Manžel a jeho ex přítelkyně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.18 13:45
Manžel a ex

Dobrý den dámy ženy. Mámm manžela 4roky před tím měl známost 3roky…a kde je problém? manžel mě již několikrát oslovil jménem ex! když to bylo jednou tak mě to sice zaskočilo ale nic jsem neřekla. Jenže pak se to stalo ještě 3krát a to už jsem se tedy naštvala. Prijde mi zvláštní že i po těch letech mě takto osloví. Upozornila jsem ho na to a on řekl že nechápe proč to řekl…mám pocit že buď na ní stále myslí nebo si píší kontakt není možný bydlí hodně daleko.Co si o tom myslíte? Člověka to prostě zarází a když už se to stalo vícekrát tak za tím člověk něco hledá…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Janli
Kelišová 6303 příspěvků 16.01.18 13:49

Nehledej za tím nic víc než stereotypy v mozku. Prostě si nějaká informace v mozku vybrala dráhu, kterou používala dříve a dovedla ho k jinému jménu. Fakt se tím netrap!

Russet
Extra třída :D 12177 příspěvků 16.01.18 13:59

Děti běžně oslovuji jménem jiných, takové to voj..ma..péťo! Ale chlapa si fakt nepletu.

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16951 příspěvků 16.01.18 14:00
@Anonymní píše:
Dobrý den dámy ženy. Mámm manžela 4roky před tím měl známost 3roky…a kde je problém? manžel mě již několikrát oslovil jménem ex! když to bylo jednou tak mě to sice zaskočilo ale nic jsem neřekla. Jenže pak se to stalo ještě 3krát a to už jsem se tedy naštvala. Prijde mi zvláštní že i po těch letech mě takto osloví. Upozornila jsem ho na to a on řekl že nechápe proč to řekl…mám pocit že buď na ní stále myslí nebo si píší kontakt není možný bydlí hodně daleko.Co si o tom myslíte? Člověka to prostě zarází a když už se to stalo vícekrát tak za tím člověk něco hledá…

To se stane. Zvyk je víc než cokoliv jiného. Nic si z toho nedělej. :mavam:

mehaaja
Kecalka 331 příspěvků 16.01.18 14:04

Trochu by mi to vadilo, ale urcite o vic nejde. Nastavte si vzajemne a pravidelne oslovovani jmenem a casem si to v hlave nahradi :kytka:

Annabela11
Závislačka 2589 příspěvků 16.01.18 14:10

@mehaaja Jménem se oslovujeme ale občas mu tam prostě naskočí to co slyšet nechci no… ještě dodám že se na ni třeba po telefonu informoval u kamaráda co je u ní nového atd…a pak mě právě takto oslovil…nejsem už žádná extra mladá holka který by třeba řešila blbosti…ale tohle mi prostě vadí.

krispyna
Kecalka 462 příspěvků 16.01.18 14:11

Mě si přítel pletl dokud ji měl na očích. Sice nekomunikovali, ale sociální sítě jsou sociální sítě. Pak už jsem se naštvala a od smazání je klid.

LimitedEdition
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 16.01.18 14:12

Pokud by mi tak neřekl v posteli :cert: tak bych to moc neřešila. Jestli se za 4 roky spletl pouze párkrát může se stát, že se prostě přeřekl. Já taky běžně dceři řeknu jménem ségry a na opak. Mamce už jsem řekla tati, ségry taky, jedné řeknu jménem té druhé. A když mě opraví tak řeknu ať nedržkujou, že jsem jednou tak starší a tudíž mám nárok a co se diví když jich je jako blech. No jsou dvě :mrgreen:

odlaska
Kecalka 310 příspěvků 16.01.18 14:26

Neřekla bych, že bude někde problém, opravdu se může jednat o stereotyp, naučené jméno. Já občas manželovi říkám jménem syna, ze začatku jsem mu taky párkrát řekla jménem bývalého. Ale chápal to, s bývalým jsme spolu byli sedm let, to se prostě někde ukázat musí..
Nedělala bych si s tím starosti. ;)

Manhattan
Závislačka 3697 příspěvků 16.01.18 14:28

Mě by to asi vadilo, tak bych mu taky řekla jménem bývalého, aby ho to trklo, ale jinak bych to neřešila a nehádala se zbytečně ;)

Uživatel je onlinezudina
Ukecaná baba ;) 2232 příspěvků 16.01.18 14:55

Jednou mi jeden ex pri milovani rekl Miluji te veroniko, coz bylo jmeno byvale, no rekla bych ze je to proste sila zvyku

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.18 14:57
Uživatel je onlinezudina
Ukecaná baba ;) 2232 příspěvků 16.01.18 15:04
@Anonymní píše:
@zudina 8o 8o

No nepotesilo me to, to je jasny :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.18 15:08

@zudina To věřím…

Lama Lama
Hvězda diskuse 49507 příspěvků 5 inzerátů 16.01.18 15:45
@Russet píše:
Děti běžně oslovuji jménem jiných, takové to voj..ma..péťo! Ale chlapa si fakt nepletu.

Me rikaj pani ucitelko

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >