Podvedl s bývalou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.19 15:39
Podvedl s bývalou

Ahoj, před půl rokem se přítel rozešel s jednou ženou, byli spolu prý krátce a rozchod učinil on. Následně spolu byli ještě v kontaktu, kvůli jejímu zdraví, měla nějaké problémy, cítil se za to zodpovědný tak ji chtěl podržet… seznámili jsme se v době kdy oni už nebyli v kontaktu, pak mu ale napsala a začali spolu chodit na obědy když byli v práci. Každý pracuje jinde. S přítelem je všechno super, rozumíme si, tvrdí že mě má rád, jedeme spolu na dovolenou. On je ale z předchozích vztahů bolavý a bojí se věřit, proto je pro mě ta dovolená jako důkaz nějaké větší lásky od něj ke mě. Nicméně jsem se dozvěděla že si s ní pořád píše, volá a řeší vztah mezi nimi, řekl mi, že ona to nemá dořešené, pořád doufá v návrat a že ji jasně řekl, že s ní chce být pouze kamarád. Že ji to řekl několikrát. S tím taky k ní jel, říct a noc jiného nečeká, nic víc z jeho strany není. Vyspali se spolu. Ptala jsem se na to jeho kamaráda, údajně ho svedla, on to nechtěl, chtěl odejít ale chlapský pud byl silnější. City s kamarádem neřeší, tudíž na víc se ho ptát nemůžu. Prý jejich vztah uzavřeli souloží. Už se údajně neuvidí. Má otázka zní, je tohle možné? Opravdu k ní muže cítit pouze kamarádský cit a soucit? Nebo ji miluje i přes jejich údajně dramaticky šokující a negativní období které zažili? A co já jsem tedy jen převoznice? :pocitac:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Kralikcek
Ukecaná baba ;) 2378 příspěvků 12.08.19 15:43

Už jsi se někdy vyspala s někým proto, abys s ním vztah tím sexem ukončila?

To slyším prvně :think:

Nemyslím, že jsi převozník, ale není do Tebe zamilovaný tak, aby měl jen oči (čti přirození) pro Tebe :nevim:

MichaelkaT
Kecalka 150 příspěvků 12.08.19 15:46

Zkus si to po sobe precist.. jen te vodi za nos. Ocividne ho to k ni porad tahne. Pokud by s ni nechtel spat tak s ni nespi, chlap neni nesvepravny hovado, navic zadny vztah se “neuzavira” soulozi, vetsi kravinu jsem dlouho necetla.. to ze ona chce jeho a on s ni chce byt kamarad je divadlo co hraje pred tebou. Proc s ni vubec chce byt kamarad? Ja mam s byvalymi taky pratelske vztahy, ale ze bychom spolu chodili na obedy, to teda fakt ne. Spis se tolerujem a pokecame kdyz se potkame, ale pokud nekdo vyhledava cilene kontakt s byvalym partnerem, ocividne to je porad otevrene. Pokud udajne jenom ona chce jeho, mel by s ni utnout kontakt, ale pravda spis bude, ze on ji chce take a tebe ma spis do zalohy, pripadne mu poskytujes nejaky servis (varis? sex na pozadani? platis urcite vydaje? atd..)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.19 15:46

@Kralikcek
Tak proč se mnou jede na dovolenou? Máme jet příští týden. Proč se k ní nevrátí? Takhle ubližuje mě i jí. Neumím si představit že s ním někam pojedu a budeme dělat že se nic nestalo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.19 15:48

@MichaelkaT
Jsme spolu 3měsíce, nebydlíme spolu. On všem tvrdí že s ní být nechce. Ale kdykoli ona mu zavolá, přileze dřív nebo později. Za mnou jezdí, trávíme čas, chodíme na večeře, výlety, sex také je.

terien
Extra třída :D 12151 příspěvků 12.08.19 15:51
@Anonymní píše:
@Kralikcek
Tak proč se mnou jede na dovolenou? Máme jet příští týden. Proč se k ní nevrátí? Takhle ubližuje mě i jí. Neumím si představit že s ním někam pojedu a budeme dělat že se nic nestalo.

A proč by nejel? Ty v tom vidíš důkaz lásky, on obyčejný výlet. Komu ubližuje je mu asi jedno, to tak chlapi mívají. Uzavřené to nemá on ani ona, spát spolu budou dál.

Uživatel je onlineMarkéta80
Hvězda diskuse 45876 příspěvků 12.08.19 15:53

:lol: a co Tě k tomu řekl on sám? Ona ho svedla a on se moc nebránil :jazyk: Záleží na Tobě jestli tě to vadí nebo ne ;)

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 2378 příspěvků 12.08.19 15:53
@Anonymní píše:
@Kralikcek

Jí neubližuje, ona bojuje o něj a vítězí…co bude, až jej přebere od Tebe je otázka další..třeba si jen s ním hraje…Neznáš takové typy žen, že až si někoho najde, je šťastný, tak jim začne chybět a jak jej zas přetahnou na svou stranu, tak ten muž ztratí cenu u nich a zas jej odkopnou?

Jen ona ho má zmáklýho, ví jak na něj..asi spolu byli dlouho, nebo pro ni má opravdu slabost a neodolá…kdyby myslel na Tebe, nejen že za ní nejede, ale ani se o ni nevzruší, nechce ji uspokojovat a nedělají si navzájem hezké odpoledne :nevim: :nevim:..zní to hnusně, ale kdyby chtěl mít hezké chvíle s Tebou, tak Ty kalhoty nesundá

Martha03
Ukecaná baba ;) 1477 příspěvků 12.08.19 15:55
@Anonymní píše:
@MichaelkaT
Jsme spolu 3měsíce, nebydlíme spolu. On všem tvrdí že s ní být nechce. Ale kdykoli ona mu zavolá, přileze dřív nebo později. Za mnou jezdí, trávíme čas, chodíme na večeře, výlety, sex také je.
Šokuje tě, že si užívá se dvěma ženami a nevadí mu, že vám oběma ubližuje? Ale jdi, obě mu to tolerujete, protože vás dobře balamuti a vy mu to zerete i s navijákem…
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.19 16:00

@Martha03
Společného kamaráda jsem se ptala zda ona ví že je zadaný. Prý ji řekl že někoho potkal. Takže ona neví co se u nás děje, jen že jedeme na dovolenou..údajně.
@Kralikcek
Prý ji nechce, byli spolu krátce a rozešel se on.

unuděná
Echt Kelišová 8503 příspěvků 12.08.19 16:00

Asi pro nej nejsi tak vlke WOW, jen pohodlny vztah s vyhodami :nevim: Navic mu otevrene tolerujes kontakt s exkou, ktera ho uhani.Bylo by mi jedno, jestli ten sex byl ukoncovaci, protoze pro me by timto ukoncil nas vztah. Pokud by nechtel, tak se s ni nevyspi, i kdyby pred nim lezla nahata v bahne. A udrzovat pratelsky vztah s nekym, kdo te jeste porad miluje, je ubohe zvedani vlastniho sebevedomi.

Emma90
Povídálka 31 příspěvků 12.08.19 16:01

Bohužel tě tahá jen za nos :( on sám to nemá dořešené a evidentně ho to k ní pořád táhne, pokud by byl do tebe zamilovaný, kontak s ní by přerušil. Nehledě na to, že tě podvedl už takto brzo a sex jako uzavření vztahu neexistuje! To byla jen výmluva. Asi chce být s vama oběma :nevim: každopádně, nenech ze sebe dělat blbce.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.19 16:04

Máte pravdu. :zed:
Nechápu, proč leze za mnou když očividně miluje ji a ona ho. Proč leze za mnou a nezustane u ní. Asi na dovču pojedu, užijeme si to každý odděleně a nazdar. Potřebuju vypadnout z vesnice.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.19 16:06

Prý si oba tvrdí ze spolu nechtěj být. Ale pořád něco mezi nimi lítá a řeší co. Výborně. To jsem to dopadla!

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 2378 příspěvků 12.08.19 16:12
@Anonymní píše:
Prý si oba tvrdí ze spolu nechtěj být. Ale pořád něco mezi nimi lítá a řeší co. Výborně. To jsem to dopadla!

Proč hned dopadla? Jste spolu chvilku a najdeš si určo někoho jiného :kytka:

Dovolenou jste platili na půl?

Pokud Tě to uklidní, tak jsem poslouchala taky od jednoho ex jak on musí dělat dobře jedné slečně, že ho nutila, chudááka a že já to jistě pochopím :roll:…no, nepochopila a byl ex :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama