Žena býk muž panna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
agnes0405
Povídálka 33 příspěvků 08.01.18 23:38
Žena býk muž panna

Holky sedi k sobě tato dvě znamení? všude čtu ze ano. Začala jsem si psát s mužem pannou je o 10let starsi pracoval v cizině píšeme si půl roku ted se vrátil do čr tak jsem zvedava kdy se sejdem ještě jsme se neviděli prý to naplanujem :lol: Tak snad to nebude další půlrok to by mě kleplo. Nez se k necemu dokope…ale teda děsí mě to puntickarstvi nejsem žádnej magor do úklidu to mu budu muset vysvětlit hned z kraje ze opravdu nejsem dokonalá ???? no jsem zvědavá jak tohle dopadne… :roll: :lol: :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 08.01.18 23:55

Já nevím moc na ty znamení nevěřím.. :think:
Určitě bych ho hned nebombardovala že nejsi na úklid apod. :lol:

Manhattan
Závislačka 3697 příspěvků 09.01.18 00:11

Nic mu neříkej a počkej, až se poznáte, on taky jistě nebude ve všem dokonalý :lol: Pokud řešíš znamení, jsou i jiné vlivy, které osobnost ovlivňují, třeba ascendent. Moje teta je panna a sedí to na ni všechno, ale kámoš je taky panna a je to jeden z největších bordelářů, co znám :lol:

hospodki
Zasloužilá kecalka 901 příspěvků 09.01.18 00:13

@agnes0405 my to máme s partnerem obráceně… a úklid :mrgreen: když začnu uklízet si udelam seznam co je třeba ale jako dokopat se k tomu je zahul. On je zas nerozhodný a vše detailně zkoumá, potřebuje moje ujištění a přerovnává po mě vyžehlena tricka protože to neumím správně do velikosti komínku co má ve skříni :lol: po skoro 11 letech máme krásný vztah a nevyměnila bych ho. Občas na zabití, ale věrný, můžu se na něj spolehnout, starostlivý a já se snažím aby byl šťastný. Můžu jen doporučit :kytka:

berďana
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 09.01.18 00:29

Brrr…býk :roll: zdař panbuh!
Ja takyyy :nevim:. Tvrdohlava jsem teda strašně. A žiju se štírem :nevim: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Janli
Kelišová 6244 příspěvků 09.01.18 01:45

Buďto si nech udělat pořádný horoskop nebo se vybodni na obecné specifikace. S manželem jsme oba berani a vlastně by jsme spolu neměli existovat. Ovšem podle profesionálního horoskopu jsme ideální pár. Navíc by bylo dobré toho člověka osobně poznat než ho budeš strkat do nějaké škatulky.

cecetka
Kelišová 7447 příspěvků 09.01.18 04:00

@agnes0405 To jsou kecy skatulkovat lidi podle znameni. Jsem beran, manzel a syn oba panna. No a myslim, ze si zijeme hezky, protoze se mame radi :mavam:

berďana
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 09.01.18 05:15
@cecetka píše:
@agnes0405 To jsou kecy skatulkovat lidi podle znameni.

Hele, oni se ty lidi ale i v tom znameni dost odlisuji. Mas u kazdeho znameni rozdily mezi zenami a mezi muzi a pak jsou ale i ty zeny treba ve znameni byka znovu dělený…atd.
Ja mam treba doma velice dobrou knihu, ktera opravdu sedi uzasně. Je ale strasne tlustá a rozepsana hodne dopodrobna. U nas ty popisy opravdu tedy sedi, jen musis davat pozor na to, abys nasla tu část, ve ktere dekádê je rozen ten clověk, ktereho hledáš. Opravdu zalezi na tom, jak kvalitni knihu máš.
A to jsem tomu driv nikdy neverila :nevim:

Borůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 09.01.18 05:53

S býkem partnerem bych asi nevydržela, jsem panna. Mám býka dceru a je strašně tvrdohlavá :roll: Jenže Tvůj přítel být tvrdohlavý nemusí, nemusí to na něho sedět. Asi to budeš muset vyzkoušet :lol: Osobně býky nemusím ani v rámci rodiny, všichni jsou tvrdohlaví a snaží se dosáhnout svých cílů za každou cenu, když poradí, tak to berou automaticky, že se jejich radama budu řídit, což ani omylem :lol:

berďana
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 09.01.18 05:58

@Borůvka1990
:think: Dávej si pozor co ríkaš :cert: :mrgreen:

Marek_04
Kecalka 189 příspěvků 09.01.18 06:48

Musel bych byt asi hodne prasteny pytlem pres hlavu abych hledal protejsek podle znameni, popr zjistoval jak k sobe jdou. ja ani nevim jake znameni je ma zena a to jsem s ni 15let.

Borůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 09.01.18 07:06
@berďana píše:
@Borůvka1990 :think: Dávej si pozor co ríkaš :cert: :mrgreen:

Hele já to řekla i jim přímo, takže proč bych nemohla tady :mrgreen:

agnes0405
Povídálka 33 příspěvků 09.01.18 07:09

@Borůvka1990 ja jsem hodnej býk ????????????ani ne tvrdohlava ale kdyz se pro něco rozhodnu jdu si za tim

berďana
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 09.01.18 07:12
@Borůvka1990 píše:
Hele já to řekla i jim přímo, takže proč bych nemohla tady :mrgreen:

Protože já jsem hodnej býk :cert:.
Občas teda alespon :think:. Trošku :,(. No tak maličko nooo :nevim:

agnes0405
Povídálka 33 příspěvků 09.01.18 07:14

@cecetka ja neskatulkuju lidi podle znamení jen mě to zajímalo…jsem před velkým rozhodnutím je to na dlouho… :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Hokejista, který randí s Kovandovou: Prý nezapře podobu se slavným hercem

Vyplatilo se počkat! Česká Miss World Lucie Kovandová (25) byla dlouho věrná... číst dále >

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >