Myslí to vážně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lenickafran
Nováček 7 příspěvků 11.01.18 12:23
Myslí to vážně?

Zdravím všechny, žádám o radu, protože sama nevím co si mám myslet. K nám do práce před 4 měsíci nastoupil nový provozní manažer a mezi náma to neskutečně jiskřilo, netrvalo to dlouho a začali jsme spolu spát. Po měsíci co jsme se vždy 1× týdně scházeli jsem zjistila, že je zadaný. Zadaný je asi půl roku a jeho přítelkyně bydlí 100 km daleko, takže by to člověk nebral moc jako problém. Říkal mi věci ve stylu, že to se mnou myslí vážně, že se s ní rozejde, že chce být se mnou.. Jenže vánoce i silvestra trávil s ní a jezdí za ní poměrně často a přitom mě říká, že s ní vůbec není. Pořád mi lže o tom, že spolu čas netráví. Navíc když vás někdo chce, tak to prostě poznáte a on mě moc nepíše ani mě nechce vídat nějak častěji :nevim: Trvá to chvíli, zatím jen 2 měsíce, ale po sexu se vždy mazlíme celou noc a mě už to udělalo bordel v citech, chtěla bych víc a jsem schopná chvíli si na to počkat, ale bojím se, že prostě se mnou jen manipuluje a víc nechce. Takže mojí otázkou je, myslí to vážně? Děkuji moc za rady! :hug: :srdce:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Kristanka
Závislačka 3593 příspěvků 11.01.18 12:24

Nemyslí

Nikody
Kecalka 224 příspěvků 11.01.18 12:25

@lenickafran nemyslí.

Tichošlápek
Extra třída :D 10863 příspěvků 11.01.18 12:27

Ne

jankajj
Závislačka 2802 příspěvků 11.01.18 12:27

Jestli chceš, dej mu nůž na krk.
Ale podle mě - nemyslí.

smurfka
Nadpozemská drbna 29932 příspěvků 11.01.18 12:27

Tak to je snad jasné ne..kdyby to myslel vážně tak už je rozejitý..to jsou otázky.

nostress
Extra třída :D 13565 příspěvků 11.01.18 12:27
@lenickafran píše:
Zdravím všechny, žádám o radu, protože sama nevím co si mám myslet. K nám do práce před 4 měsíci nastoupil nový provozní manažer a mezi náma to neskutečně jiskřilo, netrvalo to dlouho a začali jsme spolu spát. Po měsíci co jsme se vždy 1× týdně scházeli jsem zjistila, že je zadaný. Zadaný je asi půl roku a jeho přítelkyně bydlí 100 km daleko, takže by to člověk nebral moc jako problém. Říkal mi věci ve stylu, že to se mnou myslí vážně, že se s ní rozejde, že chce být se mnou.. Jenže vánoce i silvestra trávil s ní a jezdí za ní poměrně často a přitom mě říká, že s ní vůbec není. Pořád mi lže o tom, že spolu čas netráví. Navíc když vás někdo chce, tak to prostě poznáte a on mě moc nepíše ani mě nechce vídat nějak častěji :nevim: Trvá to chvíli, zatím jen 2 měsíce, ale po sexu se vždy mazlíme celou noc a mě už to udělalo bordel v citech, chtěla bych víc a jsem schopná chvíli si na to počkat, ale bojím se, že prostě se mnou jen manipuluje a víc nechce. Takže mojí otázkou je, myslí to vážně? Děkuji moc za rady! :hug: :srdce:

Sorry, ale má tě jenom na sex. :?

Evulina
Neúnavná pisatelka 15334 příspěvků 11.01.18 12:28
@lenickafran píše:
Zdravím všechny, žádám o radu, protože sama nevím co si mám myslet. K nám do práce před 4 měsíci nastoupil nový provozní manažer a mezi náma to neskutečně jiskřilo, netrvalo to dlouho a začali jsme spolu spát. Po měsíci co jsme se vždy 1× týdně scházeli jsem zjistila, že je zadaný. Zadaný je asi půl roku a jeho přítelkyně bydlí 100 km daleko, takže by to člověk nebral moc jako problém. Říkal mi věci ve stylu, že to se mnou myslí vážně, že se s ní rozejde, že chce být se mnou.. Jenže vánoce i silvestra trávil s ní a jezdí za ní poměrně často a přitom mě říká, že s ní vůbec není. Pořád mi lže o tom, že spolu čas netráví. Navíc když vás někdo chce, tak to prostě poznáte a on mě moc nepíše ani mě nechce vídat nějak častěji :nevim: Trvá to chvíli, zatím jen 2 měsíce, ale po sexu se vždy mazlíme celou noc a mě už to udělalo bordel v citech, chtěla bych víc a jsem schopná chvíli si na to počkat, ale bojím se, že prostě se mnou jen manipuluje a víc nechce. Takže mojí otázkou je, myslí to vážně? Děkuji moc za rady! :hug: :srdce:

Odpovídáš si vlastně sama a mám i pocit, že sama víš, jak to fakt je - nemyslí to vážně.

Evulina
Neúnavná pisatelka 15334 příspěvků 11.01.18 12:30

Jinak ještě jedna věc - je mi skoro 40 a lecčíms jsem si ve vztazích v minulosti prošla a mnohdy to hodně bolelo. Ze svých zkušeností říkám - chlapi toho umějí kolikrát nakecat spousty, ale na to nedej - nejdůležitější jsou činy, těma poznáš pravdu.

Uživatel je onlinetruelly
Závislačka 2829 příspěvků 11.01.18 12:31

Ne, neymslí. Kdyby myslel, už to dávno s přítelkyní utnul. Jak jsi vlastně přišla na to, že má přítelkyni? Řekl ti to sám?…to je daň za to, že jste spolu začali spát, aniž bys znala jeho rodinu, kamarády a ujistila se, že jsi jediná.

lenickafran
Nováček 7 příspěvků 11.01.18 12:31

Děkuji děkuji, asi jsem to potřebovala slyšet :think: :nevim:

káťa
Extra třída :D 13132 příspěvků 11.01.18 12:32

Podle chování to s tebou vážně nemyslí…

badyyyss
Povídálka 23 příspěvků 11.01.18 12:32

Rychle od něj ruce pryč

lachtanice86
Kelišová 6623 příspěvků 11.01.18 12:32

Nemyslí, ale ví, že mu dáš, tak volá.

Annabela11
Závislačka 2557 příspěvků 11.01.18 12:32

@lenickafran Už jen zjistit důvod že má partnerku by mě okamžitě odradilo…to samé se pak může stát vám jak by vám bylo v kůži podváděné přítelkyně…

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >