Už manželovi nic nevěřím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.18 10:59
Už manželovi nic nevěřím

Podobných diskusí už tu bylo asi několik. Vlezla sem párkrát manželoví do mobilu (vím, že se to nedělaá) choval se proste divně a hrozně si hlídal telefon, chodil sním i na záchod a do sklepa, i vynést odpadky a pod. No nestačila sem se divim, co sem v tom našla. Pár fotek prsou a „spodků“ sem tam nějaká flirtovací debata ale fyzicky k ničemu nikdy nedoslo. I tak sme mu řekla, že konec ale on prostě odmítá odejít a chce ve vztahu setrvat.
V posledním půl roce se celkem snaží, k malé se chová dobře, i když na mobilu je pořád a ve mě prostě pořád hlodá červíček „co když se mě zas dělá blbku“. Sem tam prohodí, že nějaká ženská v práci po něm jede a že mu píše ale většinou mi to řiká. Nevim jak se v těhle chvílích chovat, ale začíná mi být celá situace už dst nepříjemná. Od té doby mu rpostě nevěřím a už asi nikdy nebudu. Chtěla bych druhé dítě protože malé už sou 4 roky a nechci aby byla sama a cítím, že mi ujíždí vlak, ale s tímhle člověkem, už asi ale další dítě nechci a tak se motám v situaci, která nevyhovuje mě ale jen jemu. Jen tak sem prohodila, že chci druhé dítě a on že nechce. Prostě nevím a začínám z toho být zralá na psychologa

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

iiiv
Extra třída :D 10796 příspěvků 11.01.18 11:05

S ním bych na druhé dítě zapomněla, pak by si akorát zůstala s dvěma dětmi sama :( Myslím, že si manžel pořád s někým minimálně vypisuje. :(

Uživatel je onlineMalaga
Generální žvanilka 23732 příspěvků 11.01.18 11:09

Já teda nechápu, co chlap sleduje tím, že manželce řekne, že nějaká ženská v práci po něm jede? a že mu vypisuje…to jako rozdává číslo na potkání?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.18 11:11

@Malaga po facebooku mu pise. I když je asi o 15 let starší, orzvedena s dvema detma

Amys
Generální žvanilka 20664 příspěvků 11.01.18 11:12

Já si myslím, že není co řešit. Další dítě bych si pořídila už s někým jiným. On evidentně nemá zájem, ale zároveň mu tohle vyhovuje - má servis se vším všudy, tak co by někam odcházel. Takže asi je to na tobě. Je na čase se osamostatnit, tak s chutí do toho. Takhle se budeš do konce života jen trápit.

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 11.01.18 11:18
@Anonymní píše:
Podobných diskusí už tu bylo asi několik. Vlezla sem párkrát manželoví do mobilu (vím, že se to nedělaá) choval se proste divně a hrozně si hlídal telefon, chodil sním i na záchod a do sklepa, i vynést odpadky a pod. No nestačila sem se divim, co sem v tom našla. Pár fotek prsou a „spodků“ sem tam nějaká flirtovací debata ale fyzicky k ničemu nikdy nedoslo. I tak sme mu řekla, že konec ale on prostě odmítá odejít a chce ve vztahu setrvat.
V posledním půl roce se celkem snaží, k malé se chová dobře, i když na mobilu je pořád a ve mě prostě pořád hlodá červíček „co když se mě zas dělá blbku“. Sem tam prohodí, že nějaká ženská v práci po něm jede a že mu píše ale většinou mi to řiká. Nevim jak se v těhle chvílích chovat, ale začíná mi být celá situace už dst nepříjemná. Od té doby mu rpostě nevěřím a už asi nikdy nebudu. Chtěla bych druhé dítě protože malé už sou 4 roky a nechci aby byla sama a cítím, že mi ujíždí vlak, ale s tímhle člověkem, už asi ale další dítě nechci a tak se motám v situaci, která nevyhovuje mě ale jen jemu. Jen tak sem prohodila, že chci druhé dítě a on že nechce. Prostě nevím a začínám z toho být zralá na psychologa

To víš jak, že k fyzičnu nedošlo? Proč jsi před ním říkala, že chceš druhé dítě když ho nechceš s ním? Hlavně si s takovým druhé dítě nedělej…

warita
Kelišová 7146 příspěvků 11.01.18 11:19
@Malaga píše:
Já teda nechápu, co chlap sleduje tím, že manželce řekne, že nějaká ženská v práci po něm jede? a že mu vypisuje…to jako rozdává číslo na potkání?

ja tohle zazila v minulych partnerstvych nekolikrat. Muze to mit ruzne pozadi:

1. nizke sebevedomi, ktere si zvysuje tim, ze se stale ujistuje o tom, jak moc ho zeny chteji.

2. rika to partnerce schvalne, aby i ona videla, jaky je borec

3. rika to schvalne, protoze ho bavi ublizovat.

abcd32
Kecalka 345 příspěvků 11.01.18 11:21

Tak si zkus najít někoho jiného… druhé dítě nechce, lumpačí, evidentně to s ním nikam nevede…

Borůvka1990
Kelišová 5372 příspěvků 11.01.18 11:40

Ahoj, no je to situace naprd. Pokud šlo jen o fotky a nechtěl se sejít osobně, resp. jsi nic nenašla, tak bych to asi neřešila ;) Chlapi občas chodí někam na čumendu, tedy na netu (pečko a tak), jasně že to tají, nechlubí se s tím. Ale jako důvod k rozvodu bych to neviděla ;) Ale jestli se s někým domlouval na schůzce, tak to je jiná. Třeba si jen honí ego, že se líbí, to dělaj i některý ženský ;)

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1575 příspěvků 11.01.18 11:41

Pokud ho máš ještě ráda, šla bych do poradny. I S ním. Dala tomu šanci. Objektivní pohled a rady někoho zvenku by vám mohly pomoci. Jak na to, abys mu mohla věřit a on by měl vědět, jak se chovat, abys mu věřit mohla.

Nikody
Kecalka 181 příspěvků 1 inzerát 11.01.18 11:44
@Anonymní píše:
Chtěla bych druhé dítě protože malé už sou 4 roky a nechci aby byla sama a cítím, že mi ujíždí vlak, ale s tímhle člověkem, už asi ale další dítě nechci a tak se motám v situaci, která nevyhovuje mě ale jen jemu!!! Jen tak sem prohodila, že chci druhé dítě a on že nechce. Prostě nevím a začínám z toho být zralá na psychologa

Bože, napíšeš ve větě první, že s ním další dítě nechceš! A hned v druhé, žes mu řekla, že dítě chceš a jsi překvapená, že on ne.

Kdo chce kam… to je neuvěřitelný fakt

Borůvka1990
Kelišová 5372 příspěvků 11.01.18 11:47
@Nikody píše:
Bože, napíšeš ve větě první, že s ním další dítě nechceš! A hned v druhé, žes mu řekla, že dítě chceš a jsi překvapená, že on ne.Kdo chce kam… to je neuvěřitelný fakt

Třeba to jen prohodila aby zjistila jeho reakci :nevim: Aspoň tak jsem to pochopila ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.18 11:50

@Borůvka1990
přesně tak, já myslela že to z toho je pochopitelné. Když na začátku píšu, že s nim dítě nechci tak ze nechci. Zajímalo mě, jak to vidí on. Jasně že kdyby řekl že nao že do toho nejdu!

Borůvka1990
Kelišová 5372 příspěvků 11.01.18 11:53
@Anonymní píše:
@Borůvka1990
přesně tak, já myslela že to z toho je pochopitelné. Když na začátku píšu, že s nim dítě nechci tak ze nechci. Zajímalo mě, jak to vidí on. Jasně že kdyby řekl že nao že do toho nejdu!

Jj, já to pochopila. :hug: Jen Ti neporadím, musíte o tom mluvit ;)

lapagerie
Kecalka 457 příspěvků 11.01.18 11:53
@Borůvka1990 píše:
Ahoj, no je to situace naprd. Pokud šlo jen o fotky a nechtěl se sejít osobně, resp. jsi nic nenašla, tak bych to asi neřešila ;) Chlapi občas chodí někam na čumendu, tedy na netu (pečko a tak), jasně že to tají, nechlubí se s tím. Ale jako důvod k rozvodu bych to neviděla ;) Ale jestli se s někým domlouval na schůzce, tak to je jiná. Třeba si jen honí ego, že se líbí, to dělaj i některý ženský ;)

Jenže třeba pro mě by bylo něco jinýho čučet na „anonymní“ péčko nebo někde si na seznamkách s konkrétními dámami vyměňovat fotky přirození. Od toho už je blízko k fyzičnu. Myslím.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Mladý fotbalista z Vrchlabí se po zápase oběsil. Bylo to kvůli nešťastné lásce?

Další fotbalista si vzal život. V noci z pátku na sobotu spáchal sebevraždu... číst dále >

Kanada o Šafářové věděla, já byla slepá! Vondráčková reaguje na prohlášení Plekance

Tomáš Plekanec (35) dnes veřejně potvrdil začínající vztah s Lucií Šafářovou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách má vítěze druhého kola

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama