Ženy na eMiminu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Klara113
Nováček 5 příspěvků 12.08.19 14:19
Ženy na eMiminu

Je mi 23 let. Takže jsem možná trosku naivní. Přesto mám někdy pocit, ze některé diskutující jsou na emiminu až moc bojovný, nekompromisní a oni zásadně chyby nedělají. Že blb je většinou jen chlap. Pak si stejně přečtu, že mám milence a manžel na to přišel, co mám dělat?

A všechny problémy (chyby mužů) mají jasný řešení - rozchod!

Čím to je? Je to zklamáním ze života nebo to má každá straší žena? Je to dnešní dobou, kdy je lepší řešit problémy rychle a zahodit třeba pět, šest let života?

Nebo Vám přijde, že to tak není a já jsem moc tolerantní.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Mirinda27
Závislačka 2980 příspěvků 1 inzerát 12.08.19 14:22

@Klara113 není čas ztrácet čas :lol:

Cenarius
Ukecaná baba ;) 1065 příspěvků 12.08.19 14:24

Jojo. Mistni zeny jsou dokonale a je potreba ty spinave, zradne a lzive chlapy posilat do obehu.

Monikap3
Kecalka 479 příspěvků 12.08.19 14:24

Ahoj, je mi necelých 29 a při pročítání zdejších diskuzí mám stejný pocit :) Kolikrát se i bavím, co všechno je podle některých dam důvod k rozchodu. Na druhou stranu taky je třeba zapřemýšlet nad tím, že druhým a zvlášť anonymně na internetu se radí dobře :) Ale otázka je, co všechno dotyčná toleruje doma svému partnerovi :) Většinou čím striktnější rady jsou, tím benevolentní vztahy jsou na druhém konci „drátu“ :) A pokud ne, tak se potom nelze divit, kolik je mezi námi svobodných žen :)

Kačus82
Kelišová 7001 příspěvků 12.08.19 14:28

No ale to je slovo do pranice, jeste ze uz jsi tu a zmenis zle emimino k lepšímu :lol:

To vis, ze tu jsou same harpyje ;)

zoidberg
Extra třída :D 13371 příspěvků 12.08.19 14:28

Tak ono to většinou chyby mužů jsou! Minimálně z jejich pohledu.

Tinuvien
Generální žvanilka 24934 příspěvků 12.08.19 14:28

Njn, mluvíme tady totiž všichni ve zkratce a k tomu si přidejte pár dokonalých, které přeci ví, jak to na světě chodí a chodit má.
Dám příklad: manžel mě bije a znásilnil mě v lese.
To je přece na rozvod a policii a do krimu s ním. A děti už by neměl nikdy vidět!
Ale dotyčná nenapíše, že to tak má ráda a ještě mu poděkovala. :mrgreen:

Markéta80
Hvězda diskuse 45876 příspěvků 12.08.19 14:29

Ono to je spíš tím že se tady řeší problémy a někdy dost zásadní :? A každý tu hranici tolerance má prostě jinak ;) Manžel říká že jsme hodně tolerantní, no jak v čem ale jsme spolu 20 let :lol:. A když někam jedem jen my dva jako pojedeme za týden tak tam si vždy řeknu že jo, máme si stále co říct a rádi jsme spolu sami 2 :lol:

Uživatel je onlineJanli
Echt Kelišová 9867 příspěvků 12.08.19 14:29

Jo holka, já po sedmi letech vztahu a třech letech marnýho boje za nějakou nápravu a řešiní problémů vyrazila chlapa z baráku. A bylo to mý nejlepší rozhodnutí v životě. Život je moc krátkej na to, abych si donekonečna kazila s nějakým blbem. A sem už vesměs píšou dost zoufalý ženský.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.19 14:29

Mije babička zemřela na rakovinu plic, přestože nikdy nevykouřila jedinou cigaretu. Hodně sportovala, žila relativně zdravě na svou dobu. Když umírala, zeptala jsem se jí, jestli s dědou byla v životě šťastná. Tenkrát mi na to nic neodpověděla. Pak jsem se to dozvěděla od svojí mamky, že jí babička řekla: „Co já jsem tý holce měla říct? Že to stálo za starou bačkoru a měla jsem se rozvést, dokud to šlo a byla jsem ješté mladá a silná?“…a já vím, že dnes vy se babička rozhodla jinak. Rozvedla by se a nelitovala na konci života. Život sakra rychle uteče a strávit by ho měl člověk tak, aby když se ohlédne, cítil, že žil v lásce a byl šťastný. A ne vedle někoho zkomírat…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.19 14:30
@Janli píše:
Jo holka, já po sedmi letech vztahu a třech letech marnýho boje za nějakou nápravu a řešiní problémů vyrazila chlapa z baráku. A bylo to mý nejlepší rozhodnutí v životě. Život je moc krátkej na to, abych si donekonečna kazila s nějakým blbem. A sem už vesměs píšou dost zoufalý ženský.
:palec:
Lainaire8
Závislačka 2940 příspěvků 5 inzerátů 12.08.19 14:35

Ono je vůbec smutný, že sem někdo musí psát… normální člověk pozná co je ve vztahu ok a co ne, kdy má zavolat/jít k doktorovi a kdy prostě jen stačí použít Google… :lol:

Klara113
Nováček 5 příspěvků 12.08.19 14:37

Jeden můj kamarád se místo učení na statnice četl si diskuze o vztazích. Byla jsem s nim na pivu a on mi o tom docela dost nešťastně vyprávěl. Že teda vi, že tohle snad není normální vzorek žen, ale že z toho, co tady píšeme má pocit, jestli má vůbec cenu nějaký vztah začínát a byt v něm. Že největší strach má z toho, že si najde nějakou stíhačku, co pak bude řešit, jestli když byl na pivu s kamoskou, tak to není důvod k tomu, aby mu žena dala mnoho úkolu, protože se evidentně nudí (prej tady četl takové rady).

A fakt je, že když si přečtu některý diskuze tady, tak bych se z pohledu chlapa fakt bála si něco začít! :cert: :D :lol:

stinga
Echt Kelišová 8481 příspěvků 12.08.19 14:43

Jejda neber to tak vážně tady :think: to jsou jen ty internety :mrgreen: jestli chceš chumláčkovské diskusičky tak se registruj na koníka - Modrý koník
a když vyslechneš zprávy, jak přijíždějí imigranti, hoří planety, vysychá voda - tak to s tebou dělá co, nepácháš sebevraždu každý den?

stinga
Echt Kelišová 8481 příspěvků 12.08.19 14:43
@Lainaire8 píše:
Ono je vůbec smutný, že sem někdo musí psát… normální člověk pozná co je ve vztahu ok a co ne, kdy má zavolat/jít k doktorovi a kdy prostě jen stačí použít Google… :lol:
:potlesk:
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama