

Včera v IKEE jsem viděla takové ty mini maňásky na prsty. Sice je to malinké, ale můžeš mít víc figurek najednou. Jen jsem se nedívala, kolik stojí.
Katka 31+6 tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1089
23.7.05 14:59

Ahojky,
na www.dracek.cz je opravdu veliký výběr…tento týden jsem si něco objednala a vzhledem k tomu, že to bylo nad 1OOO,kč dovezli mi to zdarma (jen rozvoz po Praze) dokonce hned druhý den…Objednání je rychlé, hračky krásné a doručení na 1.
Ať se líbí
Theo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
614
24.7.05 18:41

Moc děkuju za odpovědi! Podívat se na internetu mě vůbec nenapadlo :oops:
Ten www.dracek.cz vypadá moc dobře, přesně takovéhle maňásky jsem měla na mysli!
Myslím, že Kubík dostane dáreček „jen tak“, protože do vánoc to nevydržím :lol:
Ještě jednou díky!
Eliška a Jakub (zítra 16m)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama