Manželka přehání nebo ne ?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
28.11.21 13:05

Manželka přehání nebo ne ?

Zdravím, manželka se v poslední době urazí kvůli každý blbosti a vydrží jí to do tý doby než se já pokaždý omluvím.
Je neděle a já si řekl, že si zahraju na počítači. Ještě před tím jsem šel nakoupit a pak se psema je vyvenčit. Poté jsem manželce udělal snídani do postele s teplým čajem a šel si tedy zahrát. Hrál jsem asi hodinu a manželka chtěla začít dělat oběd tak jsem jí pomohl a když bylo hotovo šel jsem si ještě zahrát jednu hru. Ona za mnou ale přišla s tim, že sedím u počítače celý den a že nedělám nic jinýho. Já jsem řekl ať mi dá teda chvilku a že jí pomohu s čím bude chtít. Natož mi začala mačkat na klávesnici a myš a kvůli ní jsem umřel a musel to dělat celý znova. Vysvětloval jsem jí jasně ať to nedělá, že to bude trvat kvůli tomu déle. Ona si šla lehnout k TV a když jsem prohrál s pocitem, že to mohla být výhra řekl jsem naštvaně ale tiše : Fakt skvělý! Samozřejmě se mě zeptala co se stalo, tak jsem jí řekl, že jsem to mohl vyhrát a mít to už dohraný ale že kvůli ní to trvalo déle a já prohrál a to úplně zbytečně. No co se nestalo, začala s tím, že už nebude nic říkat a dělat a že dneska nikam se mnou nejde a ať všechno teda zruším a taky, že nebude jíst oběd a že ho dá psům. Tohle dělá v poslední době pořád teoreticky mě pošle chytře do háje, dělá uraženou a dokud se neomluvim za něco za co jsem vůbec nemohl tak se prostě nebaví a jsem jí ukradenej. Kdo je teda ten špatnej? Jsem to opravdu já?

Příspěvek upraven 28.11.21 v 13:14

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1662
28.11.21 13:10

Chováte se oba jako nedospělí a nevyzrálí jedinci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28741
28.11.21 13:14

Oba jste jak deti :roll: fakt se někdo musí hádat kvůli blbine v počítači?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1511
28.11.21 13:18
@Anonymní píše:
Zdravím, manželka se v poslední době urazí kvůli každý blbosti a vydrží jí to do tý doby než se já pokaždý omluvím.
Je neděle a já si řekl, že si zahraju na počítači. Ještě před tím jsem šel nakoupit a pak se psema je vyvenčit. Poté jsem manželce udělal snídani do postele s teplým čajem a šel si tedy zahrát. Hrál jsem asi hodinu a manželka chtěla začít dělat oběd tak jsem jí pomohl a když bylo hotovo šel jsem si ještě zahrát jednu hru. Ona za mnou ale přišla s tim, že sedím u počítače celý den a že nedělám nic jinýho. Já jsem řekl ať mi dá teda chvilku a že jí pomohu s čím bude chtít. Natož mi začala mačkat na klávesnici a myš a kvůli ní jsem umřel a musel to dělat celý znova. Vysvětloval jsem jí jasně ať to nedělá, že to bude trvat kvůli tomu déle. Ona si šla lehnout k TV a když jsem prohrál s pocitem, že to mohla být výhra řekl jsem naštvaně ale tiše : Fakt skvělý! Samozřejmě se mě zeptala co se stalo, tak jsem jí řekl, že jsem to mohl vyhrát a mít to už dohraný ale že kvůli ní to trvalo déle a já prohrál a to úplně zbytečně. No co se nestalo, začala s tím, že už nebude nic říkat a dělat a že dneska nikam se mnou nejde a ať všechno teda zruším a taky, že nebude jíst oběd a že ho dá psům. Tohle dělá v poslední době pořád teoreticky mě pošle chytře do háje, dělá uraženou a dokud se neomluvim za něco za co jsem vůbec nemohl tak se prostě nebaví a jsem jí ukradenej. Kdo je teda ten špatnej? Jsem to opravdu já?Příspěvek upraven 28.11.21 v 13:14

Dobre se doplnujete :P

Ty doma vsechno oddres a ona te ochrani pred zavislosti na hrach :mrgreen:

Co si muzes prat vic? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.11.21 13:24

Vadí jí tvoje hraní. V jakékoli podobě a čase. Myslím že jí vadí přesně tento typ tvého koníčku. Že dospělý muž sedí u PC a hraje hry. Takže buď přestaneš hrát nebo si budeš muset hledat novou ženu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3423
28.11.21 13:24

To mi přijde jako kdyby psal kluk o svý mámě. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.11.21 13:25

Zkus zapřemýšlet, jestli ta její nasranost nesouvisí nějak pokaždé s tím hraním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
158
28.11.21 13:26

Za me PC hry hraji jen deti…
Kazdy muz, ktery se bavi hrani her me irituje… Je to detinske. Pro me nic nerikajici nejhloupejsi zabijeni casu v nejake virtualni realite…

Pokud doma vse udelas a hned bezis na PC jak nejaky zavislak a dokazes se hadat kvuli zabite „nerealne“ postavicce… tak sis odpovedel sam, jak je to ubohe a absurdní… Zenska ti to hned nemusela pokazit, ale asi se ti to stejne neda vysvetlit.. pomyj radeji okna..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
225
28.11.21 13:29

Kdyby všude, kde píšeš „moje manželka“ bylo „moje máma“ nějak by to dávalo větší smysl… I tvoje fňukání, že jsi kvůli ní umřel a musíš hrát déle i to, že si ona dovolí sahat na tvůj počítač a trucovat, když není po jejím a ty neposlechneš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32722
28.11.21 13:31
@Anonymní píše:
Je neděle a já si řekl, že si zahraju na počítači. Ještě před tím jsem šel nakoupit a pak se psema je vyvenčit. Poté jsem manželce udělal snídani do postele s teplým čajem a šel si tedy zahrát. Hrál jsem asi hodinu a manželka chtěla začít dělat oběd tak jsem jí pomohl a když bylo hotovo šel jsem si ještě zahrát jednu hru. Ona za mnou ale přišla s tim, že sedím u počítače celý den a že nedělám nic jinýho. Já jsem řekl ať mi dá teda chvilku a že jí pomohu s čím bude chtít. Natož mi začala mačkat na klávesnici a myš a kvůli ní jsem umřel a musel to dělat celý znova. Vysvětloval jsem jí jasně ať to nedělá, že to bude trvat kvůli tomu déle. Ona si šla lehnout k TV a když jsem prohrál s pocitem, že to mohla být výhra řekl jsem naštvaně ale tiše : Fakt skvělý! Samozřejmě se mě zeptala co se stalo, tak jsem jí řekl, že jsem to mohl vyhrát a mít to už dohraný ale že kvůli ní to trvalo déle a já prohrál a to úplně zbytečně. No co se nestalo, začala s tím, že už nebude nic říkat a dělat a že dneska nikam se mnou nejde a ať všechno teda zruším a taky, že nebude jíst oběd a že ho dá psům. Tohle dělá v poslední době pořád teoreticky mě pošle chytře do háje, dělá uraženou a dokud se neomluvim za něco za co jsem vůbec nemohl tak se prostě nebaví a jsem jí ukradenej. Kdo je teda ten špatnej? Jsem to opravdu já?
kolik ti je? jestli mezi 8 - 17 lety, tak je špatná manželka? lze to - ženit se na základce?
pokud je ti víc, tak ano jsi špatný a závislý na PC hrách
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12231
28.11.21 13:34

No, částečně tvou ženu chápu. Mám doma ten samý Exemplář. Manžel udělá, co je potřeba nebo o co ho požádáme, ale jinak většinu času tráví hraním různých her. A osobně bych vyletěla z kůže, když ho o něco požádám, volám k obědu a nebo máme někam jet, vše je připravené a my musíme čekat, než on dokončí svůj útok :pocitac: navíc mi vadí, že pokud si má vybrat, raději leží doma u her.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.11.21 13:36

Ahoj!
Téma zaujalo, dovolím si přihodit svůj názor do mlýnku.
Jsem hráč(ka). Nic extra, prostě jen velký fanda Bioware - franšízy Dragon Age a Mass Effect. Manžel si mě bral s tím, že toto je zkrátka můj koníček (mezi jinými zájmy a koníčky), prostě taková jsem a nezměním se. Před svatbou jsem mu to tuším i 3× opakovala, že s tím musí počítat. Jsme spolu 6 let, manželé 5 let, téma přišlo na přetřes jen jednou krátce po svatbě, kdy drahý měl dojem „že u toho moc sedím“. Proběhla krátka debata, já seznala, že má docela pravdu, PC time jsem trochu omezila a dala přednost kvalitnímu partnerskému času a jiným koníčkům. Tečka.
U tebe je situace zdá se velmi odlišná, i když v jádru podobná. Máš koníček a jsi hráč. O partnerku, smečku, chod domácnosti se staráš nadstandardně, dalo by se říci. Pokud to, cos popsal, neděláš 1× do roka. :)
Takže co z toho plyne: Věděla manželka, že si bere hráče? Že je to tvůj koníček? Protože pokud ano, pak jsou její nynější námitky liché a víceméně trapné. Věděla, do čeho jde. Navíc není to tak, že bys seděl u pc se sluchátky na hlavě 24×7. Tento argument bych použila, až si ji posadíš na gauč a sdělíš jí, že nejsi šťastný. Pokud nevěděla a hraješ třeba jen poslední rok, pak je namístě vézt konverzaci citlivěji s tím, že tě PC time těší, hry ti přinášejí požitek, a že přeci svůj čas dělíš mezi domácnost, manželku a koníček nějakým smysluplným způsobem.

Poznámka pod čarou - jaké koníčky má tvá drahá polovička? Protože lidé, kteří koníčky mají (a je jedno, zda kutí, malují, chovají koně nebo vyrábí šperky) nemají tendence vysírat jiné lidi, když se věnují svým vlastním koníčkům. Čili… má tvá žena vůbec nějaký koníček? Nebo jejím koníčkem je nakládat ti veškerou práci s chodem domácnosti na hrb a ještě tě vysírat, když chceš mít nějaký „me time“? ;) Neznám ji, ale ty ano. Třeba ti tento post pomohl.

Druhá poznámka pod čarou - nabízí třeba manželka alternativu k trávení času, který strávíš hraním? Nebo se chce jen válet na gauči u TV a žmoulat ti ručku? Pokud totiž nenabízí alternativu, nicméně vysírá, pak se opravdu kloním k tomu, že máš doma blbku a je nutné změnit její nastavení.

A poslendí douška: Každý má právo na svůj vlastní čas a své vlastní koníčky. I v manželství. Možná dokonce… zejména v manželství. A protějšek nemá právo mu toto právo upírat, znechucovat mu to a podobně. Howgh.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14539
28.11.21 13:37
@Anonymní píše:
Je neděle a já si řekl, že si zahraju na počítači. Ještě před tím jsem šel nakoupit a pak se psema je vyvenčit. Poté jsem manželce udělal snídani do postele s teplým čajem a šel si tedy zahrát. Hrál jsem asi hodinu a manželka chtěla začít dělat oběd tak jsem jí pomohl a když bylo hotovo šel jsem si ještě zahrát jednu hru. Ona za mnou ale přišla s tim, že sedím u počítače celý den a že nedělám nic jinýho. Já jsem řekl ať mi dá teda chvilku a že jí pomohu s čím bude chtít. Natož mi začala mačkat na klávesnici a myša kvůli ní jsem umřel a musel to dělat celý znova. Vysvětloval jsem jí jasně ať to nedělá, že to bude trvat kvůli tomu déle. Ona si šla lehnout k TV a když jsem prohrál s pocitem, že to mohla být výhra řekl jsem naštvaně ale tiše : Fakt skvělý! Samozřejmě se mě zeptala co se stalo, tak jsem jí řekl, že jsem to mohl vyhrát a mít to už dohraný ale že kvůli ní to trvalo déle a já prohrál a to úplně zbytečně. No co se nestalo, začala s tím, že už nebude nic říkat a dělat a že dneska nikam se mnou nejde a ať všechno teda zruším a taky, že nebude jíst oběd a že ho dá psům. Tohle dělá v poslední době pořád teoreticky mě pošle chytře do háje, dělá uraženou a dokud se neomluvim za něco za co jsem vůbec nemohl tak se prostě nebaví a jsem jí ukradenej. Kdo je teda ten špatnej? Jsem to opravdu já?Příspěvek upraven 28.11.21 v 13:14

Tvoje žena se chová jako tvoje máma. Je úplně fuk, co si na pc dělal, ale tohle mi někdo udělat, tak se fakt neznám. A ještě se madam urazí jo? Příště místo snídaně do postele, jí vykopni na nákup a rovnou může vzít vyvenčit hafany.
JNesnáším urážení se, kvůli kravině, dělání naschválů a vyhazování jídla. To byla taková vždycky, nebo jí hrabe tedˇ?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
330
28.11.21 13:37

A ty jsi chlap nebo dítě, ze hrajes jeste pocitacove hry?
A pokud chlap, tak asi z mesta, kde se velice nudis ze? A manzelka se asi taky sem tam nudi, ale ty se bavis jak male decko, popripade pubertak na PC a ji nechas samotnou u telky „at se zabavi“ misto toho, abys ji vzal na navstevu k rodicum zasel s ni na prochazku nebo taaak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1467
28.11.21 13:38

Nechapu, ze nereknes doma, ze jdes na tenis apod. a nejdes si v klidu zahrat do gameroomu. Zena neuvidi tve hrani, takze ji to nebude iritovat a ty zbytecne neumres :) Jo, neco to stoji, ale to kazdy konicek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat