Jak často se opije váš muž?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.18 08:59
Jak často se opije váš muž?

Ahoj ženy. Včera jsme měli s mužem malinkou rozepři ohledně alkoholu. Já abstinent kterému vadí jen pach alkoholu a můj muž který si občas rád popije. On ví že mi vadí když pije, nemůžu to překousnout a řekl mi že si třeba 3× do roka prihne že takový prostě je.. připadá vám to v pořádku, nebo jak často se třeba opijí Vaši muži?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reakce:

arinecka
Závislačka 4679 příspěvků 10.01.18 09:02

Tak třikrát do roka není zas taková hrůza :nevim: pokud není v lihu každý den tak bych to neřešila.

dickys
Zasloužilá kecalka 812 příspěvků 10.01.18 09:02

Můj muž se opije jakože dost tak jednou za 2 roky, do nálady tak 2× do roka. Já jsem na to paření trochu víc, takže mně tohle přijde docela málo.

hapolda
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 10.01.18 09:04

3× do roka??? No tak to je jasnej alkoholik :zed: pokud myslis posezeni s prateli tak chodi cca 1× mesicne, spise dyl, sklenicku vina nebo rumu si da vpohode doma kdyz je chut. Co je na tom divnyho?

Alladina
Zasloužilá kecalka 759 příspěvků 10.01.18 09:05
@Anonymní píše:
Ahoj ženy. Včera jsme měli s mužem malinkou rozepři ohledně alkoholu. Já abstinent kterému vadí jen pach alkoholu a můj muž který si občas rád popije. On ví že mi vadí když pije, nemůžu to překousnout a řekl mi že si třeba 3× do roka prihne že takový prostě je.. připadá vám to v pořádku, nebo jak často se třeba opijí Vaši muži?

3 krat do roka? To bych vůbec neresila, at si da 8).Muj muz nepije, je abstinent :mrgreen:

káťa
Extra třída :D 12847 příspěvků 10.01.18 09:07

Já jsem toho svého opilého ještě nikdy neviděla. :nevim:

Jinak je taky asi rozdíl opilý a opilý. Do nálady by mi to jednou za čas asi nevadilo. Ožrat se na srač. ky by mi vadilo i 3 krát do roka.

Tichošlápek
Extra třída :D 10141 příspěvků 10.01.18 09:08

Manžel se neopíjí. Ale na vinko s kamarády chodi tak jednou mesicne možná častěji. Jen se proste nezliská :mrgreen: jinak já si dám skleničku skoro každy večer k večeři

Litta
Extra třída :D 13436 příspěvků 10.01.18 09:08

3× do roka, toho bych si asi ani nevšimla. :mrgreen: To máš Silvestra, narozky, narozky jednoho kámoše. A co zbytek kámošů? :lol: Na pivo chodí asi 1× týdně, ale to se neopije, nějak víc je tak… já nevím, no 3–6× ročně to bude, podle mě. :think: Ale záleží, čemu říkáš opilý. Já jsem opilá asi jednou měsíčně, když se to sejde, tak každý týden, protože mi stačí dvě, tři piva. :lol:

katuska1984
Kecalka 343 příspěvků 2 inzeráty 10.01.18 09:11

Za 15 let co jsme spolu ani jednou

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.18 09:11

@káťa @Litta
On spíše neví kdy přestat, takže se opije pak celkem dost, jako domů zvládne dojít v pohodě, odemnke si, lehne si všechno.. jinak pivo sia třeba dá každý den po práci k televizi, třeba 2,to mi až tak nevadí, spíše mi vadí když se opije fakt hodně..

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1570 příspěvků 3 inzeráty 10.01.18 09:12

Manžel taky pije málo. Jsme spolu 3 roky a jestli se za tu dobu opil 5×? Nepočítám když jdeme spolu :lol: a pivo si dáme taky spolu doma občas, otevřeme si víno. Nebo si dá s mým tátou pivko, když přijde na návštěvu. Nevadilo by mi ani kdyby chodil s kamarády častěji :palec:

Terrinka93
Ukecaná baba ;) 2127 příspěvků 10.01.18 09:13

Dvakrát do měsíce. A nepřijde mi jako alkoholik. Prostě se rád baví. Ale nikdy neni jakože nasrot. Prostě do nálady, někdy víc někdy míň :nevim: myslím, že to přehánis s tou starosti. Ty abstinujes, ne on. A pokud to neni alkac, coz není, tak nechapu co řešíš. Kazdej je jinej.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.18 09:13
@Anonymní píše:
Ahoj ženy. Včera jsme měli s mužem malinkou rozepři ohledně alkoholu. Já abstinent kterému vadí jen pach alkoholu a můj muž který si občas rád popije. On ví že mi vadí když pije, nemůžu to překousnout a řekl mi že si třeba 3× do roka prihne že takový prostě je.. připadá vám to v pořádku, nebo jak často se třeba opijí Vaši muži?

Ahoj, vím že Ti to přijde " hrozné" ale můj bývalý partner byl milej jen když byl ožralej.. to bylo hrozný. Buď ráda. Můj muž pije tak 3 x do roka. A sem tam jdou s klukama na ???? pivo ale to si dá 2-3 piva a jde domů. Takze buď ráda :-) a neřeš to.. to mi připomíná ten vtip ;
Přijde paní k lékaři, totálně zmlácená, modřiny.. a říká lékaři : pane doktore já už nemůžu, ten můj vždycky když přijde domů, tak mě strašně zmlátí.. doktor chvíli přemýšlí a říká - víte co? Příště až přijde z hospody, tak si dejte do pusy bonbón..
Cca za měsíc přijde paní, jen září a říká - pane doktore, pane doktore! Ono to fakt funguje, jak jste to věděl? A ten doktor říká - no vidíte, já říkal že stačí jen držet hubu :lol:.. takže na tom asi něco bude :lol:

Rive
Ukecaná baba ;) 1019 příspěvků 10.01.18 09:13

Tak můj manžel se vyloženě opil asi tak 2× za celou dobu, co ho znám, ale třeba víno, pivo, to si dáváme tak jednou týdně, k dobrému jídlu, když děti usnou a máme konečně chvíli ticha…
3× ročně bych vůbec neřešila.

hapolda
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 10.01.18 09:16

Tak hodne se opil naposled asi pred dvema roky kdyz prijel kamarad. Sedeli do 5 do rana v obyvaku a vychlastali flasku tulamorky. Predtim jsme meli jeste 2litry vina. Nemohl dojit do postele :lol: takhle moc je opije jednou za x let

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec rodin, odvlečené děti a vláda gayů? O tom Istanbulská úmluva opravdu není

Istanbulská úmluva. Termín, který oživl po vystoupení monsignora Petra Piťhy.... číst dále >

Nejnechutnější Prostřeno všech dob? Tady opravdu jíst nechcete!

Pokud jste si mysleli, že vás již nic nepřekvapí, nenechte si ujít aktuální... číst dále >

Články z Ona Dnes

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >