Reklama

Manželství na rozcestí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.18 12:40
Manželství na rozcestí

Ahoj,

rozhodla jsem se Vám sem napsat ještě předtím, než půjdu do blázince nebo pro nějaké dobré tablety, protože jinak už to asi nevidím!
Nevím ani kde začít, jsem mladá máma dvou dětí, jedné školní, jedna batole.
S manželem to letos bude osmý rok spolu, dva roky manželé letos.
Neumím ani napsat či říct, zda byl takový od začátku, ale asi jo, jen já hloupá to neviděla, nebo možná vidět nechtěla. Žijeme ve velkém bytě, máme pěkné auto, na venek by si každý řekl, že musíme být spokojený, štastný.
Nebudu asi ani psát co bylo posledních xlet, ale relativně to šlo, to by jsme tu byli do večera. Od svatby taky nějakou dobu dobré, ale ted.?
Manžel je přes týden v práci, doma víkendy. Respektive: pátek příjezd, nají se, umeje se, dá věci na vyprání, usedá k PC nebo na gauč, kde se dívá na PC na hry.! Čeká než bude večer, usedá k PC, nandavá sluchátka, vypíná v půlnoci či po půlnoci a jde spát. Sobota celý den totéž. Neděle si balí, nákup, nervni, že jede do práce, hledá na mapách kam jede. Toť vše.
Už to takhle trvá neuvěřitelně dlouho, tolik víkendů. My chodíme ven, jezdíme na výlety, s kamarádkami a jejich dětmi, na kafe k přátelům - co byli dřív jeho přátele, ale již o nikoho nemá zájem.
Kdykoli má někam jet z bytu - znuděný, zpruzený, buď je moc zima, nebo je moc horko. :-), pokaždý nějaký problém..
K dětem se víceménně chová hezky, občas se zasnaží, věnuje se jim, ale převážně je unavený, a mají si jít hrát do pokojíčku.

Možná se to někomu bude zdát divné nebo hnusné takto uvažovat, ale jako máma s dětmi se s ním máme dobře, finančně se stará dobře, ale to je vše, nic víc.
Finance jsou důležité to ano, ale já jako ženská jsem vyhořela.? Jsem jen pradlena, kuchařka, matka, nic víc. Nejsem pro něj atraktivní, nepřitahuji ho, nebo možná i kdyby jo, neřekne ani to nedá najevo. Je to ubíjející. Pro zasmátí - mívám dny, dopoledne chodíme s kočárkem ven s malou aby spinkala, a při procházce myslím na sex, na cizí chlapy, nikdo konkrétní, prostě mám plnou hlavu nahých chlapů, penisů, chlupatých hrudníků, chlapa co se vášnivě miluje, chtivě mě líbá.. už mi z toho docela prima hrabe! :-P

Když přijde domů, leckdy mě ani nepozdraví, nebo to jeho čau a pak až večer, když se šíleně diví, že už jdu v půlnoci spát, nebo tu usínám na gauči.
Já jako ženská můžu říct, že jsem se snažila, opravdu jo, ale víc už asi nemám sílu.
Je ubíjející, že není žádná zpětná vazba, nikdy.
Př. ted Valentýn v týdnu, nebyl doma, dnes jsem objednala dort v cukrárně, jen malinký, čokoládový, pro legraci, pro radost. Vezme si ho v lednici a ani ho nenapadne mi dát třeba pusu nebo něco, vůbec nic.

Jak jsem psala výše, jsem citově vyprahlá, prázdná ženská, co žije jen s myšlenkama na sex, na vášeň, na to, že někdy třeba potkám chlapa co bude parťák.. :-) co tu pro mě bude, budeme se normálně bavit, bude umět naslouchat, bude normálně fungovat.

Můžu říct, že jsem hezká ženská, mám pěkné nehty, vlasy, jsem relativně štíhlá, vysoká, ale neustále poslouchám, jaká jsem špekna, jakou mám velkou prdel, nemám si sedat na stůl apod. :-/ jak trapné.
Je toho tolik, co bych tu měla napsat, aby jsme pochopili jak to doma a mezi sebou máme, ale to nejdůležitější je asi to, že prostě nejsme parťáci, a asi jsme nikdy nebyli.
Nikdy s ním nepojedu na kole, na brusle, na lyže, jednou ročně k moři - to ano, ale to je celé.
Nic ho nebaví, nezajímá, pouze hry na PC a co je nového na PS4 - upozornuji je mu 35let.

Vůbec nevím, co s tou situací dál..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.18 12:55

Ahoj :mavam:
Anonym schvalne, nechci se tu prasknout :nevim:
Kazdopadne tvoje pocity chapu, mame to tak podobne. S tim rozdilem, ze manzel mi porad „dava“ najevo jak moc me miluje atd ale jen slovne :nevim:. Taky mi chybi takovy ten fyzicky projev citu vuci me osobe. Driv me jen tak placnul po zadku, pohladil me, dal mi pusu. Ted nic. Pc hry jsou asi vetsi tahak.
U nas to trochu pripisuju tomu ze momentalne jsou dve blizke osoby z jeho strany rodiny vazne nemocne a proste na takove veci nema myslenky. Zkusila si zapremyslet jestli neni nekde zakopany pes? Jestli on nema nejake starosti? Taky je mozny ze jese opravdu unaveny a vypne jen prave u toho pc, jestli jezdi domu jen na vikendy a z toho ma vicemene volno jen v sobotu tak se kolikrat neni cemu divit. Zkus dat v sobotu deti nekam na hlidani, uvar mu dobry jidlo, jdete do kina nebo na prochazku aa hlavne mluvte :kytka: treba vas spolecne napadne nejake reseni jak tuhle krizi resit.
A to ze myslis na jiny chlapy z toho si nic nedelej, chlapy taky urcite nemysli jen na nas :lol:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33144 příspěvků 10 inzerátů 16.02.18 12:59

:hug: :hug: Život je prostě ubíjející, všeho je moc. Děti potřebují péči, musí se chodit do práce, aby se uživila rodina. Je opravdu velké umění dokázat si něco užívat, stále být fajn partnerem a je potřeba na tom stále pracovat. Nepíšeš nic o tom, že by ti manžel ubližoval, neměl vás rád, nebo někde chodil za jinými. Takže bych radila udělat si nějaký časový harmonogram, kde si rozepíšete čas, který strávíte prací, čas, který strávíte spolu jako rodina a čas, který budete mít každý jen sám pro sebe. Možná by neškodila i nějaká manželská poradna, pokud už v celkovém splínu vázne i komunikace mezi vámi. Zkus také napsat paní psycholožce na adresu: poradna@emimino.cz. A nevěš hlavu, přijde jaro a i to určitě přinese nějaký úsměv na tvoji tvář. :kytka:

Martina84
Ukecaná baba ;) 1997 příspěvků 16.02.18 13:00

Dala bych mu přečíst, co si napsala sem…pokud se neprobere, tak ať se nedíví, že si časem můžeš najít milence.

ametyst
Extra třída :D 11234 příspěvků 16.02.18 13:01

Mrzí mě to co prožíváš…musí to být ubíjející. Taky jsem v takovém manželství žila. Bohužel si myslím, že jsi udělala stejnou chybu jako já a to je špatný výběr partnera. Musel mít tyhle tendence už před manželstvím. Každopádně mě to mrzí a když on s tím nechce nic dělat, tak ty taky neuděláš nic. Tak to bohužel je. A z toho co píšeš mi přijde že máš fakt doma na víkend jen takový inventář navíc. I kdyby byl sebevíc unavený, tak hezké slovo, pohlazení to zvládne každý. Když chce.
(jinak já se s podobným mužem rozvedla)

terinka4444
Hvězda diskuse 67180 příspěvků 16.02.18 13:09

Je mi to líto, musí to být hrozný. Myslí si, že jsi inventář. Nemá k tobě žádnou úctu. Musíš s ním mluvit, i když se obávám, že ti to k ničemu nebude.

samurajka
Kecalka 430 příspěvků 16.02.18 13:10

Tak děcka ho moc nezajímají, ty už vůbec ne, o společné zážitky taky nemá zájem. Nevím no, mám pocit, že dalších 15 let bych asi takto nechtěla žít, co ty? Mluvili jste spolu o tom?

Elenloth
Závislačka 3812 příspěvků 6 inzerátů 16.02.18 13:10

Co dělá za práci? Jak moc ho to stresuje?
Mně připadá, že prostě utíká před vnějším světem. Možná je z práce vystresovaný, vyčerpaný a přijede domů a ví, že po něm manželka bude zase něco chtít, že bude zase něco muset. Tak uteče ke hrám, do jiného světa. A nebo je prostě líný a nechce se mu, to je taky možnost. Nevím, která je správná.

Když mu navrhneš, že pojedete v sobotu na výlet, tak co řekne?
Když za ním večer přijdeš ve spodním prádle/nahá, tak co udělá?

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1118 příspěvků 16.02.18 13:34

A jak dlouho takto jezdí? on o to může být tak, že ty jsi celý týden doma, nuda, on má celý týden vzrušení až až (nemyslím sexuálního). Logicky o víkendu hledáte každý to, co přes týden nemáte. Vidím to na sobě teď, když jsem dlouhodobě na neschopence a manžel pracuje.

nostress
Extra třída :D 13206 příspěvků 16.02.18 15:04

To je moc smutné čtení. Bez komunikace nic nevyřešíte. V klidu bych si s ním sedla a všechno mu řekla tak, jak jsi to tady napsala. A navrhla bych i tu manželskou poradnu.

anonymka2008
Povídálka 26 příspěvků 16.02.18 19:54

Stresuje ho nejspíš práce. Možná mu chybí tvoje podpora, že ji může změnit, že přežijete sníženou životní úroveň ale zase s tím bonusem, že k sobě zase najdete cestu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.18 21:39

Děkuju za všechny příspěvky.
Určitě nikam do poradny nepůjde.. :-) On problém nemá.
Jakmile bych mu tohle přečetla, což už mě též napadlo, tak by mi řekl, jako už několikrát „jestli máš problém, tak si ho vyřeš a mě do toho netahej“… načež já mu odvětím, zda u toho obřadu byl taky a řekl „ano“, nebo to nebyl on :think: a jde na mě akorát vztek..
Co k tomu říct.. Opět po dnešním návratu - opět najíst a k PC… :think:

Dřív jsem si i dlouhou dobu myslela, že tohle jsem si vybrala, jednou jsem s ním začala žít, vzala si ho za muže, mám s ním dvě děti, vybudovala jsem s tím člověkem domov, a mám povinnost udržet dětem oba rodiče, rodinu, než aby putovali od rodiče k rodiči..
Potom se mi asi rozsvítilo…a už si to nemyslím… :potlesk:

ametyst
Extra třída :D 11234 příspěvků 17.02.18 08:15
@Anonymní píše:
Jakmile bych mu tohle přečetla, což už mě též napadlo, tak by mi řekl, jako už několikrát „jestli máš problém, tak si ho vyřeš a mě do toho netahej“… načež já mu odvětím, zda u toho obřadu byl taky a řekl „ano“, nebo to nebyl on :think: a jde na mě akorát vztek..
Co k tomu říct.. Opět po dnešním návratu - opět najíst a k PC… :think:Dřív jsem si i dlouhou dobu myslela, že tohle jsem si vybrala, jednou jsem s ním začala žít, vzala si ho za muže, mám s ním dvě děti, vybudovala jsem s tím člověkem domov, a mám povinnost udržet dětem oba rodiče, rodinu, než aby putovali od rodiče k rodiči..
Potom se mi asi rozsvítilo…a už si to nemyslím… :potlesk:

Nemá k tobě úctu…bohužel to moooc dobře znám. A jsem ráda že už v tom vztahu nejsem. :?

Pavelkowa
Kecalka 325 příspěvků 17.02.18 08:27
nevěra a netolismus

Zakladatelko, vzhledem k tomu, že manžela vůbec nezajímáš, tak má pravděpodobně milenku. Mimo to ho ještě trápí závislost na počítači, tzv. netolismus.

smutny klaun2
Kecalka 409 příspěvků 17.02.18 09:42
@Anonymní píše:
Co k tomu říct.. Opět po dnešním návratu - opět najíst a k PC… :think:Dřív jsem si i dlouhou dobu myslela, že tohle jsem si vybrala, jednou jsem s ním začala žít, vzala si ho za muže, mám s ním dvě děti, vybudovala jsem s tím člověkem domov, a mám povinnost udržet dětem oba rodiče, rodinu, než aby putovali od rodiče k rodiči..
Potom se mi asi rozsvítilo…a už si to nemyslím… :potlesk:

Netrap se tím. Je to bezduchý pařez, kterému stačí uvařit a poskytnout domácí servis, nic jiného od něj nečekej. Obávám se, že nejsi zdaleka sama, takhle to dnes funguje běžně. Přes týden jsi sama, tak si někoho na tu samotu najdi a hned budeš mít život lepší. On si totiž ve své arogantní hlouposti nic jiného nezaslouží. :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >