Manžel je rád nemocný

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.19 20:39
Manžel je rád nemocný

Ahoj, musím se svěřit s menším problémem. Manželovo hypochondrie už začíná být nesnesitelná. Neustále se sleduje. Jednou do týdne mu mám sahat na čelo, protože myslí, že má teplotu. Dnes přijel z práce, že je mu hrozně zle. Prý zvracel atd. Pomalu mi tady lezl po čtyřech a omdleval. Půl hodiny před tim jsem s ním mluvila, mu nebylo nic. Zavolala jsem mu doktora a fakt mi bylo trapný, že i doktor se dost divil, že dělá takové scény při slabší nevolnosti. Teď spí a já mám fakt na něj vztek. Nevím jak to řešit. Možná dobrý psychiatr. :zed: :zed:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
ivašot.
Echt Kelišová 8406 příspěvků 12.08.19 20:43
@Anonymní píše:
Ahoj, musím se svěřit s menším problémem. Manželovo hypochondrie už začíná být nesnesitelná. Neustále se sleduje. Jednou do týdne mu mám sahat na čelo, protože myslí, že má teplotu. Dnes přijel z práce, že je mu hrozně zle. Prý zvracel atd. Pomalu mi tady lezl po čtyřech a omdleval. Půl hodiny před tim jsem s ním mluvila, mu nebylo nic. Zavolala jsem mu doktora a fakt mi bylo trapný, že i doktor se dost divil, že dělá takové scény při slabší nevolnosti. Teď spí a já mám fakt na něj vztek. Nevím jak to řešit. Možná dobrý psychiatr. :zed: :zed:

Psycholog nebo psychiatr asi není špatný nápad

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18199 příspěvků 12.08.19 20:48

Ty ja si doma dala pomazanku, dobry dobry nic, vyzvedavam holky u nasich a uz jsem zelenala, nakonec jsem si na kruhacu ohodila auto, vcera vycisteny a muzu ti rict, ze mi bylo pekne zle, do ted jsem spala :mrgreen:.Takze mu tu pulhodku klidne verim 8).

Nicmene kamarad nas spolecny, je taky hypochondr a reknu ti, je to na palicu. Kamaradka-manzelka jeho, to ma uz uplne na salamu a klidne ho posle do prd.ele ,,bud potichu, nebo ti naskace zase ta zvoje vyrazka,, atd :mrgreen:.Ale je to desny o tom zadna.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.19 20:49

Přesně tohle dělá tchyně :roll: taky po nás chce aby jsme ji furt šahaly na čelo, jestli nemá teplotu a pak začne funět jak čokl :roll: :roll: z minulý práce ji vyhodily, protože do roka byla 15× na nemocenský 8o 8o Marně se ji snažíme vysvětlit, ať si nevymejšlí, protože až ji opravdu něco bude, nikdo ji to neuvěří

dedrichov
Závislačka 3461 příspěvků 12.08.19 20:52

Netřeba sahat na čelo, stačí čelový teploměr a můžou se vesele měřit.

bse.pedro
Kecalka 375 příspěvků 12.08.19 20:53

Sorry jako za upřímnost, ale vy ženský se svýma malichernýma menstruačníma a porodníma bolestma a nevolnostma nechápete ty muka, který chlap zažívá při těžkých nemocech, jako je např. rýma… :? 8)

Petula306
Zasloužilá kecalka 735 příspěvků 12.08.19 20:53

Já bych mu udělala účet tady. Většinou se vším se tu posílá na pohotovost a každý neduh je hned nejhorší diagnóza ;) když si k tomu vyfotí pár komářích štípanců..

Lentilka93
Povídálka 45 příspěvků 12.08.19 20:55
@bse.pedro píše:
Sorry jako za upřímnost, ale vy ženský se svýma malichernýma menstruačníma a porodníma bolestma a nevolnostma nechápete ty muka, který chlap zažívá při těžkých nemocech, jako je např. rýma… :? 8)
:mrgreen: :mrgreen: jako fakt?!?!
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.19 20:56

Mame v rodine hypochondra a hruza. Klidne doporucit psychologa. Nekde si neco precte a hned to ma a mysli si, ze umira. Vekem se to zhorsuje

bse.pedro
Kecalka 375 příspěvků 12.08.19 20:57
@Lentilka93 píše: :mrgreen: :mrgreen: jako fakt?!?!

jako fakt… :? 8) Ono je totiž vědecky dokázané, že chlapi jsou na rozdíl od vás jemné, něžné, citlivé bytosti… 8) 8) 8)

Martha03
Ukecaná baba ;) 1465 příspěvků 12.08.19 20:58
@bse.pedro píše:
Sorry jako za upřímnost, ale vy ženský se svýma malichernýma menstruačníma a porodníma bolestma a nevolnostma nechápete ty muka, který chlap zažívá při těžkých nemocech, jako je např. rýma… :? 8)
Že? Taková nespravedlnost. Já se třeba při rýmě naučila dýchat ušima, protože manžel chce kouřit, tak ho chudáka nenechám jít spát s tvrdým :lol:
_.Emilyyy
Ukecaná baba ;) 1740 příspěvků 12.08.19 20:59
@bse.pedro píše:
:) :)
Ja chlapskou rymicku chapu :lol:
Edit/ale proste ženy vydrzi vic no :nevim: :D

Příspěvek upraven 12.08.19 v 21:04

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18199 příspěvků 12.08.19 21:01
@bse.pedro píše:

Voe :mrgreen:

Čičorečka
Závislačka 2606 příspěvků 12.08.19 21:02
@bse.pedro píše:

Blá blá blá. Ten vtip už je tak málo vtipnej, že se divím, že ho někdo ještě používá. Stejně jako trapnej fór o kopnutí do koulí a porodu.

Lentilka93
Povídálka 45 příspěvků 12.08.19 21:02
@bse.pedro píše:
jako fakt… :? 8) Ono je totiž vědecky dokázané, že chlapi jsou na rozdíl od vás jemné, něžné, citlivé bytosti… 8) 8) 8)

jojo to je pravda.. my ženský musíme být tvrdé, kdo by ty domácnosti pak vedl :lol: :pankac:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama