Reklama

Vadí mi můj přítel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.18 22:23
Vadí mi můj přítel

Poslední dobou sem si uvědomila, že mi vadí můj přítel. Jsme spolu 8 let a pár měsíců. Nejak sem zjistila, že sem nejšťastnější, když zůstane dýl v práci nebo jde s klukama někam. Zkratka mi vadí jeho přítomnost. Nebavi a nezajímá mě co dělal, s kým byl. Nebavi mě to poslouchat.Jsem většinou myšlenkama mimo. Prijde domu a už sem na nervy, jdu umyt nadobi nebo jdu na WC s mobilem. Proste se snažím mu vyhnout. Samozrejme si toho všimnul. Ja nevím proč to tak je. Jestli je to tím, že se mi,,přejedl za ty roky".Jak není doma, je klid, neřeším kde se valí synovy hračky a další prkotiny.Jak slyším klíč v zámku, už sem na nervy, co zas bude přítel řešit. Zkratka jak je doma, mám po náladě a jen kmitam.Uz sem v kreci a nastvana. Rikam si, že už to došlo moc daleko.Na co být s někým, s kým nechci být a sem z něj na nervy. Jenze máme dítě a snažím se tedy ten vztah udržet, přesněji řečeno v něm setrvat.On se též nesnaží nějak se mi znova zalíbit. Pry mě miluje, ale já tomu nevěřím. Přijdu si jak v pasti a nevim co dělat. Nektere dny jsou fajn, ale většinou si říkám, proč zrovna já, musím být s někým, s kým být vlastně ani nechci. Nekdy si říkám, že by bylo fajn, kdyby ten vztah ukončil on.Ale zase, nechci aby syn mel pak 2,domovy, každý týden byl s jedním s rodičů. Je to těžké. Byt dá s dítětem taky nechci.Jsem z toho všeho unavena a nevim co delat. Doufala sem, že to nějak bude řešit partner, ale tomu asi nedochází jaký nás vztah poslední dobou je.Sexu se též vyhýbám co to jen jde. Pritom mi to chybí, ale s ním nechci proste. Zazil někdo tuto fázi vztahu? Dá se s tím ještě něco dělat? Anonym jelikož nejsem hrdá za to co cítím.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 08.01.18 22:28

Chudák chlap.

Phenomene 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.18 22:29

Jo zazil. V pozici toho chlapa. 2 deti, rozvod… zlomené srdce.

Moc velka parada. Doporucuji vsem.. :zed:

Jana525
Závislačka 4817 příspěvků 08.01.18 22:31

A co teda pritel porad resi? Co ti presne vadi? Lepsi nez utikat a borit vztah, je zacit to resit.

Šarlota4
Echt Kelišová 9726 příspěvků 08.01.18 22:34

Poradna?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.18 22:38

@Jana525 On řeší samé kraviny. Prijde většinou a už stresuje, že hračky jsou po bytě, že stůl není vyleštěný a podobně. Takze jak se má domu vracet, tak už kmitam, aby mi dal pokoj a tudíž sem otrávená, ještě než ho vidím. Pritom mu třeba poskladam prádlo a on má hromádku týden na židli v kuchyni.To nevadí, ale u mě řeší pořádek. Zalezi jakou má náladu. Jindy se zas rozčiluje, že uklízím sotva přijde domů. Furt vidí všude chyby. Malemu minule vysvětloval, jak má držet lžíci u obeda.Syn má 4roky.No keců měl kopec, mě chytl žaludek hned a už sem pak nejedla.Me prostě ty jeho řeči kolem všeho vytáčí. Hlavne že on u jídla srká. Ale druhým bude radit.Driv tak,,chytrý" nebyl.Ted se s ním nedá žít.

Šarlota4
Echt Kelišová 9726 příspěvků 08.01.18 22:39

:lol: :mrgreen: mas ponorku

marka123
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 08.01.18 22:39

Mate ponorku, vy zijete ve stereotypu, chlap to asi nevidi, ze nejste spokojena, chlapi jsou ve vztazich vetsinou spokojenejsi nez zeny a pak se divi a kdyz zena zacne palit mosty. Chlapi spoustu veci nevidi. A jelikoz problem citite vy, tak byste to mela zacit resit. V kazdem vztahu prijde cas od casu krize, resenim neni vse hned ukoncovat a hledat nove lepsi, i to nove lepsi se casem okouka a budete tam, kde jste byla.

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1054 příspěvků 08.01.18 22:40

Hm, nervy, ponorka - potřebuješ dovolenou… Nemám sice sklon k Itálii, ale manžel po jednom veselém příchodu, když se chlubil, jak se bavil, a navíc měl „nevhodné“ poznámky, dostal dveřma od koupelny. :roll: No, nejsem na to hrdá, ale ulevilo se mi a byl pak celý večer klid. Takže tě chápu. ;) Chce to si s ním promluvit o vlastních potřebách a začít chodit mezi lidi - co břišní tance? Už si je zkoušela? ;)

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1054 příspěvků 08.01.18 22:45
@Anonymní píše:
@Jana525 On řeší samé kraviny. Prijde většinou a už stresuje, že hračky jsou po bytě, že stůl není vyleštěný a podobně. Takze jak se má domu vracet, tak už kmitam, aby mi dal pokoj a tudíž sem otrávená, ještě než ho vidím. Pritom mu třeba poskladam prádlo a on má hromádku týden na židli v kuchyni.To nevadí, ale u mě řeší pořádek. Zalezi jakou má náladu. Jindy se zas rozčiluje, že uklízím sotva přijde domů. Furt vidí všude chyby. Malemu minule vysvětloval, jak má držet lžíci u obeda.Syn má 4roky.No keců měl kopec, mě chytl žaludek hned a už sem pak nejedla.Me prostě ty jeho řeči kolem všeho vytáčí. Hlavne že on u jídla srká. Ale druhým bude radit.Driv tak,,chytrý" nebyl.Ted se s ním nedá žít.

Jo a na kecy typu „málo vyleštěný“ podávám hadr a saponát - ať si to vyleští sám, když mu to tak nestačí ;). Ale jak jsem psala - ponorka, potřebuješ vypnout. ;)

Jana525
Závislačka 4817 příspěvků 08.01.18 22:45
@Anonymní píše:
@Jana525 On řeší samé kraviny. Prijde většinou a už stresuje, že hračky jsou po bytě, že stůl není vyleštěný a podobně. Takze jak se má domu vracet, tak už kmitam, aby mi dal pokoj a tudíž sem otrávená, ještě než ho vidím. Pritom mu třeba poskladam prádlo a on má hromádku týden na židli v kuchyni.To nevadí, ale u mě řeší pořádek. Zalezi jakou má náladu. Jindy se zas rozčiluje, že uklízím sotva přijde domů. Furt vidí všude chyby. Malemu minule vysvětloval, jak má držet lžíci u obeda.Syn má 4roky.No keců měl kopec, mě chytl žaludek hned a už sem pak nejedla.Me prostě ty jeho řeči kolem všeho vytáčí. Hlavne že on u jídla srká. Ale druhým bude radit.Driv tak,,chytrý" nebyl.Ted se s ním nedá žít.

Tak to se ti ani nedivim, to bych taky nedavala. Ve vztahu potrebuju klid a pohodu. Asi mu budes muset vysvetlit, ze nejsi maly fakan a ze poucovat muze leda tak sebe. A pokud chce neco menit, tak ma zacit hlavne u sebe, protoze ostatni ho stastnym neudelaji. Na to ma jen sam sebe. A ze az bude spokojeny sam se sebou, tak to pak bude moc predavat i lidem kolem sebe, misto toho, co dela ted.
Nez tohle poslouchat, to bych se radsi pokazde, kdyz prijde z prace nekam vyparila.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.18 22:47

Dneska po práci šel za kámošem. Prisel v 8,sklízel nádobí, u toho mlátil jak šílený, tak sem mu řekla, co tříska. Hned byl dotčeny, že mi pomahal.No chvilku mluvil o kámošovi, :mrgreen:,něco snědl a sel spát. No asi 30minut jsme byly spolu a už mě to deprimovalo. Koukala sem na něj a hlavou mi bezelo, jak my dva jsme se vůbec mohly dát dohromady, milovat se a ještě mít spolu dítě. Jenze to co sem na něm milovala, teď nesnáším +ty jeho řeči do toho.Ja sem věčně unavena z kolotoče práce, domácnost, péče o syna.Syn je často nemocný, takže to mi též nepřidá, je to vyčerpávající řešit furt kašel, zvracení, průjmy. Sem mu kolikrát říkala ať si to zkusí být jednou s ním doma.

89Luca
Kecalka 242 příspěvků 1 inzerát 08.01.18 22:53
@marka123 píše:
Mate ponorku, vy zijete ve stereotypu, chlap to asi nevidi, ze nejste spokojena, chlapi jsou ve vztazich vetsinou spokojenejsi nez zeny a pak se divi a kdyz zena zacne palit mosty. Chlapi spoustu veci nevidi. A jelikoz problem citite vy, tak byste to mela zacit resit. V kazdem vztahu prijde cas od casu krize, resenim neni vse hned ukoncovat a hledat nove lepsi, i to nove lepsi se casem okouka a budete tam, kde jste byla.

Presne tak…souhlasim! Radila bych vic komunikovat a spolecne najit zase stejnou rec. A nebo si udelat dovcu sama pro sebe-treba vikend. Kluky poslat pryc, a ty se venuj sama sobe! Obcas to potrebujem kazda, mit chvilku jen pro sebe.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.18 22:58

@Jana525 Kolikratu říkám, že není můj otec, aby mi rikál co a jak.mam dělat. Je únavné furt přemýšlet co a jak říct, aby se neurazil. Kolikrat mu řeknu, že je mi blbě, jen aby mě neobtěžoval svýma kecama. Snazim se být mimo domov, když už je on doma. Treba jdu po práci do školky a pak jsem k mojí máme. To zas má kecy, že malého neviděl. Pritom když mu malého privedu a jdu někam sama, tak má zas řeči, že se mu vyhýbám. Kdyz jsme spolu tak se buď pohadame a nebo se jeden z nás urází a nemluvíme spolu.

růžový achát
Závislačka 4241 příspěvků 08.01.18 23:00

Ahoj,, co přesně jsi na tom člověku milovala, když se zamyslíš pár let zpět?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovíněný Gregor pouštěl bomby: Líbí se mi, když před sebou páry prdí

Herec a hudebník Ondřej Gregor Brzobohatý (35) platí za uhlazeného... číst dále >

Britové zapomínají na problémy a šílí po Harrym a Meghan. Čím tak fascinují?

Celý svět přihlíží tomu, jak princ Harry (34) s Meghan Markle (37) cestují po... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >