Jak být více nedosputná

Anonymní
4.11.19 10:38

Jak být více nedosputná

Ahojky milé dámy. Chtěla bych s něčím poradit, s novým přítelem jsme cca 8měšíců, z toho spolu bydlíme 4měšíce, poznala jsem ho v době kdy vztah s ex partnerem šel z osobních důvodů do kytek, kdy jsme sním i po rozchodu ješte měšíc bydlela, než jsem si sehnala vlastní bydlení. Každopádně jsem mladá 23let. A mám teď takový problém nový přítel byl strašně nákloný ke mě ze začátku snažil se ve všech směrech, uplně bláznivě zamilovaný, dával mi to strašně najevo, ať už při psaní, i když jsme spolu byli. Kolikrát i pomalu plakal jaký má stach že o mě příjde že se strasně bojí že bude bezemě, že mě miluje a pod. Tohle bylo i když jsme spolu začáli bydlet. Ale teď mi to už tak nedává najevo, jako by mě bral už jako jasnou věc, je to tím že teď jsme spolu denně? Nebo jak v něm probudit opět to aby se více snažil, teď mi to příjde jako kolotoč ráno z postele nakoupit uvařit udělat svačinu do práce, a dokola… sex a takhle je v pořádku milujeme se xkrát do týdne. Příjdu si jako puťka co na něj čeká doma a až pán příjde, nemám zas tolik kamarádek abych šla někam ven, a i kdybych byla chci být furt sním, Jsem asi moc zamilovaná a on to ví? Proto se už tak nesnaží?? Mám strach že mu lozím až moc do dupy a on nemá už zájem se snažit. Co by jste udělali vy?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

22780
4.11.19 10:41

Nechodíš do práce, do školy? Tak každé snažení přejde více či méně a pak už je na vás jak budete udržovat ten normální vztah.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.11.19 10:42

Tak nejlepší je zalést s jiným chlapem do postele a čekat až se přítel vrátí domů. Víc nedosputná být ani nende. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.11.19 10:42

@pikola ano chodím do práce. Jen mi příjde že jsem já ta co se vícesnaží a dáva mu to najevo tu lásku víc

• Nahlásit
  • Citovat
4.11.19 10:43
@Anonymní píše:
Ahojky milé dámy. Chtěla bych s něčím poradit, s novým přítelem jsme cca 8měšíců, z toho spolu bydlíme 4měšíce, poznala jsem ho v době kdy vztah s ex partnerem šel z osobních důvodů do kytek, kdy jsme sním i po rozchodu ješte měšíc bydlela, než jsem si sehnala vlastní bydlení. Každopádně jsem mladá 23let. A mám teď takový problém nový přítel byl strašně nákloný ke mě ze začátku snažil se ve všech směrech, uplně bláznivě zamilovaný, dával mi to strašně najevo, ať už při psaní, i když jsme spolu byli. Kolikrát i pomalu plakal jaký má stach že o mě příjde že se strasně bojí že bude bezemě, že mě miluje a pod. Tohle bylo i když jsme spolu začáli bydlet. Ale teď mi to už tak nedává najevo, jako by mě bral už jako jasnou věc, je to tím že teď jsme spolu denně? Nebo jak v něm probudit opět to aby se více snažil, teď mi to příjde jako kolotoč ráno z postele nakoupit uvařit udělat svačinu do práce, a dokola… sex a takhle je v pořádku milujeme se xkrát do týdne. Příjdu si jako puťka co na něj čeká doma a až pán příjde, nemám zas tolik kamarádek abych šla někam ven, a i kdybych byla chci být furt sním, Jsem asi moc zamilovaná a on to ví? Proto se už tak nesnaží?? Mám strach že mu lozím až moc do dupy a on nemá už zájem se snažit. Co by jste udělali vy?

Tak mu tam lozit prestan. Moc nerozumim, na co se ptas, v podstate sis odpovedela sama. Najdi si nejakou aktivitu bez nej, chod ven s kamaradkama, necekej na nej doma jak zavislacka. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22780
4.11.19 10:45
@Anonymní píše:
@pikola ano chodím do práce. Jen mi příjde že jsem já ta co se vícesnaží a dáva mu to najevo tu lásku víc

A jak se projevuje, že se on nesnaží? :nevim: Tohle není závod kdo víc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.11.19 10:49

Je spousta chlapů ( i ženských), co jak to uloví, sestěhují a tím mají pocit jistoty, tak se snažit přestanou. Žij si život tak, abys byla spokojená a nelítej jen okolo něj jako satelit, to je jediný, co se dá poradit. Za prvé nebudeš právě ta puťka, co doma čeká až pán tvorstva dorazí domů, za druhé tím zároveň i chlapovi ukážeš, že nesmí usnout na vavřínech.
Chce to nějakou čínnost, zábavu, společnou i oddělenou. Prostě vyváženě.
No a pak uvidíte, jak to půjde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.11.19 10:59

Hodně podobný příběh tomu mému :) to šílený zamilování vždycky trochu utichne aby mohla vzniknout láska :) podle toho co píšeš žijete normálně a nemůžeš očekávat že to bude jak z červený knihovny. Není to nic neobvyklého, normální vývoj věci :) my máme dítě, narodilo se nám dřív než jsme oslavili první výročí a samozřejmě už nevisíme celý den na telefonu aby jsme cukrovali :mrgreen: ale vznikla láska na pevných základech a to je mnohem víc :) teď chystáme svatbu a já jsem šťastná jak nikdy. Být tebou nehledám problém tam, kde není.

• Nahlásit
  • Citovat
4.11.19 10:59

Trochu jste si zkrátili dobu zamilovanosti tím společným bydlením po čtyřech měsících. Teď už nemáte tolik „prostoru řešit jen vás dva“. Přešlo to zkrátka do vážného vztahu se kterým přicházejí každodenní starosti a řešení praktických věcí. Hlavně si projevy lásky nevynucuj. U chlapů je normální, že ve vážném vztahu už je nenapadne projevovat tu náklonnost tak jako na začátku. Není důležité, jestli ti chlap řekne, že tě miluje nebo jestli ti nosí květiny a chová se pořád „zamilovaně“. Teď je důležité, jestli tě dokáže podpořit a být ti oporou v lepších i horších životních etapách, jestli tě má rád pořád takovou jaká jsi, jestli ti tu lásku projevuje tím, že tě chytne za ruku, přitulí se k tobě, pomůže ti.. Pokud tohle všechno od něj máš, pak ti tím říká miluju tě, zajímáš mě a jsi pro mě důležitá. Pokud máš potřebu občas utéct ze všedního života, pozvi ho třeba do kina, na skleničku, na procházku. Randit přece můžete i ve vážném vztahu a nemusíš jen čekat na iniciativu z jeho strany. Navíc k vlastním koníčkům nepotřebuješ kamarádky. Zkus navštívit lekci jógy, tance, kurz šití, malování.. Cokoliv :). Nebo mě napadá pořídit si pejska. Příště jinou bytost, který bys ještě mohla věnovat čas a energii, aby ses pořád nesoustředila jen na přítele, ale i na někoho jiného a hlavně na sebe :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
316
4.11.19 11:03

Tak já jsem se začala o sebe víc starat jako na začátku našeho vztahu. Né že bych se nějak zanedbávala a né že bych to dělala jen kvůli němu ale cítím se líp když se kouknu do zrcadla a neleknu se :mrgreen: a tím se změnil i jeho přístup.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.11.19 11:35
@Michaela2495 píše:
Trochu jste si zkrátili dobu zamilovanosti tím společným bydlením po čtyřech měsících. Teď už nemáte tolik „prostoru řešit jen vás dva“. Přešlo to zkrátka do vážného vztahu se kterým přicházejí každodenní starosti a řešení praktických věcí. Hlavně si projevy lásky nevynucuj. U chlapů je normální, že ve vážném vztahu už je nenapadne projevovat tu náklonnost tak jako na začátku. Není důležité, jestli ti chlap řekne, že tě miluje nebo jestli ti nosí květiny a chová se pořád „zamilovaně“. Teď je důležité, jestli tě dokáže podpořit a být ti oporou v lepších i horších životních etapách, jestli tě má rád pořád takovou jaká jsi, jestli ti tu lásku projevuje tím, že tě chytne za ruku, přitulí se k tobě, pomůže ti.. Pokud tohle všechno od něj máš, pak ti tím říká miluju tě, zajímáš mě a jsi pro mě důležitá. Pokud máš potřebu občas utéct ze všedního života, pozvi ho třeba do kina, na skleničku, na procházku. Randit přece můžete i ve vážném vztahu a nemusíš jen čekat na iniciativu z jeho strany. Navíc k vlastním koníčkům nepotřebuješ kamarádky. Zkus navštívit lekci jógy, tance, kurz šití, malování.. Cokoliv :). Nebo mě napadá pořídit si pejska. Příště jinou bytost, který bys ještě mohla věnovat čas a energii, aby ses pořád nesoustředila jen na přítele, ale i na někoho jiného a hlavně na sebe :)

No to je ten problém sám od sebe moc doma neudělá, a než mu to připomínat udělám si to sama. Všechno jako přitulí se. A tak tojo chodíme i si sednou s Jeho kamarády. Ale co se týcě aktivit byla jsem zvyklá chodit do fitka. Většinou na vedené hodiny které jsou bohužel večer mezi 6-7večer a to se mu nelíbí protože to zrovna příjde domů. Takže cvičím doma, moc kamarádek nemám, a ty co mám taky chodí do práce takźe není moc kdy. On má naopak hodně kamarádů. Má kam chodit, včera byl do noci venku, a já seděla jak trubka doma.. pár měsícu z5 by nikam bezemě nešel chtěl být furT semnou když jsem nebyla v práci. Já si příjdu hrozně nesevědomá, zakomplexovaná, nepříjdu si dost dobrá. Je to možná i tím?

• Nahlásit
  • Citovat
4033
4.11.19 11:38

Zacni ihned odpirat sex a kdyz se zepta proc, tak se jenom tvar tajuplne. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1031
4.11.19 12:06
@Anonymní píše:
No to je ten problém sám od sebe moc doma neudělá, a než mu to připomínat udělám si to sama. Všechno jako přitulí se. A tak tojo chodíme i si sednou s Jeho kamarády. Ale co se týcě aktivit byla jsem zvyklá chodit do fitka. Většinou na vedené hodiny které jsou bohužel večer mezi 6-7večer a to se mu nelíbí protože to zrovna příjde domů. Takže cvičím doma, moc kamarádek nemám, a ty co mám taky chodí do práce takźe není moc kdy. On má naopak hodně kamarádů. Má kam chodit, včera byl do noci venku, a já seděla jak trubka doma.. pár měsícu z5 by nikam bezemě nešel chtěl být furT semnou když jsem nebyla v práci. Já si příjdu hrozně nesevědomá, zakomplexovaná, nepříjdu si dost dobrá. Je to možná i tím?

Fakt si najdi nejaky konicek nebo ti akorat hrabne, kdyz budes porad sedet doma a cekat jak poslusnej pejsek az se pritel vrati z prace. My se sestehovali jeste driv nez vy, takze jsme z nejaky pocatecni zamilovanosti okamzite skocili do reality vsedniho dne kdo nakoupi, co se bude varit, apod.. Kdybych ale mela sedet doma a cekat az se chlap vrati z prace a zacne se mi venovat, tak budeme mit akorat brzo po vztahu a to nehodlam dopustit, takze se naplno venuju svym konickum a chodim po odpolednach a po vecerech sportovat, skoro kazdy den mam neco a jsou tydny, kdy se doma jen tak mijime, ze si dame po praci kafe a ja frcim cvicit a pak se vidime vecer az se vratim. A jeden druheho si uzivame predevsim o vikendu. Tak to zkus taky, venuj se sama sobe, vaz si sebe a uvidis, ze i jeho pristup k tobe bude jiny ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.11.19 12:14

Jak to bylo předtím?

Jak si vyplňovala čas když si byla single? Jen vstát, do práce, z práce, spát a znovu? Žádný koníček? Nic tě nebaví? Sport, knížky, zvíře, kurzy angličtiny, dobrovolničení apod?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.11.19 12:26
@PanenkovaMakova píše:
Jak si vyplňovala čas když si byla single? Jen vstát, do práce, z práce, spát a znovu? Žádný koníček? Nic tě nebaví? Sport, knížky, zvíře, kurzy angličtiny, dobrovolničení apod?

Já sama nebyla, šla jsem ze vztahu do vztahu

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama