Vrati se mi?

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
28.11.21 12:40

Vrati se mi?

Dobrý den, ráda bych si vyslechla vaše názory. Rok jsem byla s přítelem. Byl to nádherný vztah bez hádek. Před cca 3 týdny se začal chovat divne a pak mi řekl, že už to neciti a ze se chce rozejít. Sbalila jsem si tedy všechny věci a čekala na odvoz. Mezitím se vrátil domů a začal brečet, ze to tak nemyslel a ze to byla chyba. Všechny věci jsem tedy vybalila a vše bylo v pohodě, vlastně ještě krásnější. Řekl mi, co mu vadilo atd. Dva týdny na to jsem odjela s mámou na dovolenou a opět mi napsal, že ma ty obavy zpět. A je konec. Vlastně mi ani nic neřekl. Jen ze uz ve vztahu nevidí smysl. Jsem napůl odstěhovana, jiz ho nekontaktuju, jen ohledně věci atd..jsem ale úplně vyřízena, za týden mám 5 kilo dole, jen brecim a spím. Snažím se neupinat na myšlenku, že by se ještě vrátil. Ani bych to nemela chtít, ale nepřeji si nic jiného. Stala se vám někdy podobná situace? Ozval se a litoval? Vzaly jste ho případně zpět? Předem děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11649
28.11.21 12:46

Opravdu chceš hysterického týpka, který se s tebou bude co dva tři týdny rozcházet? Budeš v pohodě? Dá se s někým takovým budovat cokoliv v horizontu delším než tři týdny? A co když mu opět mr.dne v kouli, až budete mít děti?
Takže ne. Ať si (nebo se) klidně lituje, ale někde jinde a s někým jiným.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.11.21 12:48

@ontarova.stara ahoj, no, my měli opravdu ukázkový stav, za rok asi jen jedna hádka, nikdy mi nic špatného neřekl a ja jemu taky ne. Ale jednoduché to se mnou taky není. Vadilo mi, ze v 28 nemam řidičák a ze jsem po nasazení antikoncepce a antidepresiv přibrala 6 kilo. Jinak o ničem nevím. Prostě mě uz nemiluje. Jen by mě zajímalo, jestli je nějaká šance, že mu to dojde a bude litovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2214
28.11.21 12:48
@denisa.denisa11 píše:
Dobrý den, ráda bych si vyslechla vaše názory. Rok jsem byla s přítelem. Byl to nádherný vztah bez hádek. Před cca 3 týdny se začal chovat divne a pak mi řekl, že už to neciti a ze se chce rozejít. Sbalila jsem si tedy všechny věci a čekala na odvoz. Mezitím se vrátil domů a začal brečet, ze to tak nemyslel a ze to byla chyba. Všechny věci jsem tedy vybalila a vše bylo v pohodě, vlastně ještě krásnější. Řekl mi, co mu vadilo atd.Dva týdny na to jsem odjela s mámou na dovolenou a opět mi napsal, že ma ty obavy zpět. A je konec. Vlastně mi ani nic neřekl. Jen ze uz ve vztahu nevidí smysl. Jsem napůl odstěhovana, jiz ho nekontaktuju, jen ohledně věci atd..jsem ale úplně vyřízena, za týden mám 5 kilo dole, jen brecim a spím. Snažím se neupinat na myšlenku, že by se ještě vrátil. Ani bych to nemela chtít, ale nepřeji si nic jiného. Stala se vám někdy podobná situace? Ozval se a litoval? Vzaly jste ho případně zpět? Předem děkuji

Nejspíš jeho nový objev napřed dělala cavyky, ale už je ruka v rukávě. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
20283
28.11.21 12:49

No modli se ať se nevrací, protože jaksi bys podobná dramata měla na talíři furt.

Je to někdo, kdo evidentně neumí řešit problémy jinak než útěkem bez ohledu na toho druhého. To fakt není člověk pro život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.11.21 12:49

Hledali jsme i dům a vybral nám psa a to i v době, kdy vzal zpět ten první rozchod. On je hrozně aktivní, jakmile něco nestihen udělat, je z toho v depce a asi ma pocit, ze ho brzdim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28199
28.11.21 12:50

A takhle to chceš dělat pokaždý, když pánovi hrabne? Jestli to přišlo z ničeho nic, nemá spíš jinou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.11.21 12:50

Jinou slečnu nema, to vím jistě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28199
28.11.21 12:51
@denisa.denisa11 píše:
Hledali jsme i dům a vybral nám psa a to i v době, kdy vzal zpět ten první rozchod. On je hrozně aktivní, jakmile něco nestihen udělat, je z toho v depce a asi ma pocit, ze ho brzdim

Trošku impulzivní, co? To není chlap pro život. Jeden den vybírá barák a psa a druhý se rozejde. Když pak budeš těhotná, bude tě ob týden deptat, že to dítě chce nebo nechce. :roll:

Příspěvek upraven 28.11.21 v 12:52

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.11.21 12:51

Jisty není nic, ale on hodně pracuje, s chlapama. Sociální sítě nema a byli jsme spolu každý den..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
876
28.11.21 12:52

Ani nechtěj aby se vrátil. Bolest z rozchodu přebolí a uvidíš s odstupem času, že se choval jako hysterický de. ílek. Na smích.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.11.21 12:52

Dva týdny předtím jsme byli u rodiny a tam i řekl, že si me chce vzít

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
372
28.11.21 12:53
@denisa.denisa11 píše:
Jinou slečnu nema, to vím jistě.

Mít tak korunu za každé takové prohlášení, které se později musí revidovat, mám solidní pasivní příjem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
20283
28.11.21 12:54
@denisa.denisa11 píše:
@ontarova.stara ahoj, no, my měli opravdu ukázkový stav, za rok asi jen jedna hádka, nikdy mi nic špatného neřekl a ja jemu taky ne. Ale jednoduché to se mnou taky není. Vadilo mi, ze v 28 nemam řidičák a ze jsem po nasazení antikoncepce a antidepresiv přibrala 6 kilo. Jinak o ničem nevím. Prostě mě uz nemiluje. Jen by mě zajímalo, jestli je nějaká šance, že mu to dojde a bude litovat.

WTF?

Ono teda vždycky když sem někdo napíše že měl dokonalý vztah tak dříve či později vyplave nějaký průsšvih, ale to co popisuješ zní jako dost nechutný manipulátor dokonale používající gaslighting, který si vzala za svůj tak důkladně že tě ani nenapadne že špatný je skutečně ten on.

Běžní lidé neukončujá dlouhodobý vztah tím, že prostě řeknou konec a nazdar, žádná debata nebude, vypadni. (natož aby to opakovali s hysterickými scénami návratu a dalšího rozchodu.)

Obávám se že v tom co mezi sebou máte je opravdu velká hromada toxických věcí, které si odmítáš přiznat.

Příspěvek upraven 28.11.21 v 12:55

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.11.21 12:54

Je to samozřejmě časté, ale ne vždy to tak musí být, muzi přece nedochází vždy kvůli jiné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat