Manžel se chová jako srab

Anonymní
22.5.21 14:29

Manžel se chova jako srab

Ahoj všem, už dřív jsem si všimla, že se manžel nechová jako chlap, ale jako srab. V práci mu dělali peklo, utahovali si z něho, pořád mu dávali předčas, pomlouvali ho, vymýšleli si různý blbostí aby nedostal premiéře atd atd. Nakonec jsem to vyřešila já, nejdřív jsem do toho nechtěla zasahovat, ale už jsem se na to nemohla dívat. Takhle je to s ním furt, každý si z něho dělá blbečka a využívá ho. Poslední měsíce mám konflikt s manželkou mého zesnulého strýce a s jejími syny. Manžel místo toho aby se mě nějak zastal, nebo se jim nějak postavil, tak vždycky utíká do baráku a nebo jen mlčí a ještě je na něm vidět že má strach🤦🏼‍♀️. Vrchol nastal když se mě syn té ženské pokusil fizicky napadnout.( nechci jím říkat teta a bratranec, už je tak neberu). Manžel když to viděl tak utekl do baráku a mě tam nechal, nakonec jsem se musela bránit, tak jsem těm chlapum zlomila nos a jeden měl ještě něco s okem a s nohou, jejich matka na mě teda zavolala policii. Manžel přišel dolů teprve až přišla ta policie, když jím říkal jak dostal strach a utekl do baráku, tak se mu ještě ty policajti smáli. Chodí teď k psychologovi, ale já nevím jestli to s ním vůbec má cenu. Tchán říkal že takový byl už jako dítě, tahal ho taky k různým psychologum a žádný z nich mu nijak nepomohl. Dá se s takovým chlapem žít? Nebo mám zdrhnout?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21
22.5.21 14:31
:mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2691
22.5.21 14:34

Pokud by me chlap nechal se sama ubranit fyzickemu napadeni, tak by u me skoncil. Soucasne ale neverim, ze z tve strany nesla situace vyresit jinak, nez abys nekomu lamala nos. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ayo
88
22.5.21 14:35

Že si nedokáže dupnout v práci bych pochopila, ale nechat manželku, kterou napadli příbuzní a vzít roha? Já osobně bych zdrhala. Tohle je extrém, u něj bys nikdy neměla zastání, ten by tě někde nechal, aby tě mlátili hlava nehlava. Ani policiii nezavolal na ty příbuzné, když jste se prali. :/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6939
22.5.21 14:36
@sierrablack píše: :mrgreen: :mrgreen:

Tak tenhle troll je jeste ze slabsiho soudku, nez Strelenka vedle - TRAPÁÁS! :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
516
22.5.21 14:45

Jsi dobrá. :lol: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36013
22.5.21 14:48
@Chytrak píše:
Tak tenhle troll je jeste ze slabsiho soudku, nez Strelenka vedle - TRAPÁÁS! :roll:

Náhodou aspoň je to něco jinýho než věčný spím s tchánem. Chce to je trošku vypracovat, rozvinout a hlavně použít Pravidla pravopisu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
745
22.5.21 14:48

Pardon, ale už jenom ta představa, jak manžel zdrhne do baráku a manželka mezitím zmlátí příbuzné jak Rambo, mě rozesmála. Dneska to tady zase stojí za to. :P

A ne, nevěřím tomu ani za mák.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2830
22.5.21 14:52

A neni to málo Antone Pavloviči? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36013
22.5.21 14:54
@annali píše:
Pardon, ale už jenom ta představa, jak manžel zdrhne do baráku a manželka mezitím zmlátí příbuzné jak Rambo, mě rozesmála. Dneska to tady zase stojí za to. :PA ne, nevěřím tomu ani za mák.

Třeba se bál, aby od ní taky nějakou v tom amoku nekoupil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17401
22.5.21 14:55

No evidetnně soužítí s tebou mu dost ubližuje.

Evidentně ho nevzládáš podpořit a tvoje povedene příbuzenstvo ho jedině retraumatizuje.

On s tebou je, i když jsi zjevně konfliktní semetrika (ne, ta rvačna s příbuznou fakt nebyla jen její vina) a nikoliv hodná, chápavá a něžná žena.

On se tě nesnaží změni a bere tě takovu jaká jsi.

Pokud chceš být partnerkou, hledej cestu k tomu, aby si zvládala to same.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13431
22.5.21 14:58
@Chytrak píše:
Tak tenhle troll je jeste ze slabsiho soudku, nez Strelenka vedle - TRAPÁÁS! :roll:

Myslíš tu s tím manželem, jak mu manželka nasadila parohy s psychopatickým milencem za zády?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36013
22.5.21 15:01

@topazio Název!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
22.5.21 15:05

...

Zlom nos manželovi a uvidíš, jak zareaguje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24270
22.5.21 15:06
@Ayo píše: Že si nedokáže dupnout v práci bych pochopila, ale nechat manželku, kterou napadli příbuzní a vzít roha? Já osobně bych zdrhala. Tohle je extrém, u něj bys nikdy neměla zastání, ten by tě někde nechal, aby tě mlátili hlava nehlava. Ani policiii nezavolal na ty příbuzné, když jste se prali. :/

tak proč by volal Policii? však manželka vyhrávala, přeprala je všechny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat