Manžel koupil auto beze mě

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.19 07:18
Manžel koupil auto beze mě

Ahoj holky asi se potřebuju vypovídat. Nechci to rozebírat s rodinou ani kamarádkami. Manžel koupil auto, aniž bychom si to společně odsouhlasili. Jedno nám dosluhuje, on rozhodl, že se nebude opravovat. Dříve jsme měli jedno a bylo to v pohodě a on začal projíždět inzeráty a včera se jel na jedno „podívat“ a přijel s ním rovnou domů. Vzal peníze, co byly určeny na rekonstrukci :zed: Máme v plánům dělat dětem pokojíčky, resp. jsme měli v plánu, protože peníze mizí. Pořád chce něco kupovat, pořád něco „potřebuje“. Má koníčků jak smetí a já po večerech pracuju z domu a vydělám k rodičáku ještě 10tis.. Nebaví mě pořád počítat, jestli máme dost na jídlo, obracet každou korunu a přemýšlet, kde ušetřit a on si koupí co chce :? Když mu něco řeknu, tak on přeci chodí do práce, tak si může koupit co „potřebuje“. A to se ráno ještě nafučel, protože s ním kvůli tomu autu nemluvím. Nevím co s ním? Nejraději bych ho pustila do oběhu, ale nechci kvůli dětem :,(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 34 Další »
Reakce:
TeSudička
Kecalka 451 příspěvků 20.03.19 07:24

Halt riziko spolecnych uctu a spolecny kasy :nevim:

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1243 příspěvků 20.03.19 07:30

Vydelany prachy mu nedavej. Kdyz rozhoduje bez tebe. Kor pri takovy castce…

Janli
Echt Kelišová 8178 příspěvků 20.03.19 07:34

A potřebujete to auto? Mohli byste bez něj fungovat? Já si vcelku dovedu představit, že děti můžou fungovat bez nových pokojíčků, ale rodina bez auta ne. A jak to máte s penězi? Normální je rozdělit finance zvlášť na bydlení, stravu a drogerii a nějakou částku nechat na koníčky a radosti. Neškudlíš moc? V jednom má manžel pravdu. Peníze je potřeba si užívat, samozřejmě tak, aby to nenarušilo chod rodiny. Všechno je o domluvě.

TeSudička
Kecalka 451 příspěvků 20.03.19 07:36

@Micaella22 jakoze bude chodit do prace, aby vsechno odevzdal, aby pak milostive dostal alespon na svacu? :lol: nevim, ja spolecny ucty a spolecnou kasu moc neuznavam presne kvuli temhle a podobnym pripadum. Ale samozrejme kazdyho vec, kdyz mu to vyhovuje :mavam:

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 19742 příspěvků 20.03.19 07:38
@TeSudička píše:
Halt riziko spolecnych uctu a spolecny kasy :nevim:

No to má logiku jak hrom! Kdyby byly peníze na jeho účtě zvlášť, tak by si auto nekoupil. :mrgreen:

Lioness34
Ukecaná baba ;) 2126 příspěvků 20.03.19 07:39

Já bych nerikala kolik vydělavam bokem …a peníze na společný bych nedala - ty to mas jako druhou práci a v závěru on to nemůže rozfofrovat za sebe. Když vydělává ať se postara o deti a pokojíček o jídlo atd

Mmmanka
Ukecaná baba ;) 2065 příspěvků 20.03.19 07:41

Neni to o spolecne kase, ale o spolecnem uvazovani a zivote. 8) :kytka:

yse
Zasloužilá kecalka 794 příspěvků 20.03.19 07:47

Ukaz mu to na lehkych poctech-papir s tuzka staci-mesicne vydelame tolik, energie,hypoteka apod. vyjde na tolik, jidlo a obedy pro deti tolik, obleceni a ostatni dela tolik, benzin za mesic dela tolik, mesicne nam zbyde tolik a ted mi rekni jestli mame na to,aby sis dopraval vse co chces?

TeSudička
Kecalka 451 příspěvků 20.03.19 07:48

Koupil, ale ji by to mohlo byt jedno,npac by to byly jeho penize..

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30363 příspěvků 20.03.19 07:51
@Anonymní píše:
Ahoj holky asi se potřebuju vypovídat. Nechci to rozebírat s rodinou ani kamarádkami. Manžel koupil auto, aniž bychom si to společně odsouhlasili. Jedno nám dosluhuje, on rozhodl, že se nebude opravovat. Dříve jsme měli jedno a bylo to v pohodě a on začal projíždět inzeráty a včera se jel na jedno „podívat“ a přijel s ním rovnou domů. Vzal peníze, co byly určeny na rekonstrukci :zed: Máme v plánům dělat dětem pokojíčky, resp. jsme měli v plánu, protože peníze mizí. Pořád chce něco kupovat, pořád něco „potřebuje“. Má koníčků jak smetí a já po večerech pracuju z domu a vydělám k rodičáku ještě 10tis.. Nebaví mě pořád počítat, jestli máme dost na jídlo, obracet každou korunu a přemýšlet, kde ušetřit a on si koupí co chce :? Když mu něco řeknu, tak on přeci chodí do práce, tak si může koupit co „potřebuje“. A to se ráno ještě nafučel, protože s ním kvůli tomu autu nemluvím. Nevím co s ním? Nejraději bych ho pustila do oběhu, ale nechci kvůli dětem :,(

tak rovnou bys ho opustila i s dětmi?Vzala jim tátu, co možná ukvapeně, ale přesto pro rodinu, koupil auto?Vzala dětem tátu kvůli nezvládnuté komunikaci, na které máš, zakladatelko, svůj podíl? Trochu blivno je mi. Hlavně že jsi nezapomněla na módní pipi výraz pustit do oběhu.

Miasofi
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 20.03.19 07:54
@hanka.br. píše:
No to má logiku jak hrom! Kdyby byly peníze na jeho účtě zvlášť, tak by si auto nekoupil. :mrgreen:

No možná nekoupil, protože by na něj neměl?

breakfast
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.19 07:55

Předpokládám, že když argumentuje chozením do práce, tak můžeš peníze za práci z domu šetřit, protože muž přeci vydělá, ne? Kolik zhruba vydělá a jaké máte měsíční náklady. Jinak být v tvé situaci, tak by mi jeho přístup také vadil.

Miasofi
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 20.03.19 07:56

@Burj Chalifa jo po ovulce, manžovi a těhu přišel super výraz: pustit do oběhu. Je to všude :roll:

SlečnaDahlia
Ukecaná baba ;) 2265 příspěvků 20.03.19 07:57
@TeSudička píše:
Koupil, ale ji by to mohlo byt jedno,npac by to byly jeho penize..

Říká ti něco společné jmění manželů? Nebyly by to jeho peníze jenom proto, že leží u něj na účtě místo na společném. Byly by to furt jejich peníze stejně jako všechny peníze, které se v manželství nabydou. Bez ohledu na to, že pokud on svými výdaji způsobuje, že ona při rodičovské pracuje, vydělá dost a stejně obrací každou korunu, protože tatínek radši než do dětí investuje do toho, co "potřebuje ", tak by jí to ani bez manželství a společného jmění být jedno fakt nemělo.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 34 Další »
Váš příspěvek
Reklama