Reklama

Ach jo, ti muži...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.18 13:28
Ach jo, ti muži...

Taky vám ten váš občas leze na nervy? Přijde mi sms a hned je oheň na střeše, kdo mi to píše. Pořád mu vadí moje práce, vím, že je mnohem hůř placená, než jeho, ale zase mám čas na děti. Vadí mu, když uklízím, když je doma, vadí mu, když jsem na počítači. Taky má někdo takového manžela? To je normální? Jak na něj reagovat?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

vertunka
Závislačka 4619 příspěvků 12.01.18 13:30

Ne neni to normalni. Muj chlap takovej neni.

Uživatel je onlineEmimin7
Echt Kelišová 8728 příspěvků 12.01.18 13:30

To zní, jako by měl na tebe alergii. (?)

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2407 příspěvků 2 inzeráty 12.01.18 13:31

No normální podle toho co píšeš to není, ale zase nevíme co by k tomu řekl on. Neuklízíš třeba zrovna, když potřebuje vypnout nebo se kouká na zprávy… asi by měl být tolerantnějśí

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1689 příspěvků 12.01.18 13:32

To teda normální rozhodně není

lachtanice86
Kelišová 5983 příspěvků 12.01.18 13:33

Ne můj to nedělá.

Paola21
Závislačka 3478 příspěvků 12.01.18 13:34

Normální to určitě není, takový byl vždycky?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.18 13:34

Určitě neběžím s vysavačem, zrovna když si pustí něco v televizi :D. Spíš z toho mám takovou depku. Je naštvaný, že mám krátký úvazek, přitom je naštvaný, když nemám doma něco hotové, dřív než se vrátí z práce on.

Premek_Orac
Závislačka 4277 příspěvků 12.01.18 13:35
@Anonymní píše:
Taky vám ten váš občas leze na nervy? Přijde mi sms a hned je oheň na střeše, kdo mi to píše. Pořád mu vadí moje práce, vím, že je mnohem hůř placená, než jeho, ale zase mám čas na děti. Vadí mu, když uklízím, když je doma, vadí mu, když jsem na počítači. Taky má někdo takového manžela? To je normální? Jak na něj reagovat?

U nemocných a se sebou nespokojených to normální je.
U normálních to normální není.
Je to známka nějaké vnitřní nejistoty, nespokojenosti a projevuje si to do vztahu k Tobě.

Paola21
Závislačka 3478 příspěvků 12.01.18 13:35
@Anonymní píše:
Určitě neběžím s vysavačem, zrovna když si pustí něco v televizi :D. Spíš z toho mám takovou depku. Je naštvaný, že mám krátký úvazek, přitom je naštvaný, když nemám doma něco hotové, dřív než se vrátí z práce on.

Takže si vždycky najde důvod, proč být na tebe naštvaný? To není moc milující partner teda

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.18 13:37

Více méně ano. Má mě rád a proto jsem smutná/v depce/roz­hozená/mrzí mě to, když se dějou takové scénky. Neodpustí si prostě blbé řeči. On se třeba zavře v ložnici a hodinu telefonuje. Když já mám hovor, tak i když slyší, že je pracovní, hned to okomentuje, že já si telefonuju a on něco, třeba chce klid.

janickaIII
Ukecaná baba ;) 2108 příspěvků 3 inzeráty 12.01.18 13:38

Normální to není. Ale záleží na komunikaci mezi vámi obecně. Z takového popisu se toho moc nepozná. Muž mě taky občas štve, tou jeho lenosti. Ale bohužel musím změnit můj přístup k němu aby se stala nejaka změna a to hrozně těžké.

vonajebohyne
Echt Kelišová 9526 příspěvků 12.01.18 13:39
@Anonymní píše:
Více méně ano. Má mě rád a proto jsem smutná/v depce/roz­hozená/mrzí mě to, když se dějou takové scénky. Neodpustí si prostě blbé řeči. On se třeba zavře v ložnici a hodinu telefonuje. Když já mám hovor, tak i když slyší, že je pracovní, hned to okomentuje, že já si telefonuju a on něco, třeba chce klid.

Jsi si tim jista? Ja jen, ze se tak neprojevuje. Pokud mam nekoho rada, chovam se k nemu slusne a s respektem.

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1689 příspěvků 12.01.18 13:41
@Anonymní píše:
Více méně ano. Má mě rád a proto jsem smutná/v depce/roz­hozená/mrzí mě to, když se dějou takové scénky. Neodpustí si prostě blbé řeči. On se třeba zavře v ložnici a hodinu telefonuje. Když já mám hovor, tak i když slyší, že je pracovní, hned to okomentuje, že já si telefonuju a on něco, třeba chce klid.

Nevypadá to jako že by tě měl rád.

Paola21
Závislačka 3478 příspěvků 12.01.18 13:42
@Anonymní píše:

No o tom, jestli tě má rád by se dalo polemizovat, takhle se opravdu milující partner nechová :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >