Reklama

Nenápadné naznačení, jaký chcete prsten

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vercumpajda
Stálice 70 příspěvků 11.01.18 06:01
Nenápadné naznačeni

Ahoj děvčata a chlapci, potřebovala by jsem poradit. Jak by ste tomu svému, naznačili nebo doslova ukázali jaký chcete prsten? Ale aby nejlépe nevěděl, že je to od vás.
Děkuji :P

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Reakce:

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1952 příspěvků 11.01.18 06:43

@Vercumpajda řekla bych to přímo. A ani to kolikrát chlapi nepochopí. :lol:

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1098 příspěvků 11.01.18 07:18

Rekla jsem, jakej bych si na nem prala kamen a jakej kov, a zapamatoval si to :lol:

Vercumpajda
Stálice 70 příspěvků 11.01.18 07:20

Když on podle mě netuší že to vím :D

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19600 příspěvků 11.01.18 07:42

A jak si to zjistila? Jestli ti to někdo vykecal, tak přes toho dotyčného (očividně k němu chlap šel na poradu :mrgreen: )
Jestli si našla něco v počítači, tak bych si pomohla kamarádem googlem, který myslím vybírá pak podobné reklamy jako zboží, na jaké koukáš, ne? Tak koukej po tom, co se ti líbí a ono mu to začne vyskakovat taky? :think: :mrgreen:

Paola21
Závislačka 3480 příspěvků 11.01.18 07:43
@Vercumpajda píše:
Ahoj děvčata a chlapci, potřebovala by jsem poradit. Jak by ste tomu svému, naznačili nebo doslova ukázali jaký chcete prsten? Ale aby nejlépe nevěděl, že je to od vás.
Děkuji :P

Naznačovat nemá cenu, to by ani chlap nezaregistroval. Asi bych to zaonačila, že moje kamarádka XYZ dostala od toho svého prsten a že je krásný a popsala bych mu ho nebo ukázala na googlu obrázek rovnou (toho svého vysněného samozřejmě) a že ten by se mi taky líbil… Ale šance, že to pochopí, že ti ho má koupit je taky mizivá :lol:

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19600 příspěvků 11.01.18 07:45

@Paola21 :lol: :lol: :lol:
tak záleží, třeba ten její bude výrazně vnímavý :lol:

Vercumpajda
Stálice 70 příspěvků 11.01.18 07:45

@Mar__tanka1983 přes počítač právě :D ale právě bych to potřebovala udělat co nejdřív a hlavně nenápadně

Vercumpajda
Stálice 70 příspěvků 11.01.18 07:46

@Paola21 to jo ale on netuší že něco vím

Vercumpajda
Stálice 70 příspěvků 11.01.18 07:48

Ještě mě napadlo jakože by moje kamarádka mu ten prsten poslala :nevim:

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19600 příspěvků 11.01.18 07:50

@Vercumpajda a bojíš se hodně, že vybere nějakou hrůzu?? :D Tak snad aspoň typově by měl vědět, jestli máš radši zdobné nebo jednoduché nebo tak, ne?
A to, co jsi zjistila, tak kouká po něčem normálním?
Jako nenápadně, to je prostě komplikované, nenápadného si nevšimne, nápadné by mu mohlo docvaknout.

Vercumpajda
Stálice 70 příspěvků 11.01.18 07:51

@Mar__tanka1983 jo právě že koukal po strašných :(

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19600 příspěvků 11.01.18 07:51
@Vercumpajda píše:
Ještě mě napadlo jakože by moje kamarádka mu ten prsten poslala :nevim:

a ona to může „vědět“? Pokud jo, tak ideální stav. Pokud to ale vědět nemá, jak obhájí, že mu posílá návrh na prstýnek?

Vercumpajda
Stálice 70 příspěvků 11.01.18 07:53

@Mar__tanka1983 nemůže :D a nebo mu pošlu email jako anonym :lol: :lol: :lol:

Levandulina
Kelišová 5417 příspěvků 9 inzerátů 11.01.18 07:54

Já bych mu řekla, že kdyby náhodou někdy mi v budoucnu chtěl koupit prsten, tak jsem se zamilovaná do tohoto. A přímo mu ho ukázat. A pak můžeš přidat historku tady s emimino, o darované prstenu (Třeba k Vánocům) :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >