Manžel spí po obědě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

peckova
Stálice 65 příspěvků 13.01.18 13:47
Manžel spí po obědě

Dobrý den,
můj manžel chodí vždycky o víkendu po obědě spát a mě to hrozně rozčiluje. Chodí spát v 8 večer, probouzí se někdy v 7 ráno a po obědě jde zase tak na 2 hodiny spát. Občas jde třeba ještě dopoledne. Máte doma taky podobného spáče?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9146 příspěvků 13.01.18 13:49

Jo, zrovna chrní na gauci :lol: ale zase ráno ho budí syn uz v šest a v noci občas musí řešit pracovní věci. Mne to neva, spis mu závidím, že usne kdekoli a kdykoli

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.18 13:50

Nechodí spát v 8 večer, ale spí ve všechno den po práci, pak vstane a pracuje jako OSVČ z domu. O víkendech ho budím v 10h, přes den si opět chodí lehnout.
Jsem s tím sžitá, problém nevidím.

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 951 příspěvků 13.01.18 13:52

Zalezi proc te to rozciluje :nevim: mas toho moc a nestihas, zatimco on spi? Nebo se nudis kdyz spi? Nebo proc? Ja si taky chodim po obede lehnout - ted teda s ditetem i usnu, ale i driv jsem chodivala a treba si jen cetla. Jestli jsi unavena, tak si proste bez lehnout taky :palec: svet se nezblazni

lamicina
Ukecaná baba ;) 1821 příspěvků 13.01.18 13:53

Chudák :lol:, nech ho vyspat aspoň o víkendu. My si někdy po obědě bucnem celá rodinka. Jen starší hyper dítko neusne, ale čte si a neruší :srdce:.

suwari
Ukecaná baba ;) 1003 příspěvků 13.01.18 13:54

Taky chodím spát po obědě, když můžu a okolnosti to dovolí :think: :D To se podaří bohužel jen o víkendu. Já v tom problém nevidím, ať se manžel vyspí, když se mu chce. Chápu ho.

Uživatel je onlineElishka1
Ukecaná baba ;) 2479 příspěvků 13.01.18 13:56

Hale, můj taky teď spí :lol:, říkal, že bude dělat do práce, nj je utahanej, ale nedělá to teda pravidelně

murkyf
Zasloužilá kecalka 696 příspěvků 13.01.18 13:57

Rozved se :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Verun83
Echt Kelišová 8432 příspěvků 33 inzerátů 13.01.18 14:00

A v cem je problem? Tak je unavenej. Jako 2h po obede by me nechavaly uplne klidnou. Nebyva ve stresu pres tyden? Telo ma pak vetsi potrebu spanku.

vonajebohyne
Echt Kelišová 9128 příspěvků 13.01.18 14:01

Ze ty se bojis, ze se mu zdaji nemravnosti o te sexy zrzce od nich z prace/od vas z ulice :mrgreen:?

terien
Kelišová 7134 příspěvků 13.01.18 14:01

Jej tak to mu závidím, taky bych si to tak zařídila kdyby to šlo :andel:

Eliška
Extra třída :D 11807 příspěvků 13.01.18 14:06

Já bych spíš měla obavy o jeho zdraví.

Kikulinka83
Kecalka 402 příspěvků 13.01.18 14:07

Muj pritel kdyz prijde z prace jsi jde do vecere taky lehnout da si veceri a koukame na telku pak jdem zase spatspat cca 23h, kdyz ma volnej vikend tak ho vetsinou taky prospi nevidim na tom nic strasnyho on ma fyzicky namahavou praci pres tyden takze se mu nedivim ze je unaveny kdyz muzu jdu si lehnout snim

EmmaAnna
Závislačka 3398 příspěvků 13.01.18 14:12

Taky chodíme všichni :D

lucenka
Vesmírná mluvilka 31223 příspěvků 13.01.18 14:15

Taky si chodím po obědě ráda lehnout. Vždycky kluka přemlouvám, ať už jde spát, abych si mohla jít taky lehnout. A ráno bych klidně spala do 10, kdybych kluk nevstával nejpozději v 8 :D A to kolikrát usnu s ním v 8 večer. Holt někdo má větší potřebu spánku.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama