Manžel mě nenávidí

Anonymní
11.11.19 22:42

Manžel mě nenávidí

Ahoj, snad pochopíte anonym.
Od včera mi leží v hlavě náš rozhovor s manžel, díky kterému jsem celý den jak opařená.
Máme krásbou 2 letou holčičku a do teď, dle mého ideální vztah. Vždy jsem si manžela všude vychvalovala, jak je úžasný, jak nás miluje, živí atd. A vlastně si libovala, jaký mám super život. Ale včera večer jsem dostala horkou sprchu. Chtěli jsme děti 2,já asi víc, ale on vždy říkal, že si to taky umí představit. Včera když na to přišla řeč mi manžel oznámil, že bych 2 děti nezvládla, nechápala jsem, jak to myslí, s malou totiž 2×týdně chodím na kroužky a do bazénu, vídáme se s kamarádkami a dětmi. Malé se věnuji a chci pro ní jen to nejlepší. Od 2 let je bez plen, krásně mluví. Denně navareno teplé jídlo, byt uklizený a večer když mala usne, věnuji se zase jemu. Zkrátka jsem na něj koukala jak puk a nevěřila vlastním uším, jak se ke mně vyjadřuje. Takže dle něj jsem labilní, věčně vystresovaná a potřebuju psychologa. 2 děti bych já nezvládla, zkrátka prý nejsem v pohodě.
Manžel si volný čas tráví dle svého, brala jsem to tak, že jsem mu vděčná za to, že nás živí. Ale včera se mě to tak moc dotklo, že se přes to nedokážu přenést. Jasně, že jsem občas ve stresu, ale která matka nikdy nebyla? Kvůli tomu nebudu mít druhé dítě, které si tak moc přeju?? Stále mi to leží v hlavě s jakou nenávistí v očích mi to říkal. Přijde mi spíš, že má strach, že mu děti seberou jeho volný čas, protože třeba malou ani nevykoupe, neuspí.
Dá se s tím vyrovnat a hýčkat si jen jedno dítě? Děkuji za přečtení

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11.11.19 22:51

Ale no tak, neni pravda ze te nenavidi. Proste jen je to pablb, co nikdy nebyl s ditetem sam nejakou delsi dobu. Ja jen nez navlecu syna do zimniho a jdeme ven, to bys mela videt ten stres a jsem zpocena az na pr.deli ;) kazda mama je nekdy nervni. Nech mu dite na noc/den - 24h a pak si povite, kdo je ve stresu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32363
11.11.19 22:52
@Anonymní píše:
Ahoj, snad pochopíte anonym.
Od včera mi leží v hlavě náš rozhovor s manžel, díky kterému jsem celý den jak opařená.
Máme krásbou 2 letou holčičku a do teď, dle mého ideální vztah. Vždy jsem si manžela všude vychvalovala, jak je úžasný, jak nás miluje, živí atd. A vlastně si libovala, jaký mám super život. Ale včera večer jsem dostala horkou sprchu. Chtěli jsme děti 2,já asi víc, ale on vždy říkal, že si to taky umí představit. Včera když na to přišla řeč mi manžel oznámil, že bych 2 děti nezvládla, nechápala jsem, jak to myslí, s malou totiž 2×týdně chodím na kroužky a do bazénu, vídáme se s kamarádkami a dětmi. Malé se věnuji a chci pro ní jen to nejlepší. Od 2 let je bez plen, krásně mluví. Denně navareno teplé jídlo, byt uklizený a večer když mala usne, věnuji se zase jemu. Zkrátka jsem na něj koukala jak puk a nevěřila vlastním uším, jak se ke mně vyjadřuje. Takže dle něj jsem labilní, věčně vystresovaná a potřebuju psychologa. 2 děti bych já nezvládla, zkrátka prý nejsem v pohodě.
Manžel si volný čas tráví dle svého, brala jsem to tak, že jsem mu vděčná za to, že nás živí. Ale včera se mě to tak moc dotklo, že se přes to nedokážu přenést. Jasně, že jsem občas ve stresu, ale která matka nikdy nebyla? Kvůli tomu nebudu mít druhé dítě, které si tak moc přeju?? Stále mi to leží v hlavě s jakou nenávistí v očích mi to říkal. Přijde mi spíš, že má strach, že mu děti seberou jeho volný čas, protože třeba malou ani nevykoupe, neuspí.
Dá se s tím vyrovnat a hýčkat si jen jedno dítě? Děkuji za přečtení

Tak to je soda toto 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2290
11.11.19 22:53

Proste druhy nechce. Vidi, ze jsi jiná po dítěti a nevyhovuje mu to. Do druheho ditete bych s takovym chlapem nesla. Dyt ti s malou nepomaha, nestará se…byla by si na deti sama a to neni zadna sranda.

Příspěvek upraven 11.11.19 v 22:54

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.11.19 22:54

Jestli z tohoto vyvozuješ, že tě nenávidí, tak má naprostou pravdu, ano, jsi velmi LABILNÍ a měla bys s tím něco dělat, asi nejlépe psycholog

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
562
11.11.19 22:55

Nemyslím si že tě nenávidí. Třeba jen neměl náladu se o tom bavit, člověk když je naštvanej třeba už jen z prace, tak to holt odnese ten doma :?..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1235
11.11.19 22:56

No asi ma strach ze prijde o komfort kdyz budes behat kolem mimina :nevim: ja bych se na takoveho chlapa vykaslala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.11.19 22:59

Milenka… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6052
11.11.19 23:00

Druhé dítě bych s ním nechtěla. Za celý můj život se mnou žádný muž nejednal takhle. Zamyslela bych se nad tím, jestli v tom může být něco pravdy, a pak podle toho jednala. Jinak bych mu samozřejmě přestala vařit a uklízet po něm, abys měla čas se hodit do té pohody a nebyla věčně vystresovana 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2249
11.11.19 23:04

No já nevím, ale celá situace se mi zdá poněkud podivná. Podle toho jak to popisuješ to byl milující a pečující manžel a pak najednou magor co z tebe dělá hysterku a neschopnou matku co se nepostara o druhé dítě. Myslím, že mezi vámi je problém někde jinde, druhé dítě to určitě nevyřeší a je jedno jestli ty druhé dítě chceš, chtít musíte oba. Navíc ten tvůj popis o nenávisti v očích buď svědčí o tom, že nikdy tak skvělým mužem nebyl, jen sis ho z nějakého důvodu idealizovala (viz tvůj popis jeho péče o dítě) nebo jsi opravdu trošku šáhlá…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3115
11.11.19 23:15
@Bubla Bůčková píše:
Milenka… :think:

I mě to napadlo… nebo nevím, jak vysvětlit obrat z nuly na sto, z milujícího pečujícího otce a manžela na někoho, kdo posílá svou ženu k psychologovi. Buď si ho dodneška zakladatelka idealizovala, nebo na tom bude něco pravdy. Ne že bude nutně hned matka - psychouš, ale věnuje dítěti přemíru pozornosti, viz ty různé kroužky, bazény, herničky, to na někoho tak může působit, že je to trošku přehnané a když si to chlap představí ještě x2, tak ho chytá psotník :nevim: Ale skoro myslím, že zakopaný pes bude jinde než ve druhém dítku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1592
11.11.19 23:16

Prosímtě, a to na tebe vyjel jen tak, nebo už bylo nějak dusno, když na to přišla řeč?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20570
11.11.19 23:20

Ty jo…jako hodne studena sprcha. Uprimne, toto by me hodne ranilo, myslim ty jeho slova a uplne jiny pohled na vas vztah, nez mas ty. Pokud jeho slova jsou uprimna, tak zijes v bludu o dokonale rodine.Kdy jste spolu mluvili naposledy, jak on se citi, vnima. Protoze toto vypada na dlouhodobejsi pocit, ne jen takovy vystrel, ze se blbe vyspal. A nebo je v tom nekdo treti a pres full servis, ktery poskytujes (ktery ja osobne neuznavam, myslim tim jednodtranou peci o dite) sis toho nevsimla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1558
11.11.19 23:41

A co když má tak trochu pravdu, jen to nevidíš?

A nebo dostává kapky jinde, milenka, (tvůj milenec :-) ), problémy v práci, zdravotní problémy.

Asi bude nejlepší si to s ním probrat znovu, v klidu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1592
11.11.19 23:50

Jinak… ono se může stát, že dva lidi vidí vztah úplně jinak. Jeden si lebedí a druhého něco žere. Ten první si toho nevšimne, dokud ten druhý nevybouchne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama