Dokument Manželské etudy po 35 letech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

robinka
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 18 inzerátů 09.01.18 15:04
Manželské etudy po 35 letech

Ahoj, koukáte na Manželské etudy po 35 letech? Dojmy, postřehy? Včera jsem koukala na díl Ivana+Pavel, viděla jsem až poslední asi 1/3, přišlo mi to zajímavé, těším se na další páry.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Paralenka červená
Ukecaná baba ;) 1097 příspěvků 09.01.18 15:06

A nedávali to už?

g.sandova
Závislačka 3793 příspěvků 09.01.18 15:09

@robinka já to prosvihla! Příště snad budu dívat a napíšu

alisekR
Kelišová 5172 příspěvků 09.01.18 15:10
@robinka píše:
Ahoj, koukáte na Manželské etudy po 35 letech? Dojmy, postřehy? Včera jsem koukala na díl Ivana+Pavel, viděla jsem až poslední asi 1/3, přišlo mi to zajímavé, těším se na další páry.

Jdi na diskuzi Dokumenty Heleny Třeštíkové…tam už to jede, dnes to někdo založil. :palec:

Paralenka červená
Ukecaná baba ;) 1097 příspěvků 09.01.18 15:13

Takže to si asi pletu s těma po 20 letech :D

alisekR
Kelišová 5172 příspěvků 09.01.18 15:13

https://www.emimino.cz/…kove-128159/

Paralenka červená

http://www.ceskatelevize.cz/…vana-a-pavel

Paralenka červená

A @alisekR nebude předbíhat! :mrgreen:

alisekR
Kelišová 5172 příspěvků 09.01.18 15:14
@Paralenka červená píše:
Takže to si asi pletu s těma po 20 letech :D

Jděte na mnou přidanou diskuzi, pod tímto příspěvkem. Etudy mají pokračování, včera dávali postupně staré díly + nové posbírané příspěvky od roku 2010-2017 :palec:

alisekR
Kelišová 5172 příspěvků 09.01.18 15:15
@Paralenka červená píše:
A @alisekR nebude předbíhat! :mrgreen:

Já dala odkaz a diskuzi puso, ne na dokument :* :mrgreen:

Veveří
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 09.01.18 15:31

Divala jsem se na vsechny 3 etapy 1. dilu. A musim rict, ze me nakonec mrzelo, ze jim to nevyslo a jeste mi to pul noci vrtalo v hlave. Chybu jsem videla v tom, jak se oba mijeli ve svych zajmech, on milion zajmu, ona nezdrave upnuta na dceru a nic vic. Taky bylo zajimave videt, jak i dospele deti vykoleji rozvod rodicu. Bohuzel tech rozpadlych vztahu v Etudach bude asi hodne :,( Vase dojmy?

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18569 příspěvků 09.01.18 15:37

Právě to opakovali. Je to fascinující projekt.

robinka
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 18 inzerátů 09.01.18 15:48

Za mě dojmy rozporuplné, poměrně smutné. Je to časová paralela s manželským životem mých rodičů. Ty černobílé záběry mi připomínají dětství, takže trocha dětské nostalgie. 1. díl by byl na dlouhý rozbor, proč a jak a kdo za to vlastně může, ale nejsme soudci. Co mi vyznělo poměrně pozitivně je to, že oba život zdá se docela baví, nepřišli mi nijak zapšklí nebo nenávistní, prostě to berou tak, jak to je (i když jistě paní si to představovala jinak).

Conulka
Závislačka 3756 příspěvků 09.01.18 16:07

1. a 2. díl všech etud jsem viděla už kdysi a musím říct, že tihle působili nejstabilněji oproti ostatním párům, tak mě to docela překvapilo, jak dopadli…nevěru jsem nečekala…ale je fakt…že žena by asi měla svému muži imponovat ještě v něčem jiném než jen v tom jak vodí dceru na tréninky, zvlášť když má muže akčňáka a dcera už potom o to ani nestála
paní měla určitě hafo možností jak se zrealizovat, pán mi nepřišel jako někdo, kdo by ji nutl starat se výhradně o domácnost
ikdyž mě to na mateřský teď taky baví, tak ale určitě se chci vrátit do práce, protože to je moje noční můra, takhle dopadnout - v 50ti ji manžel kopne do pr..le a musí se začít starat, nikdo ji nezaměstná, protože nic neumí, to měla aspoň ještě mega štěstí, že si našla přítele, jinak by byla úplně v háji, tak musí snášet pokoru a bydlet v bytě s ex a ještě mu dělat uklízečku v práci :roll: :roll: :roll: uf silný kafe

Milis666
Kecalka 179 příspěvků 09.01.18 16:21

Koukám a koukala jsem i před lety, teď je to už po 35.letech a je fakt zajimavý, koukat jak se za ty léta všechno mění. Z těch starých dílů mi utkvěla v hlavě Marcela s tou se život fakt nemazal. Během natáčení jí za dost divných okolností zemřela dcera a co jsem tak koukala na ukázky, tak to nebyla poslední rána, která ji potkala. Třeštíková s ní natočila i samostatnej dokument,,Marcela" no bylo mi z toho smutno.
Jinak u etud se i nasměju, těším se na díl kde syn s taťkou závodí v autech a mamče se to samo nelíbí. No a oni machrujou jak jsou dobrý a že se nemůže nic stát a při dalším natáčení už je taťka celej zafačovanej včetně hlavy. Tak to jsem fakt řvala smíchy, no ještě že to dopadlo takhle. :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >