Manžel si vybral psa

Anonymní
4.11.19 13:44

Manžel si vybral psa

Ahoj holky, potřebuji pohled někoho jiného zda jednám správně. S manzelem jsme chteli oba syna, ktery se nam narodil, v te dobe jsme meli psa ktery prosel cvicakem a byl hodny poslusny, proste mazlicek. Po narozeni syna jsme se s manzelem rozhodli odejit od sebe ale jsme v kontaktu. Nepomahal doma, syn ho nezajimal vecne zasity v praci, ze ktere nenosil penize, hulil a pes nesnasel naseho maleho. Ted kdyz jsou synovi dva roky se chtel vratil, kvuli uplne rodine jsem svolila s tim, ze pes zustane u tchyne protoze ceni zuby na syna, uz ho kousnul, verci na nej proste ho nesnasi od narozeni. Vrci na nej i kdyz je pouze ve stejne mistnosti. Manzel souhlasil, ovsem po jednom dni kdy byl pes u tchyne s nami prestal komunikovat ze pes je chudacek. Meli jsme ho nadale vencit a navstevovat, jenze to manzel pry nesnese ze by chudacek stradal, nebyl by neustale s nim tak se rozhodl odstehovat k matce za psem a nas odstracil. Pry jsem zla bezcitna zenska… podotykam mame byt 30m2. Myslite si ze opravdu prehanis kdyz tu nechci psa ktery je zly na naseho syna, manzel se stara jen o nej a nebo je v praci a s nami stejne neni? Doma nepomaha…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20138
4.11.19 13:46

Opravdu se na něco takového musíš ptát? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3961
4.11.19 13:48

To je zas material ten tvuj manzel :roll: jasně,,ze neprehanis,,on je idiot, kterej radsi vymeni nejakyho cokla za vlastniho syna a rodinu :pocitac:

Příspěvek upraven 04.11.19 v 13:48

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
4.11.19 13:48

Aspon vidis, ze se k sobe vracet nemate.Vic bych si z toho nebrala a zila dal se synem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1143
4.11.19 13:54

V tak malém bytě? No to asi fakt se psem ne - celkově. Náš pes malou taky nemá rád, jde vidět, jak se jí vyhýbá, ten má ale kam. Teď to máte určitě správně :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6596
4.11.19 14:03
Tak po diskuzi s culikem a 2 letou dcerou plynule přejdeme k diskuzi pes nesnáší dítě, manžel bez psa nebude.. Hele holky, vážně se na takový absurdity musíte ptát? :mrgreen: snad je jasný, že když si manžel vybere psa místo syna tak s ním ta budoucnost jaksi smysl nemá. Můžeš být zlá I bezcitna, ale od chlapa, který si vybere psa místo rodiny a jde zpět k mamince by mě tahle hláška nechala chladnou.
@Anonymní píše:
Ahoj holky, potřebuji pohled někoho jiného zda jednám správně. S manzelem jsme chteli oba syna, ktery se nam narodil, v te dobe jsme meli psa ktery prosel cvicakem a byl hodny poslusny, proste mazlicek. Po narozeni syna jsme se s manzelem rozhodli odejit od sebe ale jsme v kontaktu. Nepomahal doma, syn ho nezajimal vecne zasity v praci, ze ktere nenosil penize, hulil a pes nesnasel naseho maleho. Ted kdyz jsou synovi dva roky se chtel vratil, kvuli uplne rodine jsem svolila s tim, ze pes zustane u tchyne protoze ceni zuby na syna, uz ho kousnul, verci na nej proste ho nesnasi od narozeni. Vrci na nej i kdyz je pouze ve stejne mistnosti. Manzel souhlasil, ovsem po jednom dni kdy byl pes u tchyne s nami prestal komunikovat ze pes je chudacek. Meli jsme ho nadale vencit a navstevovat, jenze to manzel pry nesnese ze by chudacek stradal, nebyl by neustale s nim tak se rozhodl odstehovat k matce za psem a nas odstracil. Pry jsem zla bezcitna zenska… podotykam mame byt 30m2. Myslite si ze opravdu prehanis kdyz tu nechci psa ktery je zly na naseho syna, manzel se stara jen o nej a nebo je v praci a s nami stejne neni? Doma nepomaha…
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1393
4.11.19 14:14

@Natálka26.
Pozor, ne 2 letou, ale 30 měsíční :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52269
4.11.19 15:02

Mam rady psiky, ale pokud by mi vrcel a kousnul dite. Tak ho nechci a nedovolim.
Najdi si normalne uvazujiciho partnera.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
4.11.19 15:06

Dekuji vam za vase nazory, opravdu jsem si rikala, zda neprehanim a nemam to zkusit, ale asi ani to aby mel syn uplnou rodinu to za risk nestoji. Bohuzel ani tchyne mu neotevre oci, jeste jsem si vyslechla co chci kdyz s nim zil ted kazdy den sam dva roky. No nic, dekuji ze zrejme nejsem blazen :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
4.11.19 15:14

On mi tvrdi ze tu pes muze byt s nahubkem a ze mu nikdy nic neudela. Ze dat ho podotykam pouze na pul roku,(protoze pak ma zase praci kde bude bydlet se psem pouze a nebude s nami doma)by pes nezvladl a urcite by umrel zalem kdybychom ho pouze navstevovali a vencili. Opravdu si rikam zda manzel to ma v hlave vubec v poradku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52842
4.11.19 15:21

@MARJUL copak je to za plemeno? Pokud pes útočí na dítě tak jen blbec by ho bral k dítěti :? Vždyt by tohle bylo rozumné řešení, pes by byl kde je zvyklý a on by za nim mohl kdykoliv. Měl 2 roky aby psa vycvičil. ted si vybral co je pro něj jednodušší. Navíc kdyby se vrátil i se psem tak ještě psa by jsi měla na starost :? To je mu jedno že ten pes by zaútočil kdykoliv na dítě :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6383
4.11.19 15:52

@MARJUL tak rozumne bude psa nechat tam kde je. Jednoho dne, kdy bys ho nechala s ditetem o samote by ho pes mohl zabit. Takovych pripadu se bohuzel staly desitky.

Jinak nejsem chovatel, ale neprijde mi normalni chovani, aby pes uplne bez priciny utocil na male dite, ktere mu nic nedela. Netyraji chovatele toho psa nahodou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52842
4.11.19 16:08

@Chytrak záleží na rase a co s ním majitel dělá. Pokud ej to větší pes a žádný výcvik tak si pes dělá co chce a dítě je snadná kořist. Pro psy je dítě dost nečitelné. U nás fenky si chodí lehat k dceři až když spí :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3296
4.11.19 16:16

Zakladatelko, podle mě byl pes jenom záminka k tomu, jak od vás opět odejít zpět do mamahotelu, kde se nemusí o nic starat. Prostě to není chlap, ale nevyzrálo. U vás už podruhé zjistil, že by musel v rodině přiložit ruku k dílu, což u maminky nemusí. Buď ráda, že je pryč i se psem. Doufám, že tohle bylo pro Tebe ponaučení, že chlapa z mamahotelu zpět nebrat. Takoví jsou fakt k životu nepoužitelní.. :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
4.11.19 16:18

Je to krizene vlcaka nevime s cim. Stredni plemeno cca 30kg.Pes cvicakem prosel a byl mazlickem do narozeni syna. Neuveritelne zarli a za 2 roky ho neprijal a snazi se ho vypudit. Manzel psa rozmazluje a ma ho jako druheho syna. Pry je ma rad stejne a nebude zadneho znevyhodnovat. Tvrdi ze jeho pes si nikdy nedovoli kosnout a kdyz uz kousnul tak argumentovaal tim ze se stejne nic nestalo. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat