Můj přítel je manipulátor

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.19 20:26
Můj přítel je manipulátor

Ahojte holky. Tohle se mi nikdy předtím nestalo a říkám, že než jsem toho kluka poznala, byla jsem sebevědomá, nad věcí, usměvavá, prostě holka do života. Užívala jsem si života a kdyý už jsem si tak random řekla, že by to chtělo nějakýho toho chlapa, dala jsem si inzerát do jedný seznamky na fb. Neočekávala jsem od toho nic, spíš jsem to brala s humorem a selektovala ty chlapy. Nutno říct, že ne každý dobře, spisovně a souvisle psal a drtivé většině šlo jen o zásun. Znáte to jistě samy. No, mám osobní úchylku na Asiaty. Prostě vyhledávám Vietnamce ( ukamenujte mne ) a jeden takový mi napsal. Pár chvil jsme si psali po IG, když jsem si ho nevšimla v té záplavě filtrovaných zpráv na fb a až potom jsem usoudila, že by bylo zajímavý mu dát telefon a zjistit, jak je na tom s mluvenou češtinou. Říkala jsem si, že to je ok, neboť jako telefonista si povídám s lidmi prakticky denně. Mluvil krásně, souvisle, rozumně, tak jsme si řekli, že se uvidíme. No jo, jenomže on, co si psal a volal se mnou už prakticky denně, bydlel v jedný domácnosti se svou ex ( taky VN) se kterou má dítě. Takže jsem to chtěla ukončit. Teď chodilo pár varovných signálů, kterým já nepřikládala bohužel význam tolik. O svý ex mluvil de facto jako o neschopný a líný ženský, co se nestará o syna, mluvil o ní jako,, ten člověk" nebo,, ta holka". Prve mi to přišlo divný a postavila jsem se na její stranu, že jestliže s ní žije / žil 10 let, tak by měl mít minimální úctu a neměl by takhle mluvit. Zamluvil to a dál jsme to moc neřešili. Podotýkám, jsme stejný ročník. Jemu je 26 let a dítě si s ňou udělal ve 21 letech, prý tehdy oba chtěli, páč s ňou byl od 17ti a tak mu to přišlo vhodný. No, říkal, jak jí jednou podvedl, protože s ním manipulovala a kdesi cosi a teď spolu jsou kvůli malýmu. Vehementně mne přeze všechno chtěl a tak se snažil. Jezdil ta mnou xyz km JEJÍM autem, platil výlety, byl galantní. Když pak ona udělala scénu, že nebude používat její auto, zařídil si to teda přes půjčovnu. Jednou ho taky chtěla vyhodit z bytu na hotel, tu hádku jsem slyšela přes telefon. On po ní vyjel, že v tom bytě má on stejný práva jako ona a že tam bude teda spát a kdesi cosi. Tohle jsou ty varovný signály, co mne měly trknout. No, bohužel. Byl fakt galantní, měl v sobě něco jako ze starý doby. Pohledný, rozumný, všechno. No, zamilovala jsem se. Potom za mnou přijel, de facto skoro v kavárně poklekl a dal mi zlatý prstýnek s diamantem. Zeptal se, jestli s ním nechci chodit. No, byla jsem na větvi. Byly romantický chvilky, opravdu nádhera. No, ona, jakmile přišla na to, že mi dal prsten, zase scéna, že na prsten pro mně má, ale nemá na nájem, nebo co. Zase jsem to slyšela přes telefon, tak potom šel za ní a po vietnamsky na ňu jí to začal vysvětlovat. No, rozešli se, protože chtěl mně, to bylo někdy vprostřed února a my se dali dokupy vprostřed března. Skončil se živností a hledal si práci. Od ní odešel a pak šel po měsíci ke mně. Láska jako blázen. To by se dalo krájet. No a až ve společný domácnosti jsem zjišťovala, jaký je to manipulátor. Závislý na pc, doma nic moc neudělal, já byla ta špatná. V ničem mi nepomohl. Jediný, co bylo, že se složil na matraci, kterou chtěl stejně jen on, protože si stěžoval na to, jak mu ta stará matrace ničí záda. Našel si práci jako obchoďák u jedný nejmenovanný společnosti. Prakticky do týdne si stěžoval na to, jaký je ředitel chumaj, že dělá něco, čemu nerozumí a že on by to zvládl líp. Potom si začal stěžovat na to, že mu sklad nedodal věci a že na tom bude zbytečně tratný on a kdesi cosi. Potom dostal kožní vyrážku a nechtěl jít ke kožní, že na to nemá při práci čas a že se mu nechce. Já byla jak na trní, protože jsem se bála, jestli nemá svrab nebo něco, protože ho to svědilo a byl podrážděnej. Měl to na obličeji a na penisu. Dělal z toho strašný halo, protože je na svůj xicht docela pyšnej. Má takový jemný rysy. Hezký obličej, fakt. Ale z atraktivity se nenajíte, že jo. No, z tý svý kožní vyrážky nejdřív obviňoval vodu, potom mně, potom moje povlečení, potom, že na jeho vkus je všude prach a on je citlivej. Sám na kožní jít nechtěl, zatímco mně tam posílal. Nakonec tam šel. Potom si našel brigádu v jedný vietnamský reštice, s tím, že bude mít víc kontaktů mezi Vietnamcema a že to spojí, že bude mít víc peněz. No jo, takže měl dvě práce. Viděla jsem ho ráno na 10 minut, a až potom pozdě večer po půlnoci. Domů se prakticky chodil jen vyspat a do práce de facto chodil každý den, včetně víkendů s tím, že chce mít víc peněz, aby měl alimenty na syna, aby splatil dluhy kámošům a kdesi cosi. Když mi to začalo vadit, byla já ta špatná a uzurpátor, co mu nedá volnost. Když byl na půl dne doma, většinou to prochrápal, nebo prohrál u PC. V domácnosti nepomáhal. Byla jsem na všechno sama. A to jsem ještě první dva týdny, co tu byl, byla na nemocenský. Takže jsem musela být doma, kvůli kontrolám a byla jsem na nervy, protože málo peněz, on v tu dobu měl jít na pohovor, peníze nikde. Tahala jsem z úspor, riskovala, že dojde kontrola, chodila nakupovat jídlo za svý, vařila jídlo, který nakonec odmítal jíst, páč neumím vařit asijský jídlo. Naučit mně to ale nechtěl. Byl tak sprostý, že po mně chtěl, ať mu jdu udělat klíče od bytu. Na otázku, proč si to neudělá sám, když já mám omezený vycházky se zeptal, jestli mi to tak moc dělá problém? No, mlčela jsem a s vypětím sil, šla jsem. Když jsem byla doma a starala se o domácnost, začal, že nemám vlastní koníčky, smysl života a mám jen jeho. Když jsem chodila do fitka, uháněl mně, že kdy budu doma, že potřebuje, jestli bych mu nepomohla napsat mail do práce. Neměla jsem kdy. Taky mi to potom vyčetl, že pro něj nikdy nic neudělám a že nejsem správná partnerka. Teď zrychlím. Jednou jel bez mojí přítomnosti za mojí maminou a ptal se jí na mně. Tohle udělal, než se nastěhoval. Vypadlo to z něho po pár týdnech, s tím, že se s mojí mámou dohodnul, že mi to říkat nebudou. To mne zarazilo. Neviděla jsem ho celé dny, nekomunikoval, prakticky jsme se nevídali, tak jsem začala mít hypotézy, jestli nemá jinou. Podložený jsem to neměla, ale bylo mi divný, proč se mnou nechce nikam chodit, proč nechce na wellness, abychom si odpočinuli a tak. Tak jsem se ho zeptala s tím, že chci, aby zkusil pochopit moje důvody ( nekomunikace, podrážděnost, minimum času ) to byla scéna hrozná, kdy mně posílal do prdele, že to byl poslední hřebíček do rakve a že na něj nemám sahat a co si ho dovoluju osočovat, když by na to ani neměl čas, řval na mně, pak se nasral, a hledal si na mobilu podnájmy, že půjde ode mně pryč. Tak jsem se zachovala jako pipina a začla se omlouvat, že ho miluju a omlouvám se. Už se mnou nepromluvil. Já byla dobitá, krvácela jsem z boku, modřiny na těle a moje teta, jak mne viděla, tak zašla se mnou za nim do řeštiky, že co na mne sahal, že proč mi ublížil, že mi nikdo ubližovat nebude a ať vrátí klíče a vezme si věci z bytu před dveřma. Vyčítal mi, že jsem se nepostavila na jeho stranu a že by mi prý nikdy neublížil. Otočil to, cítila jsem se jako blb a znovu jsem říkala, že ho miluju. A on,, Co z toho budu mít? Jo? Miluješ mě? Tak to řekni tvý tetě.." zmanipuloval mne a já mu ty klíče dala zpátky, ať se vrátí domů. Tři dny chodil jak mrtvola a že prý spolu nemůžeme bydlet a že jde bydlet do řeštiky, že ho bolí, jak jsem se nepostavila na jeho stranu, když ho teta napadala a že to nepřenese přes srdce. Že se mi omlouvá za to, jak to skončilo, ale, že se se mnou úplně nerozchází a že, pokud uvidí, že se zlepším, vrátí se a už mne nikdy neopustí. Do pár dnů si sbalil věci, vrátil klíče. Já si pobrečela a snažila se ho pochopit. Věřila jsem, že se vrátí. Potom mi vypisoval, 2× přes den, potom večer, pak výhradně večer. Měnil názory. Přivedl si sem syna a párkrát jsme spolu byli nakupovat. Potom napsal, že by byl rád, kdybychom si s malým našli k sobě cestu, že bychom byli dřív spolu. Pak se ozýval jenom večer s tím, že říkal, jak mu chybím já a moje hebký ruce. Nedocházelo mi, že chtěl šukat, protože mi říkával, že se vrátí a že o tom přemýšlí. Jednou řekl to, podruhý ono. Já byla pořád v očekávání. Potom sem přišel se synem se vypsat. Já byla z něho v prdeli, párkrát mi v noci zavolal kámoš, aby se zeptal, jak jsem psychicky na tom. Típla jsem. A můj se tak ušklíbl a zeptal se,, Hele, kdo to je?" tak mu říkám, že kámoš a že proč se ptá? A on,, To já jen tak, já, že bych pochopil. Každý má svý potřeby, víš?" dotklo se mne to. Chtěla jsem, aby se vrátil. Slíbil, že to udělá, až bude mít nový firemní auto. Lhal, později jsem zjistila, že to auto už má a měl tu drzost s ním zaparkovat u mýho baráku. Dělal, že mne nevidí, uhýbal pohledem a pak s ním odjel. Brečela jsem, vzala jsem dovču a jela jsem se dát dokupy. Později jsem zjistila, že jsem těhotná. Potom jsem přišla ke knize od 'Isabelle Nazarre Aga a poznala jsem ho ve 26 bodech ze třiceti. Bylo mi zle. A potom jsem zjistila od jednoho Vn kluka, co s mým 2 měsíce dělá v reštice, že o mně můj vůbec před nikým nemluvil, že on ani neví, že bychom spolu byli a že můj si asi už 2 měsíce píše s jednou Vietnamkou, zaláskovanej, ukazoval konverzaci a letí začátkem září do Vietnamu, aby se s ní oženil. Ve Vietnamu se to tak prý dělá. Proto měl dvě práce, že jo. Mojí mámě to volal, že sice tu holku vůbec nezná, viděl jí jen na fotce, ale, že zjistil, že na Evropanky není ( a to žil 10 let s Vietnamkou!) a že to dělá pro rodinu. Mne to zdrtilo a šla jsem na potrat. Na piluli, za 14 dní jdu na kontrolu znova. Jsem na sebe naštvaná, cítim se podvedeně, zneužitě, odhozeně a lacině. Psycholožka poradila, ať na to koukám pozitivně a ať si třeba udělám veřejný deník zábavnou formou. Činím tak. Pokud byste chtěly, najdete mne na instagramu jako,, Blog jedné nonAsiatky" všechno, co píšu, se mi skutečně stalo a přemýšlím, že to vydám knižně. No, můj to volal hned mámě, páč mně asi stalkuje, že ho pomlouvám na sociálních sítích. Beru to tak, že potrefená husa se vždycky ozve a neskutečně se těším, až odsud vypadne. Chci se zeptat, jak dlouho jste se dostávaly ze spárů manipulátora? Respektive, odpoutaly se? Já to dělám právě tím blogem na doporučení psycholožky. Za veškeré názory a komentáře, ať pozitivní, či negativní, moc děkuji! :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
axelina
Závislačka 2810 příspěvků 12.08.19 20:29

Ahoj, prispevek je moc dlouhy na to aby to někdo asi cele přečetl…ja skončila u toho že se Ti libí vietnamci :mrgreen: přijde mi to jako dobrý for… :potlesk:

Ravedd
Ukecaná baba ;) 1606 příspěvků 12.08.19 20:32

To je dlouhý jak kapitola z knížky :think: :lol:

TrueIsFalse
Ukecaná baba ;) 1338 příspěvků 12.08.19 20:34

Tl;dr :mrgreen:

aleaa
Kecalka 420 příspěvků 12.08.19 20:35

Mě stačilo „s ňou“…?!?!?; To jde i napsat!!?? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :pankac:

Chytrak
Závislačka 3592 příspěvků 12.08.19 20:42

No ty kravo! :lol: Co to ma jako byt?! 8o

Lentilka93
Povídálka 46 příspěvků 12.08.19 20:45

Pff, tak jsem to přečetla celé.. teda nevím co nato napsat.. Zažila sis dost, hlavně s tím těhotenstvím.. snad jen, že až vydáš knížku, tak si jí přečtu :) Na něj se vykašli.. najdi si muže své národnosti.. každý národ má své zvyky a my ty jejich nepochopíme :think: :palec:

AnastazieB
Echt Kelišová 8833 příspěvků 12.08.19 20:49

Nezlob se, ale nedá se to číst…

Ester13
Kelišová 5912 příspěvků 12.08.19 20:53

Je dobře, že chodíš k psycholožce. To, že ses vypsala taky. Čas pomůže a ty si určitě najdeš časem dobrého partnera.

stín katedrál
Kecalka 323 příspěvků 12.08.19 20:55
@aleaa píše:
Mě stačilo „s ňou“…?!?!?; To jde i napsat!!?? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :pankac:

Nářečí

Aghata
Ukecaná baba ;) 1110 příspěvků 12.08.19 21:03

Co je to proboha reštica/reštika?

Martha03
Ukecaná baba ;) 1477 příspěvků 12.08.19 21:04
@aleaa píše:
Mě stačilo „s ňou“…?!?!?; To jde i napsat!!?? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :pankac:

U toho jsem skončila :lol: na začátku jsem četla jak selektovala muže dle toho jak souvisle a rozumně píší, sama sebe by si asi v tý random selekci nevybrala…

Russet
Neúnavná pisatelka 17988 příspěvků 12.08.19 21:05

Já to přečetla celé a říkám, buď ráda, že ses ho zbavila. Jen ať si najde jinou manipulovatelnou osobu. A radši nepiš, nedá se to číst. Páč, ňu a řeštici si nech mezi sousedy :roll:

Příspěvek upraven 12.08.19 v 21:06

Ester13
Kelišová 5912 příspěvků 12.08.19 21:05
@Aghata píše:

Myslím, že restaurace. :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.19 21:06
@Aghata píše:

Restaurace. Pardon, su z jedný větve Slovenka. A po mamině poloviční Brňan. Zdravím všechny Moraváky :D

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama