Reklama

O co se vsadit s klukem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lilianka33
Stálice 57 příspěvků 11.01.18 15:27
O co se vsadit s klukem

Ahoj mám tu takovou prosbu… Chceme se vsadit s kamarádem, ale nenapadají nás žádné tresty pro případ prohry… Nechci aby to bylo erotické nebo pusa, ale zase nic typu “prohraju a zvu tě na panáka” :) Snad chápete co myslím… Moc prosím

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 11.01.18 15:28

:lol: :mrgreen: Když to není erotika tak to není ono :cert: :mrgreen:

Lilianka33
Stálice 57 příspěvků 11.01.18 15:30

@Petruna21 To je pravda :D Tak jestli máte i erotický nápad, tak sem s ním, třeba to tak nakonec dopadne :D

jankajj
Závislačka 2789 příspěvků 11.01.18 15:31

A proč teda na tom tak moc záleží, o co?
když teda je erotika tááák moc mimo hru :):)

Uživatel je onlineDetsa
Extra třída :D 10629 příspěvků 11.01.18 15:32

Pusu ne. To kdybych byl ten kluk, tak bych naschval prohrál :lol:

Co něco ve stylu skočit v oblečení do vody? :cert: Nebo proběhnout staromák ve spodním prádle :nevim:. Ale to by pro tebe jako ženu nebylo úplně fér :think:

jankajj
Závislačka 2789 příspěvků 11.01.18 15:33

Skočit v oblečení např. do nejbližší kašny, Detsa má dobrý nápad!
vtipné a erotika v jednom :):)
počítám, že o „kamaráda“ máš zájem, ne? Nebo je to ten, co spolu už spíte.. :jazyk:

Uživatel je onlineDetsa
Extra třída :D 10629 příspěvků 11.01.18 15:36

@jankajj Mluvím z vlastních zkušeností :zed:. Už jsem jednu takovou sázku prohrál, tudíž okolí se skvěle baví krom toho, co skáče :mrgreen:.

berusa.m
Závislačka 2728 příspěvků 11.01.18 15:37

Tak co třeba, ten kdo prohraje vystoupí někde v klubu typu: One man show. Je to vhodné pro obě pohlaví a pro mě by to teda bylo opravdu motivační proč fakt neprohrát. :mrgreen:

jankajj
Závislačka 2789 příspěvků 11.01.18 15:38
@berusa.m píše:
Tak co třeba, ten kdo prohraje vystoupí v někde klubu typu: One man show. Je to vhodné pro obě pohlaví a pro mě by to teda bylo opravdu motivační proč fakt neprohrát. :mrgreen:

dobrý nápad. Akorát u nás ve městě takový podnik myslím ani není/a to máme nad 100 000 obyv.
Nebo karaoke :)

Lilianka33
Stálice 57 příspěvků 11.01.18 15:40

@Detsa To s tou pusou mi je jasné :D @jankajj Jinak není to zase tak špatný nápad, ale i tak počkám třeba se tu objeví něco co mě zaujme víc :) A on to není tak úplně kamarád, je to kamarádství co se pomalu ale jistě přesouvá do vztahu :lol:

Lilianka33
Stálice 57 příspěvků 11.01.18 15:42

@berusa.m To je skvělý nápad :potlesk: :) Ale i tak ještě chvilku počkám, co dál tady přibyde za příspěvky :)

berusa.m
Závislačka 2728 příspěvků 11.01.18 15:43
@jankajj píše:
dobrý nápad. Akorát u nás ve městě takový podnik myslím ani není/a to máme nad 100 000 obyv.
Nebo karaoke :)

Karaoke je snad ještě větší pecka :mrgreen:

Sněžení
Zasloužilá kecalka 640 příspěvků 11.01.18 15:47

Te, kdo vyhraje, vyfistuje toho druhého. :D :D :D :D

Lilianka33
Stálice 57 příspěvků 11.01.18 16:07
@Anonymní píše:
Te, kdo vyhraje, vyfistuje toho druhého. :D :D :D :D

Mně to moc vtipné nepřijde :roll: :roll: :nevim:

KalamityJohn
Kelišová 6187 příspěvků 11.01.18 16:08

V Praze se dávalo leštit pupíky na přechodu u Národního divadla. V dobách kdy přechod pro chodce byl vyznačenej kovovejma značkama.

Nebo umejt sokl na stalinu.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >